قالب وردپرس
خانه / اخبار / جزئیات خبر بمب گذاری در تبریز خرداد ۹۶
جزئیات خبر پرداخت مستمری به کم درآمدها در سال 96

جزئیات خبر بمب گذاری در تبریز خرداد ۹۶

جزئیات خبر بمب گذاری در تبریز خرداد ۹۶

بعد از انتشار اخبار تیراندازی در مجلس و حرم امام، هر لحظه اخباری مبنی بر بمب گذاری در شهرهای ایران در فضای مجازی منتشر می شود که گویا این اخبار شایعه هستند.  به تازگی خبری مبنی بر انفجار در تبریز خرداد ۹۶ در فضای مجازی منتشر شده است که این خبر تکذیب شده. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر انفجار در بازار تبریز خرداد ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

بمب گذاری در بازار تبریز خرداد ۹۶

خبر بمب گذاری در بازار تبریز شایعه است

فرماندار تبریز گفت: خبر بمب گذاری در بازار تبریز شایعه است.

رحیم شهرتی فر با اشاره به اینکه در تبریز امنیت کامل برقرار است، اظهار کرد: در پی تیر اندازی در مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره)، شایعه ای مبنی بر بمب گذاری در بازار تبریز منتشر شد که ما آن را قویا تکذیب می کنیم.

وی افزود: امنیت کامل در تبریز برقرار است و هیچ تیراندازی یا بمب گذاری در هیچ نقطه تبریز اتفاق نیفتاده است. در پی انفجار های حرم امام و تیر اندازی مجلس، برخی عوامل ضد انقلاب در تلاشند با ایجاد شایعه محیط را ناامن جلو دهند؛ در حالی که ایران جز امن ترین کشور های جهان است.

فرماندار تبریز با اشاره به امن بودن تبریز اذعان کرد: نیرو های امنیتی و نظامی در تبریز فراهم کنندگان امنیت هستند و مردم نباید به شایعات توجه کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس