خانه / اخبار / ادامه بارش برف و باران تا آخر هفته جاری بهمن ۹۵
اخبار هواشناسی بهمن 95 : بارش برف و باران و سرمای شدید برای این استان ها

ادامه بارش برف و باران تا آخر هفته جاری بهمن ۹۵

ادامه بارش برف و باران تا آخر هفته جاری بهمن ۹۵

در فصل زمستان بارش برف و باران یک چیز طبیعی است که اگر به گزارش های سازمان هواشناسی بهمن ۹۵ توجه شود از وقوع اتفاقات ناگوار پیشگیری می شو. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مرود وضعیت هوای کشور بهمن ۹۵ خبری را منتشر کرده ایم که از تداوم بارش و برف و باران در کشور خبر می دهد.

بارش برف و باران در ۲۴ استان کشور بهمن ۵۹

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش برف و باران در ۲۴ استان کشور تا آخر هفته ادامه دارد.

مرتضی ضرابی اظهار داشت: امروز شاهد بارش باران در سواحل خزر،دامنه جنوبی زاگرس و دامنه های البرز هستیم. براساس نقشه های پیش بینی، بارش در استان های لرستان، همدان، مرکزی، اردبیل، زنجان، قزوین و تهران امروز ادامه دارد.

وی ادامه داد: براساس نقشه های پیش بینی، عصر امروز و همزمان با برگزاری “بازی استقلال و پرسپولیس” از شدت بارش در تهران کاسته شده و از اواخر امشب شاهد ورود موج جدید بارشی به پایتخت خواهیم بود.

پیش بینی هوای کشور از فردا 21 آذر 95

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه اوج بارش ها فردا در استان های جنوب غرب و مرکز کشور است، تاکید کرد: فردا برای استان های لرستان، ایلام، خوزستان، یزد، فارس، بوشهر و بخش هایی از هرمزگان و کرمان بیشترین بارش را پیش بینی می کنیم. ضمن اینکه در استان های خراسان شمالی، رضوی، بخش هایی از خراسان جنوبی نیز بارش پیش بینی می شود.

به گفته ضرابی، در استان های گیلان، مرکزی، همدان، قم، زنجان، تهران، قزوین، اردبیل، گیلان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و بخش هایی از مازندران بارش باران پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه خلیج فارس و دریای خزر تا آخر هفته مواج هستند، تاکید کرد: موج بارشی تا آخر هفته در نقاط مختلف کشور فعال است.

وی به استان های یزد، بوشهر، هرمزگان و بخش هایی از خوزستان در خصوص بارش شدید باران، طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی معابر هشدار داد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  اسامی رد صلاحیت شدگان ریاست جمهوری 96 ایران

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزئیات جدید از پرداخت سود سهام عدالت در سال 95 و 96

جزئیات جدید از واریز سود سهام عدالت در سال ۹۶

جزئیات جدید از واریز سود سهام عدالت در سال ۹۶   اکثر مردم و شاید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *