خانه / اخبار / جزئیات خبر لغو حج ۹۶
جزئیات خبر لغو حج 96

جزئیات خبر لغو حج ۹۶

جزئیات خبر لغو حج ۹۶

از سال گذشته و بعد از فاجعه منا در مورد حج هر روز شاهد انتشار اخبار ضد و نقیضی هستیم. به تازگی خبرهایی مبنی بر لغو حج سال ۹۶ در فضای مجازی منتشر شده است که گویا این خبر فقط یک شایعه بوده و صحت ندارد چرا که سازمان حج و زیارت به شدت خبر لغو شدن حج ۹۶ را تکذیب کرده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر (شایعه) لغو شدن حج سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

تکذیب لغو حج ۹۶

پیگیری ها از منابع مختلف رسانه ای نشان می دهد هیچ مطلبی مبنی بر احتمال لغو حج امسال مطرح نبوده و شایعه ای بیش نیست.

سازمان حج و زیارت با اشاره به تغییراتی که در هیئت حاکمه عربستان رخ داده است، اعلام کرد: به نظر می رسد این پیام که از دیشب در برخی کانال ها و سایت ها منتشر شده از سوی مخالفان حج بوده است زیرا این گونه افراد همواره مترصد فرصت هستند تا با پخش شایعات، فریضه حج را که برکات و ثمرات فراوانی دارد زیر سؤال ببرند.

سازمان حج و زیارت از مردم خواست هوشیار باشند و از باز نشر این گونه شایعات پرهیز کنند و بدانند تلاش آنهایی که درصدد هستند با هجمه های شدید این فریضه مهم دینی را در حاشیه قرار دهند، ناکام خواهد ماند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  جزئیات فیلتر شدن اپلیکیشن waze + معرفی نرم افزار waze

درباره ی admin

همچنین ببینید

زلزله غرب آبان 96,زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله کرمانشاه آبان 96,زلزله ایلام آبان 96,کشته های زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله غرب کشور آبان 96

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶ همانطور که می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *