خانه / اخبار / پخش مسابقه سیمرغ از شبکه سه سیما + شرایط شرکت در مسابقه
پخش مسابقه سیمرغ از شبکه سه سیما + شرایط شرکت در مسابقه

پخش مسابقه سیمرغ از شبکه سه سیما + شرایط شرکت در مسابقه

پخش مسابقه سیمرغ از شبکه سه سیما + شرایط شرکت در مسابقه

این روزها شاهد پخش برنامه های متنوع زیادی از شبکه های سراسری ایران هستیم. به تازگی روابط عمومی شبکه سه خبر پخش مسابقه سیمرغ را به مخاطبان خود داده اند که پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد و همچنین شرایط شرکت در مسابقه سیمرغ را نیز برای شما عزیزان عنوان می کنیم.

جزییات خبر پخش مسابقه سیمرغ از شبکه ۳

مسابقه سیمرغ به تهیه کنندگی مهدی تقوی و عباس قنبری برای شبکه سه سیما تولید می شود.این مسابقه بیشتر عملیاتی است و قبل از شرکت افراد در مسابقه از آنها تست ورزش هم گرفته می شود. از میان ده نفر اعضای هر گروه سه نفر زن و هفت نفر مرد خواهند بود. این سه گروه ابتدا در سه بخش مختلف با هم رقابت خواهند کرد. یکی از گروه ها که پایین ترین امتیاز را کسب کند، حذف شده و دو گروه به مرحله بعد راه پیدا می کنند.

پخش مسابقه سیمرغ از شبکه سه سیما + شرایط شرکت در مسابقه

عباس قنبری تهیه کننده در خصوص مسابقه سیمرغ گفت:مسابقه سیمرغ بین سه گروه ده نفره برگزار می شود. این مسابقه شش مرحله عملیاتی دارد و بعد از انجام سه مرحله عملیاتی، یکی از گروه ها حذف می شود و دو گروه باقیمانده سه مرحله دیگر را طی می کند و در پایان گروه برنده مشخص می شود.

وی ادامه داد:بعد از ۵ مسابقه تعدادی از بازی ها عوض می شود تا جذابیت برنامه تغییر نکند. این روزها مشغول ساخت دکور در مساحت ۱۵۰۰ متر هستیم.

قنبری در خصوص نحوه شرکت در برنامه سیمرغ عنوان کرد:از طریق سایت شبکه سه سیما ثبت نام خواهیم کرد و ترکیب هر گروه ده نفره، ۳ خانم و ۷ آقا خواهد بود.

همچنین بخوانید:  اولین تیزر فیلم ساعت 5 عصر / فیلم ساعت پنج عصر مهران مدیری + دانلود

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس های جشن تولد نرگس محمدی فروردین 96 با حضور بازیگران

عکس دیدنی از ماه عسل نرگس محمدی و علی اوجی خرداد ۹۶

عکس دیدنی از ماه عسل نرگس محمدی و علی اوجی خرداد ۹۶ نرگس محمدی بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *