قالب وردپرس
خانه / اخبار / دعوای بنگر و قلعه نویی / بنگر: بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی؟
دعوای بنگر و قلعه نویی / بنگر: بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی؟

دعوای بنگر و قلعه نویی / بنگر: بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی؟

دعوای بنگر و قلعه نویی / بنگر: بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی؟

به تازگی بین قلعه نویی و بنگر درگیری شدیدی رخ داده است که پورتال وهاران در این مقالهه جزییات خبر را بررسی می کند.

بنگر به قلعه نویی: بی جا می کنی فحش میدی!

تراکتور آبستن حوادث است و شکست تبریزی ها مقابل پرسپولیس آنقدر سنگین بود که امیر قلعه نویی برای رهاشدن از فشار به جای پذیرفتن شکست باز هم به سبک و سیاق سنتی اش خواست تا با فحاشی علیه بازیکنان، مشکلات تاکتیکی تراکتور را توجیه کند. در حالی که هادی محمدی و خط هافبک تراکتور روی سه گل خورده این تیم مقصر اصلی بودند، امیر قلعه نویی هم روی نیمکت و هم در رختکن به محسن بنگر فحاشی کرد. بنگری که در ابتدای بازی به شدت از سوی پرسپولیسی ها تشویق شد، فکر نمی کرد که این تشویق ها و بازی کم نقص اش با فحش همراه شود.

در طول بازی آنچه که عکاس ها دیدند فحش هایی بود که قلعه نویی خطاب به بنگر می داد. سرمربی تراکتور در پایان بازی هم به بنگر فحش داد اما این مدافع باسابقه فکر نمی کرد سرمربی اش در سپاهان که رابطه خوبی با او داشت و در ابتدای فصل هم اصرار زیادی به پیوستن مدافع سابق پرسپولیس به تراکتور داشت، این گونه با او برخورد کند.

دعوای بنگر و قلعه نویی / بنگر: بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی؟

وقتی قلعه نویی به بنگر توهین می کند، اینگونه جواب قلعه نویی را می دهد: «بیخود می کنی فحش می دی! مگه چکاره من هستی که فحش می دی؟ خاک بر سر این فوتبال که تو به من فحش بدی، جوابش را هم می گیری. فکر نکن خبریه.. از فوتبال خداحافظی می کنم اما اجازه نمی دم کسی بهم فحش بده.»

از آنجایی که توهین های قلعه نویی قابل نوشتن نیست، به نظر می رسد آنقدر این ادبیات به مذاق بنگر بد آمده که او می خواهد از فوتبال خداحافظی کند تا دیگر فحش نشنود. در حالی که تراکتور با اتفاقات اخیر از نظر بازیکن در شرایط بدی به سر می برد، معلوم نیست دلیل این رفتار قلعه نویی چه بوده.

در ابتدای فصل به نظر می رسید سرمربی تراکتور در رفتار و ادبیاتش دچار اصلاحات شده و دیگر به سبک سنتی گذشته برخورد نمی کند، اما اتفاقات دیروز رختکن تراکتور، طرفداران این مربی را بار دیگر ناامید کرد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس