خانه / اخبار / فراخوان ستاد رئیسی برای تجمع حامیان رئیسی در تهران به نشانه اعتراض!!!
فراخوان ستاد رئیسی برای تجمع حامیان رئیسی در تهران به نشانه اعتراض!!!

فراخوان ستاد رئیسی برای تجمع حامیان رئیسی در تهران به نشانه اعتراض!!!

فراخوان ستاد رئیسی برای تجمع حامیان رئیسی در تهران به نشانه اعتراض!!!

همانطور که می دانید رئیسی در انتخابات ۹۶ نتوانست موفق شود. به تازگی خبر مبنی بر تجمع اعتراضی حامیان رئیسی در تهران در فضای مجازی منتشر شده است که گویا این خبر شایعه بوده چرا که ستاد رئیسی این خبر را تکدیب کرد. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر فراخوان رئیسی برای تجمع را برای شما عزیزان منتشر می کند.

هیچ فراخوانی برای تجمع در تهران صادر نکرده ایم

سخنگوی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی اعلام کرد که این ستاد هیچ فراخوانی برای تجمع در تهران و یا استان های مختلف صادر نکرده و مخالف جدی چنین اقداماتی است.دکتر علی غلامی در عین حال افزود : حامیان و هواداران این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مراقب برخی اخبار ساختگی و شایعات منتشر شده در فضای مجازی باشند.

وی افزود : این ستاد صرفا از طریق کانال های raisi_org@ و نیز raisi_setad@ اطلاع رسانی خواهد کرد و مطالب کانال های دیگر ارتباطی به ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی ندارد.سخنگوی این ستاد همچنین تاکید کرد : جناب آقای رئیسی اعتراض خود به تخلفات صورت گرفته در انتخابات اخیر را صرفا از مجاری قانونی و شورای نگهبان دنبال کرده و هیچ اقدام دیگری از جمله نامه نگاری یا … در دستور کار ندارند.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  جزییات اتفاق پیش آمده برای گلاب آدینه در جشنواره پکن 2017 / عکس

درباره ی admin

همچنین ببینید

زلزله غرب آبان 96,زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله کرمانشاه آبان 96,زلزله ایلام آبان 96,کشته های زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله غرب کشور آبان 96

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶ همانطور که می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *