پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۹ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده

برنامه کلاه قرمزی امروز عزادار یکی از همکارانشان هستند. خبر درگذشت دنیا فنی زاده اهالی هنر و خانواده کلاه قرمزی را متاثر و اندوهگین کرد. ما در مطلب پیشین خبر فوت دنیا فنی زاده را منتشر کردیم و در این مطلب پیام تسلیت ایرج طهماسب و حمید جبلی را منتشر می کنید. پورتال وهاران درگذشت عروسک گردان کلاه قرمزی را به خانواده محترم ایشان و به جامعه هنری تسلیت می گوید.

پیام تسلیت حمید جبلی و ایرج طهماسب برای دنیا فنی زاده

ایرج طهماسب و حمید جبلی در پیام مشترک درگذشت دنیا فنی‌زاده را تسلیت گفتند.

خبر غم انگیز درگذشت دنیا فنی‌ زاده + بیوگرافی کامل

در متن پیام این دو هنرمند که در اختیار ما قرار گرفته آمده است: «روزی که خداوند مهربان انسان نازنینی به نام دنیا فنی زاده را سر راه ما قرار داد، تا با همکاری او عروسکی دوست داشتنی و شیرین خلق شود، فکر نمی‌کردیم به این زودی او را از دست بدهیم. اما از آن جا که مالک اصلی انسان، خداوند مهربان است، اشک‌های خود را پاک می‌کنیم و به این اندوهِ بزرگ تسلیم می‌شویم.

«به این اندوه بزرگ تسلیم می‌شویم»

دنیا فنی‌زاده روش فرشته‌ها را در پیش گرفت. شریف و نجیب، با مهارتی مثال زدنی در حرفه و شغلِ خود و بی‌هیچ چشم داشتی کار کرد.

پشت عروسک‌ها خود را پنهان کرد تا به ما آموزش دهد که می‌توان کار خوب انجام داد و دیده نشد.

عشق عجیبی به کودکان و دنیای آن‌ها داشت و همواره لبخند کودکان او را شاداب می‌کرد. شاید هیچ کودکی او را نشناسد، اما تاثیر او بر کودکان تا مدت‌ها باقی خواهد ماند.

دنیا فنی زاده، فرزند پرویز فنی زاده همچون پدرش هنرمند، انسان و مهربان بود. هرچه درباره‌اش بگوییم بر میزان اشک‌های خود افزوده‌ایم.

روانش شاد و یادش همواره گرامی باد. روح بزرگ و زیبای او قرین رحمت خداوند باشد.»

دنیا فنی‌زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی» که از سرطان رنج می‌برد، صبح امروز ۸ دی‌ماه در بیمارستان از دنیا رفت.

دلنوشته هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده

پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت دنیا فنی زاده

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of