بستری شدن داریوش اسدزاده در بیمارستان + عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده

عکس , فرهنگ و هنر ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

بستری شدن داریوش اسدزاده در بیمارستان + عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده یکی از بازیگران پیشکسوت در عرصه تئاتر و تلویزیون و سینمای کشورمان است که همه ما سریالهای داریوش اسدزاده و همینطور فیلم های داریوش اسدزاده را دیده ایم و با برخی از آنها مثل سریال خانه سبز خاطراتی را هم دارم. داریوش اسدزاده متاسفانه روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۶ به دلیل بیماری و کهولت ست در بیمارستان بستری شده است. پورتال وهاران ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان، در این مقاله از آخرین وضعیت داریوش اسدزاده به همراه زندگینامه داریوش اسدزاده را منتشر کرده ایم و تصاویر مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده را هم گرداوری کرده ایم.

داریوش اسدزاده در بیمارستان اردیبهشت ۹۶

عباس تهرانی تاش و داریوش اسدزاده در بیمارستان

به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه صفا آقاجانی هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری با حضور در بیمارستان های “الغدیر” و “لاله تهران” از اعضای این موسسه، عباس تهرانی تاش پیشکسوت حوزه موسیقی و داریوش اسدزاده بازیگر باسابقه و قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون عیادت کرد.

بستری شدن داریوش اسدزاده در بیمارستان + عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده

عباس تهرانی تاش ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار اظهار داشت:

همین که می‌دانم به یادم هستید و به عیادتم آمدید روحیه من را برای بهبودی و کار هنری دوچندان می‌کند، من تا روزی که می‌توانم و نفس دارم در سازم خواهم دمید و اجراء خواهم کرد .

عظیمی در بخش دیگری از این عیادت سلام گرم و آرزوی بهبودی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به ایشان ابلاغ کرد و در ادامه نیز، علی مرادخانی معاون هنری وزیر به صورت تلفنی جویای احوال ایشان شد.

پس از این دیدار مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه صفا آقاجانی در بیمارستان لاله تهران حضور یافتند و با داریوش اسدزاده دیدار کردند. این هنرمند بعد از مراسم بزرگداشتش در دوشنبه هفته گذشته، به علت کسالت و برای انجام یک عمل جراحی در بیمارستان لاله تهران بستری شد.

بستری شدن داریوش اسدزاده در بیمارستان + عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده

اسدزاده در این دیدار گفت:

شب سخت من دیشب و گذر از عمل جراحی بود که شکر خدا گذشت و هم اکنون خوب هستم و به زودی ترخیص خواهم شد.

استاد اسدزاده با اشاره به صحبت‌های وزیر ارشاد برای ارتقای جایگاه موسسه هنرمندان پیشکسوت و تبدیل آن به یک بنیاد ملی ، ضمن قدردانی از این فکر و اندیشه مهم ، اظهار امیدواری کرد که این حرف ها در زمانی کوتاه قابلیت اجرا پیدا کند .

مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت۹۶

برگزاری مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده

عصر دیروز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده و همچنین رونمایی از فیلم مستند «زندگی و دیگر هیچ» به پاس ۷۵ سال خدمت این هنرمند به تئاتر، سینما و تلویزیون در ایوان شمس برگزار شد.

گزارش تصویری مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده

عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96 عکس های مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده اردیبهشت 96

بیوگرافی داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده (زاده ۱ آذر ۱۳۰۲، کرمانشاه) بازیگر تئاتر، فیلم و سریال ایرانی می‌باشد. وی از حدود ۲۰ سالگی اقدام به ورود به عرصه بازیگری نمود و تأثیر گذارترین اثر نمایشی وی را می‌توان مجموعه تلویزیونی خانه سبز و همچنین سمندون دانست. وی در حال حاضر مشغول بازی در پروژه‌های سینمایی متعدد و نگارش کتاب تهران قدیم به روایتی نو که از زبان هیچ‌یک از نویسندگان به تحریر در نیامده است و همچنین نگارش تاریخ سینما را در دست دارد

زندگی نامه داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده، روز جمعه ۱ آذر ۱۳۰۲ شمسی در کرمانشاه به دنیا آمد. پدرش ارتشی بود و زادهٔ تهران و ساکن و بزرگ شده خیابان ری. او فرزند اول خانواده و دارای دو خواهر و یک برادر است. او تا پنج سالگی به همراه خانواده، در کرمانشاه زندگی کرد و در سال ۱۳۰۷ همراه با خانواده به تهران مراجعت کرده و دوره‌های تحصیلی از ابتدایی تا دانشگاه را در تهران سپری کرد.

او از ابتدا به کارهای هنری علاقه زیادی داشت، در کودکی به همراه پدرش به دیدن تئاتر می‌رفت. هر هفته درسش را بخوبی می‌خواند تا پدرش برای تشویقش، او را به دیدن تئاتر ببرد بعدها که بزرگتر شد عاشق هنر شد. در جوانی ویلون می‌نواخت و طبع شعر هم داشت. نگاه بد مردم آن زمان به هنر، مانع نشد تا او از عشق به هنر خود دست بردارد. او پس از پایان دوره دبیرستان همزمان با کار در وزارت دارایی به تحصیل در دبیرستان هنرپیشگی پرداخت. او از همان ابتدا کار هنری خود را جدی گرفت و با توجه به اینکه کارمند دولت بود و پست و مقام‌های مهمی را برعهده داشت در آخر به علت ترافیک در کار هنری، تقاضای بازنشستگی خود را در سال ۱۳۴۸ داد و پس از آن به کار هنری که به آن علاقه داشت پرداخت.

او از سال ۲۱ کار در تئاتر را با بازیگری کارگردانی و نویسندگی در تئاتر نصر و دهقان (لاله زار) شروع کرد و اولین بازی حرفه‌ای را از سال ۱۳۲۱ با نمایشی به نام لیلی و مجنون کمدی که فکری کارگردان آن بود شروع کرد. تئاتر تهران اولین جایی بود که در آن بازی کرد. این تئاتر اولین مکان ثابت و دائمی بود که در ایران برای تئاتر کلاسیک ساخته شده بود.

پس از آن در سال ۱۳۲۸ کار در سینما را با فیلم همسر مزاحم شروع کرد. او همچنین در سال ۱۳۳۵ از طرف اداره کل هنرهای زیبای ایران برای بزرگترین فستیوال بین‌المللی تئاتر عازم فرانسه شهر پاریس شد و به مدت سه ماه به تحقیق مطالعه پرداخت. پس از بازگشت او به ایران از طرف رادیوی ملی دعوت بکار شد. از آنجایی که او به تئاتر علاقهٔ زیادی داشت به نویسندگی و کارگردانی نمایشنامه‌هایی چون: ازدواج فوری، سه زندانی، هنرپیشه، پرواز دخترها، میشل استراگف و مسیو ژوزف و… که تعداد آنها به ۲۰ نمایشنامه می‌رسد و ایفای نقش در ۲۰۰ نمایشنامه پرداخت. در بازدیدی که هنرمندان آمریکایی از تئاترهای ایران داشتند هنر او (کارگردانی، نویسندگی، و بازیگری) در دید آنها منحصر به فرد آمد و در سال ۱۳۴۶ به دعوت یک کمپانی فیلم سازی کشور آمریکا در شهر مینیاپولیس رهسپار آمریکا شد و در فیلم (در آمریکا اتفاق افتاد) که مضمون پلیسی داشت و تهیه کنندگی آنرا کرول کتلسون برعهده داشت و داریوش اسدزاده در آنجا به نویسندگی و ایفای نقش پرداخت و در همان سال‌ها این فیلم در ایران به اکران عمومی درآمد. شایان به ذکر است که او جوایز متعددی را به خود اختصاص داد که می‌توان جایزه دریافتی از پروفسور دیویدسن که استاد تئاتر در آمریکا بود و به دعوت وزارت فرهنگ و هنر و دانشگاه تهران به ایران آمده بود و بواسطهٔ نقشی که داریوش اسدزاده در تئاتری به نام شهر ما بازی کرد و جایزه را بدست آورد.

او در سال ۱۳۵۱ به عضویت هیئت مدیرهٔ سندیکای سینمای ایران درآمد. در سال ۱۳۵۵ به تشویق پروفسور دیویدسن جهت مطالعه و پژوهش در امور تئاتر به آمریکا رهسپار شد و در سال ۱۳۶۵ به ایران بازگشت و در عرصهٔ بازیگری در تئاتر و سینما به ایفای نقش پرداخت. او در سال ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ به ریاست انجمن بازیگران ایران منصوب شد و همچنین به مدت پنج دوره عضویت داوران خانهٔ سینما را بر عهده داشت. نگارش در زمینهٔ تاریخ تئاتر از جمله فعالیت‌های مورد علاقهٔ او بوده که می‌توان به کتابهای سیری در تاریخ تئاتر ایران و خواندنی‌های تاریخی (برگ‌های خواندنی) اشاره کرد کتاب دیگری که در دست نگارش دارد، تاریخ تئاتر ایران از لاله زار تا شانزلیزه نام دارد. او همچنین جوایز و تقدیرنامه‌های فراوانی را از دولت مردان، استادان و صاحب نظران دریافت نموده است. او دارای دکتری درجهٔ یک هنری از طرف وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی نیز می‌باشد.

مخالفت خانواده داریوش اسدزاده

پدر داریوش اسدزاده در سال یک هزار و سیصد و هفت خورشیدی. تهران

داریوش اسدزاده برای فعالیت در عرصه‌های هنری مشوقی نداشت. هر چه بود علاقه و پشتکار خودش بود. البته بعدها که بیشتر روی صحنه رفت، تشویق مردم و دست زدن‌ها و حمایت‌هایشان، تنها و بهترین مشوق او بود.

پدرش که خود او را با هنر نمایش آشنا کرده بود به شدت با کار هنری مخالف بود واز او توقع داشت تا صاحب مقام و منصب شود وقتی متوجه شد که او مشغول کاری هنری است اورا از خانه بیرون کرد. بعد از یک ماه با وساطت اقوام به خانه برگشت اما پدرش همچنان با او قهر بود و تا ۸–۷ ماه با او حرف نمی‌زد.

او چون از مخالفت پدرش مطلع بود در خفا و دور از چشم او وارد این کار شد. یعنی بعد از اتمام دوره دبیرستان وارد هنرستان هنرپیشگی شد که تازه تأسیس شده بود و همزمان برای خاطرجمعی پدرش به دانشگاه هم رفت. پدرش تازه بعد از دومین یا سومین اجرای او که یک اجرای رادیویی بود متوجه کارش شد. اما بعدها وقتی پدرش پیشرفت او را در این عرصه دید اورا همراهی می‌کرد.

هنرستان هنرپیشگی

هنر هنرپیشگی در ۲۲ دی ماه ۱۳۱۷ مطابق تصویب‌نامه هیئت وزیران سازمان پرورش افکار برای تنویر افکار عمومی تشکیل و شامل چندین بخش بودکه یک بخش آن به هنر تئاتر تخصص داشت که ریاست آن بر عهده سیدعلی خان نصر که تحصیل کرده فرانسه بود قرار داشت که از بطن آن تئاتر تهران و تأسیس گردید داریوش اسدزاده دانش‌آموخته همین مؤسسه می‌باشد و توسط اساتید آن زمان تعلیم داده شد.
دریافت نشان درجه یک هنری

وی در سال ۱۳۹۱ نشان درجه یک فرهنگ و هنر را از سوی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی دریافت نمود. او همچنین مدرک دکتری هنر و معماری در رشته هنر حرفه‌ای (ادبیات هنر) را از دانشگاه تهران دریافت نمود.

تدریس در دانشگاه تهران

وی هم اکنون در مقام استادی به تدریس ادبیات و تئاتر در دانشگاه تهران مشغول بکار می‌باشد.

تئاترهای داریوش اسدزاده

سه زندانی
پرواز دخترها
هنرپیشه
ازدواج فوری
میشل استروگف و مسیوژوزف
پروفسور سوسول
شهر ما

نویسنده و مؤلف کتاب

سیری در تاریخ تئاتر ایران (قبل از اسلام تا سال ۱۳۵۷ شمسی)
برگ‌های خواندنی
از لاله زار تا شانزه لیزه (دو جلدی، در دست نگارش)

نویسنده

۱۳۹۵ – چمدان
۱۳۵۰ – در آمریکا اتفاق افتاد

فیلم های سینمایی داریوش اسدزاده

۱۳۹۵ – شکلاتی
۱۳۹۴ – ۵۰ کیلو آلبالو
۱۳۹۴ – مستند زندگی و دیگر هیچ
۱۳۹۳ – رفقای خوب
۱۳۹۳ – یتیم‌خانه ایران
۱۳۹۳ – مرگ در می‌زند
۱۳۹۳ – سلام پدر بزرگ
۱۳۹۱ – ساکن خانه چوبی
۱۳۹۰ – دوازده صندلی
۱۳۹۰ – قلاده‌های طلا
۱۳۸۷ – خاطره
۱۳۸۶ – جعبه موسیقی
۱۳۸۴ – این ترانه عاشقانه نیست
۱۳۸۴ – ستاره‌ها ۳: ستاره بود
۱۳۸۱ – آبادان
۱۳۸۱ – کفش‌های جیرجیرک‌دار – شاپور قریب
۱۳۷۸ – بوی کافور، عطر یاس – بهمن فرمان آرا
۱۳۷۳ – روز شیطان – بهروز افخمی
۱۳۷۳ – سفر به‌خیر – داریوش مودبیان
۱۳۷۲ – بلوف – ساموئل خاچیکیان
۱۳۷۲ – شاهین طلایی – قدرت‌الله صلح‌میرزایی
۱۳۷۲ – همسر – مهدی فخیم زاده
۱۳۷۱ – رابطه پنهانی – جهانگیر جهانگیری
۱۳۷۰ – دو نیمه سیب – کیانوش عیاری
۱۳۶۸ – زمان از دست رفته – پوران درخشنده
۱۳۶۷ – آخرین لحظه
۱۳۶۷ – ارثیه
۱۳۶۶ – گل مریم – حسن محمدزاده
۱۳۵۷ – زن و زمین/خوش غیرت
۱۳۵۴ – تیرانداز
۱۳۵۴ – رفیق
۱۳۵۴ – ممل آمریکایی
۱۳۵۳ – حسین آژدان
۱۳۵۳ – دروغگوی کوچولو
۱۳۵۳ – سازش
۱۳۵۳ – عروس پابرهنه
۱۳۵۳ – مرغ همسایه
۱۳۵۲ – جعفر جنی و محبوبه اش
۱۳۵۲ – خوشگذران
۱۳۵۲ – زنجیری
۱۳۵۲ – شلاق
۱۳۵۲ – علی کنکوری
۱۳۵۲ – قربون زن ایرونی
۱۳۵۲ – کی دسته گل به آب داده؟
۱۳۵۲ – ناخدا با خدا
۱۳۵۱ – خردجال
۱۳۵۱ – فتانه
۱۳۵۰ – در آمریکا اتفاق افتاد
۱۳۵۰ – راز درخت سنجد
۱۳۵۰ – مبارزه با شیطان
۱۳۵۰ – وحشی جنگل
۱۳۴۹ – دور دنیا با جیب خالی
۱۳۴۹ – میوه گناه
۱۳۴۸ – پهلوان پهلوانان
۱۳۴۷ – تونل
۱۳۴۷ – دختر شاه پریون
۱۳۴۷ – دلاور دوران
۱۳۴۷ – لوطی قرن بیستم
۱۳۴۷ – من شوهر می‌خواهم
۱۳۴۶ – آشیانه خورشید
۱۳۴۶ – حقه بازان
۱۳۴۶ – دنیای قهرمانان
۱۳۴۶ – سوغات فرنگ
۱۳۴۶ – عمو سبزی فروش
۱۳۴۶ – مرد بی ستاره
۱۳۴۶ – یکه‌بزن
۱۳۴۵ – آقا دزده
۱۳۴۵ – دختر کدخدا
۱۳۴۵ – دو انسان
۱۳۴۵ – شوخی نکن دلخور می شم
۱۳۴۵ – لیلاج
۱۳۴۵ – مرد نامرئی
۱۳۴۵ – مومیایی
۱۳۴۴ – پاسداران دریا
۱۳۴۴ – دزد بانک
۱۳۴۴ – سه تا بزن‌بهادر
۱۳۴۳ – آقای قرن بیستم – سیامک یاسمی
۱۳۴۳ – جاهل‌ها و ژیگول‌ها
۱۳۴۳ – چهار تا شیطون
۱۳۳۹ – صفرعلی – سعید نیوندی
۱۳۳۸ – آقای شانس
۱۳۳۵ – کلاه غیبی
۱۳۳۳ – همسر مزاحم

سریالهای داریوش اسدزاده

سالنامسمتکارگردانتوضیحات
۱۳۹۵گشت ویژهبازیگر مهمانمهدی رحمانیپخش در پاییز ۱۳۹۵ از شبکه ۱
۱۳۹۵چرخ فلکبازیگراحسان عبدی‌پورپخش در تابستان ۱۳۹۵ از شبکه ۱
۱۳۹۴نفس شیرینبازیگرسیامک خواجه‌وندپخش در محرم ۱۳۹۵از شبکه ۱
۱۳۹۴دردسرهای عظیم ۲بازیگر مهمانبرزو نیک‌نژادپخش در رمضان ۱۳۹۴ از شبکه ۳
۱۳۹۳سی و نه هفتهبازیگرمرتضی هرندیشبکه تهران
۱۳۹۲–۱۳۹۳قاب خاطرهبازیگر مهمانحجت ذیجودیشبکه آی‌فیلم
۱۳۹۱تله‌فیلم «شاعر و برادران»بازیگرعباس مرادیان
۱۳۹۰چمدانبازیگرخسرو ملکانپخش در رمضان ۱۳۹۱ از شبکه ۲
۱۳۹۰مهمانان ویژهبازیگرسید جواد رضویانپخش در خرداد ۱۳۹۱ از شبکه تهران
۱۳۹۰تله‌فیلم «مأموریت غیرممکن»بازیگرجواد رجب‌زاده
۱۳۸۹تله‌فیلم «شغل شریف»بازیگرسیداحمد حسنی
۱۳۸۹تله‌فیلم «یه قندون نمک»بازیگرمنوچهر صفرخانیاین تله‌فیلم در آغاز «راز پیرمردها» نام داشت.[۱]
۱۳۸۸تله‌فیلم «گنج خانه سفید»بازیگرشاهد احمدلو
۱۳۸۸تله‌فیلم «گور به گور»بازیگربهرنگ توفیقیشبکه ۱
۱۳۸۸زمین انسانهابازیگرابوالحسن داوودیآغاز پخش از فروردین ۱۳۹۰ – شبکه تهران
۱۳۸۸هوش سیاه – سری اولبازیگرمسعود آب پرور
۱۳۸۸گاوصندوقبازیگرمازیار میریشبکه ۳
۱۳۸۸دفترخانه شماره ۱۳بازیگر مهمانسید وحید حسینیشبکه ۱
۱۳۸۷بچه‌های دهکدهبازیگرمحمد باقری نیکوتهیه شده در شبکه استانی سمنان
۱۳۸۷همه بچه‌های منبازیگرمرضیه برومندکارگردان تلویزیونی: «مسعود فروتن»
۱۳۸۶یک وجب خاکبازیگرعلی عبدالعلیزاده
۱۳۸۶–۱۳۸۷بی‌گناهانبازیگراحمد امینی
۱۳۸۶خواستگارانبازیگرمهدی مظلومیکارگردان هنری: «گلاب آدینه»
۱۳۸۴بوی گل‌های وحشیبازیگرحسینعلی لیالستانیدر سال ۱۳۸۵ از شبکه ۲ پخش شد.
۱۳۸۴و خدا عشق را آفریدبازیگرمسعود شاه‌محمدیشبکه ۳
۱۳۸۳عشق گمشدهبازیگرحسین سهیلی‌زادهشبکه ۳
۱۳۸۳بابای خجالتیبازیگرشاپور قریبتهیه شده در شبکه استانی زنجان
۱۳۸۳دیروز، امروز، فردابازیگرمسعود شاه‌محمدیشبکه تهران
۱۳۸۲مهمانپذیر طوبیبازیگر مهمانمنوچهر پوراحمددر نوروز ۱۳۸۳ از شبکه ۱ پخش شد.
۱۳۸۲رانت‌خوار کوچکبازیگرحسین سهیلی‌زادهشبکه تهران
۱۳۸۲این سه نفربازیگراصغر توسلیشبکه ۳
۱۳۸۲عروسبازیگرپویان طایفهشبکه ۲
۱۳۸۱مدرک اصلیبازیگرمهدی صباغ‌زادهشبکه ۱
۱۳۸۱هیچ‌کسبازیگرحمیدرضا حافظی
۱۳۸۱قصه‌های شبانهبازیگرسعید آقاخانی
۱۳۸۰–۱۳۸۱لحظه قاصدکبازیگرایرج حبشیبرنامه کودک و نوجوان شبکه ۲
۱۳۸۰خانه آرزوهابازیگرحسین سهیلی‌زادهشبکه ۲
۱۳۸۰روزهای آرزوبازیگرشاهرخ حمیدی‌مقدم
۱۳۸۰رستوران خانوادگیبازیگر مهمانحسین سهیلی‌زادهشبکه تهران
۱۳۷۹–۱۳۸۰چراغ جادوبازیگرهمایون اسعدیاندستیار دوم کارگردان: «رسول قاسمی»، شبکه ۱
۱۳۷۹داستان‌های نوروزبازیگرمرضیه برومندشبکه ۱
۱۳۷۹پانزده مسافربازیگرمهدی طاهریاز برنامه سیمای خانواده پخش می‌شد.
۱۳۷۹دخترانبازیگر مهماناصغر توسلیشبکه تهران
۱۳۷۸مهاجمینبازیگر؟برنامه کودک و نوجوان شبکه ۲
۱۳۷۸یکی بود، یکی نبودبازیگرجواد ارشاد
۱۳۷۵–۱۳۷۸آژانس دوستیبازیگر مهمانگروه کارگردانان
۱۳۷۷روزگار جوانیبازیگرشاپور قریب
اصغر توسلی
۱۳۷۶همه فرزندان منبازیگرمحمد دستگردی
۱۳۷۶آخرین بازماندهبازیگرمهدی قاسمی
۱۳۷۶قصه‌های چهار فصلبازیگر؟شبکه ۱
۱۳۷۶بافته‌های رنجبازیگرمجید بهشتیبر اساس رمان «بافته‌های رنج» اثر «علی‌محمد افغانی»
۱۳۷۵خانه سبزبازیگربیژن بیرنگ
مسعود رسام
۱۳۷۵فروشگاهبازیگراحمد بهبهانیشبکه ۳
۱۳۷۴سوخته‌دلانبازیگربهروز طاهریدر سال ۱۳۷۵ از شبکه ۲ پخش شد.
۱۳۷۴آرزوی پردردسربازیگرمحمود جعفریگروه کودک و نوجوان شبکه ۱
۱۳۷۴داستان یک شهربازیگرخسرو معصومیاین مجموعه در ابتدا «خانه‌های شاد» نام داشت و از شبکه ۱
پخش می‌شد و نباید آنرا با سریالی دیگر به همین نام
به کارگردانی اصغر فرهادی (۱۳۷۸- شبکه تهران) اشتباه کرد.
۱۳۷۴خانه‌های شادبازیگرخسرو معصومی
۱۳۷۴سمندونبازیگرناصر هاشمی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of