وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز از زبان کارگردان سریال شکوه یک زندگی - مجله اینترنتی وهاران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز از زبان کارگردان سریال شکوه یک زندگی

همانطور که می دانید بیتا سحرخیز در حادثه سوارکاری دچار آسیب هایی شده است. پورتال وهاران در این مقاله آخرین وضعیت بیتا سحر خیز را از زبان عوامل سریال شکوه یک زندگی برای شما عزیزان عنوان می کند.

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز یکی از بازیگران سریال شکوه یک زندگی که در روستای قریب محله بهشهر در حال ساخت این سریال هستند در پلانی که باید سوار بر اسب می شد به طور ناگهانی از روی اسب زمین خورد.

رضا بهشتی کارگردان سریال شکوه یک زندگی در خصوص سانحه آسیب دیدگی بیتا سحرخیز بازیگر نقش نارگل در این سریال گفت:«خوشبختانه مشکل جدی بجر کوفتگی پا وجود ندارد و او برای ادامه معالجات به تهران آمده است. آسیب دیدگی پیش آمده در پی سوارکاری این بازیگر در صحنه تصویربرداری سریال در شمال کشور بود.»

او در ادامه پیرامون توقف و ادامه تصویربرداری این سریال بیان کرد:«پیش از این اتفاق، تصمیم گروه بر تعطیلی یک هفته بود که با توجه به این رخداد چند روزی جلو افتاد و اکثر گروه سازنده و بازیگری به تهران آمده اند.»

بهشتی در پایان درباره شروع مجدد تصویربرداری اظهار داشت:«بنا به تصمیم گیری گروه سازنده و اگر مشکل خاصی برای بیتا سحرخیز رقم نخورد، سه تا چهار روز دیگر کار را شروع خواهیم کرد.»

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز از زبان کارگردان سریال شکوه یک زندگی

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز از زبان کارگردان سریال شکوه یک زندگی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  تعطیلی مدارس قزوین یکشنبه 20 فروردین 96 ؟

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false