ادامه آلودگی هوای تهران تا دوشنبه 20 دی 95 - مجله اینترنتی وهاران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

ادامه آلودگی هوای تهران تا دوشنبه ۲۰ دی ۹۵

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به وضعیت جوی تهران دی ۹۵ و در مورد کاهش آلودگی هوای تهران دوشنبه ۲۰ دی ۹۵. امیدواریم هموطنان ما در تهران از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشند و آلودگی هوا بر انها اثرگذار نباشد.

روند کاهش آلودگی هوای تهران از دوشنهب ۱۹ دی ۹۵

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز چهارشنبه شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود. وی با اشاره به اینکه آلودگی هوا در کلانشهرها تا عصر دوشنبه ادامه دارد، تاکید کرد: آلودگی هوا با شکست وضعیت جوی و وزش باد از اواخر روز دوشنبه کاهش چشمگیری می یابد.

آلودگی هوا 7 آذر 95 : هوای تهران باز هم ناسالم شد

کوروش محمدی اظهار داشت:براساس نقشه های پیش بینی روند افزایش دما تا روز سه شنبه در کشور ادامه داشته و بیشتر استان های کشور چند درجه گرمای هوا را تجربه می کنند. البته این وضعیت از روز چهارشنبه با آغاز بارش های پراکنده معکوس شده و تا شنبه شاهد هوای سرد خواهیم، بود.

به گفته وی، در روز چهارشنبه در برخی استان ها از جمله چهارمحال، کهکیلویه و بویر احمد،اصفهان، قم و ایلام شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود. برای سه استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان نیز در هفته آینده بارش پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه دیروز تبریز هوای مثبت تجربه نکرد، افزود: این شهر در گرمترین ساعت به منفی دو درجه بالای صفر و در سردترین زمان به ۱۳ درجه زیر صفر رسید.

محمدی در مورد سرمای روسیه و تاثیر آن روی استان های شمالی، گفت: این سرما به ایران نمی رسد و هیچ تاثیری روی سه استان شمالی ندارد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  پیش بینی هوای کشور در هفته آینده ؛ ورود سامانه بارشی به 9 استان کشور

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false