قالب وردپرس
خانه / اخبار / جزییات تصادف در جاده نیشابور – مشهد فروردین ۹۶ / عکس و فیلم
خاتمی : اجازه تشریفاتی کردن ولایت فقیه را نمی دهیم / این آرزو را به گور خواهند برد!

جزییات تصادف در جاده نیشابور – مشهد فروردین ۹۶ / عکس و فیلم

جزییات تصادف در جاده نیشابور – مشهد فروردین ۹۶ / عکس و فیلم

متاسفانه در چهارمین روز از فروردین ۹۶ شاهد انتشار خبری ناراحت کننده در مورد تصادف در محور نیشابور – مشهد بودیم که تعداد کشته شدگان تصادف در جاده نیشابور – مشهد و تعداد مجروحان تصادف در جاده نیشابور – مشهد قابل تامل است. در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم.

جزییات تصادف در جاده نیشابور - مشهد فروردین 96 / عکس و فیلم

تصادف ۸۰ خودرو در جاده نیشابور – مشهد

تصاویری از لحظات اولیه تصادف زنجیره ای ۸۰ خودرو در اتوبان مشهد به نیشابور در اثر مه شدید
در تصادف وحشتناک زنجیره‌ای ده‌ها خودرو در اتوبان مشهد – نیشابور، تاکنون ۴۹ نفر مجروح و یک نفر کشته شدند.

دانلود فیلم تصادف در جاده نیشابور مشهد ۴ فروردین ۹۶

یک کودک در تصادف زنجیره‌ای اتوبان مشهد کشته شده‌است.
تعداد مصدومان و کشته شدگن تصادف نیشابور مشهد
پیرحسین کولیوند درباره وقوع تصادف زنجیره‌ای در محور مشهد-نیشابور گفت: این حادثه به علت مه غلیظ ساعاتی پیش در محور مشهد-باغچه به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه علت حادثه مه غلیظ گزارش شده است، افزود: تاکنون ۶۳ مسافر در اثر این حادثه مصدوم شده و یک نفر جان خود را از دست داده است.

سرپرست اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ۵۷ مصدوم توسط اورژانس در حال انتقال به بیمارستان هستند و ۶ نفر در محل درمان شدند؛ همچنین ۹ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزییات خبر بازگشت رابعه اسکویی به ایران و نامه اش به مسئولان

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام رابعه اسکویی چه چندی …

یک دیدگاه

  1. در بخشهایی از محور نیشابور به مشهد در فصول بارندگی بعضا مه غلیظی سطح جاده را فرا می گیرد و به اصطلاح چشم ، چشم را نمی بیند ، سالهای سال است که این محور تصادفات زیادی بخود دیده و قربانی می گیرد
    باعث تعجب است چرا راهنمایی و رانندگی استان و راهداران منطقه علائم هشدار دهنده در این مسیر برای آگاهی رانندگانی که با سرعت ۱۱۰ -۱۲۰ کیلومتر سرعت به یکباره وارد مه غلیظی میشوندکه تا شعاع ۱۰ -۲۰ متری خود را به سختی می توانند ببیندد به تعداد کافی نمی گذارند!؟
    مدیریت بحران میگوید در مواقع سرازیر شدن مه غلیظ در منطقه باید بلافاصله مأموران و راهداران با کنترل جاده از کیلومترها جلوتر و چراغهای قوی هشدار دهنده و بکار گیری نیروی انسانی پرچم و چراغ بدست کنار جاده ای ، رانندگان را مجبور به کاستن سرعت و خطر در پیش روی مطلع کنند .
    فیلمی را در فضای مجازی دیدم که دو نفر در وسط گارد ریل جاده دوان دوان به عقب دویده ، با فریاد و بلند کردن دستهای خود رانندگان را متوجه فاجعه انسانی در چند قدمی خود می کنند در حالیکه رانندگان به زعم خود اینان را مجنون کنار جاده ای قلمداد کرده و به یکباره پس از ورود به مه غلیظ با آهن پاره هایی بنام خودرو آمیخته با خون و پیکر مردم مواجه می شوند و هریک خود نیز قربانی این سهل انگاری راهداران و مأموران جاده ای می شوند و یکی یکی بر آمار تصادف افزوده می شود !!!؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس