خانه / اخبار / کتک زدن دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار + فیلم
کتک زدن دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار + فیلم

کتک زدن دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار + فیلم

کتک زدن دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار + فیلم

در این مطلب از پورتال وهاران به جزییات خبر تنبیه بدنی دانش آموزی در شهریار پرداخته ایم. ضمن ابراز تاسف از این حوادث که در آموزشو پرورش کشورمان رخ می دهد، از شما دعوت می کنیم تا با ما همراه باشید.

تنبیه دانش آموزان در مدرسه ای در شهریار

مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت:پرونده مدیر خاطی که در یکی از مدارس شهرستان شهریار به تنبیه برخی دانش آموزان اقدام کرده بود، به هیأت رسیدگی به تخلفات ارجاع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طی ساعات گذشته، فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که تصاویر ضبط و ثبت شده، موید تنبیه بدنی برخی از دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان شهریار است.

علی ذبیحی رئیس آموزش و پرورش شهریار در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص صحت این فیلم اظهار داشت: متأسفانه واقعه تلخ اشاره شده صحت دارد و علیرغم تأکیدات بسیار به مدیران آموزشی و مدارس فعال در این شهرستان مبنی بر پرهیز از هرگونه تنبیه بدنی، در یکی از مدارس منطقه مذکور، با تعدادی از دانش آموزان برخورد نامناسبی شده که بلافاصله آموزش و پرورش این شهرستان، پیگیری موضوع را با فوریت در دستور کار قرار داد.

وی افزود: پرونده مدیر خاطی به هیأت رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارجاع و پس از بررسی لازم،برخوردهای قانونی اعمال خواهد شد.

ذبیحی در خاتمه یادآور شد: پرهیز و اجتناب مدیران و عوامل آموزشی مدارس از تنبیه بدنی و فیزیکی دانش آموزان ضرورتی است که نادیده گرفتن آن پذیرفته شده نیست و در صورت حادث شدن چنین تخلفاتی، بدون مسامحه برخورد خواهد شد.

همچنین بخوانید:  اعلام زمان پخش مناظرات انتخابات ریاست جمهوری 96

فیلم تنبیه دانش آموزان در شهریار

لینک دانلود فیلم تنبیه دانش آموزان در شهریار

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

خانواده علی دایی در رستوران فریبا نادری + عکس

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش فریبا نادری یکی از بازیگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *