خانه / اخبار / علت بسته شدن حساب‌ بانکی ایرانیان در انگلیس
جزئیات خبر پرداخت مستمری به کم درآمدها در سال 96

علت بسته شدن حساب‌ بانکی ایرانیان در انگلیس

علت بسته شدن حساب‌ بانکی ایرانیان در انگلیس

ساعاتی پیش اخباری مبنی بر بسته شدن حساب‌ بانکی ایرانی ها در انگلیس منتشر شد. هنوز علت مسدود شدن حساب‌ بانکی ایرانیان در انگلیس مشخص نشده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر مسدود شدن حساب‌ بانکی ایرانی ها در انگلیس را برای شما عزیزان منشتر می کند.

بسته شدن حساب‌ بانکی برخی ایرانیان در انگلیس

یک شرکت حقوقی در انگلیس اعلام کرد که به رغم لغو تحریم‌ها، حساب‌های بانکی شماری از ایرانیان مقیم انگلیس بسته شد.

روزنامه گاردین ننوشت :شرکت حقوقی سالیسیتورز در انگلیس اعلام کرد با وجود لغو تحریم‌ها، حساب‌های بانکی شماری از ایرانیان مقیم انگلیس بسته شده است.

شرکت حقوقی «بلک استون سالیسیتورز» در انگلیس، بیش از شصت فقره شکایت از شهروندان ایرانی دریافت کرده است که حساب‌های بانکی آنها ظاهراً به علت ملیت‌شان بسته شده است.

این شرکت حقوقی اعلام کرد از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بسته شدن حساب‌ها بدین شکل افزایش یافته است.

شهروندان ایرانی که به شکل قانونی در انگلیس زندگی می‌کنند، اغلب ناچارند برای افتتاح حساب بانکی مشکلات بیشتری را به جان بخرند. اکنون، بسیاری از آنهایی که یک حساب بانکی داشته اند، از بسته شدن حساب‌هایشان گلایه دارند. برخی بانک‌ها حاضر نیستند درباره علت این موضوع توضیح دهند و سایر بانک‌ها نیز تحریم‌ها علیه ایران را مهم‌ترین علت بسته شدن حساب های بانکی ایرانی ها در انگلیس می‌دانند.

بلک استون سالیسیتورز، نماینده قانونی شماری از ایرانیان است که با طرح ادعایِ تبعیض نژادی از برخی بانک‌های مطرح با شعبِ فراوان، نزد دادگاه شکایت کرده اند. این شرکت حقوقی اعلام کرد با وجودِ لغو تحریم‌ها علیه ایران پس از توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ میلادی میان ایران و قدرت های جهانی، حساب‌های بانکی بسته شده است.

همچنین بخوانید:  کاهش ساعات طرح زوج و فرد از امروز 6 خرداد 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

خانواده علی دایی در رستوران فریبا نادری + عکس

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش فریبا نادری یکی از بازیگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *