خانه / دسته‌بندی نشده / انتقاد منوچهر هادی از سانسورهای سریال عاشقانه در مقایسه با سریال شهرزاد
دانلود قسمت ششم سریال عاشقانه منوچهر هادی اردیبهشت 96

انتقاد منوچهر هادی از سانسورهای سریال عاشقانه در مقایسه با سریال شهرزاد

انتقاد منوچهر هادی از سانسورهای سریال عاشقانه در مقایسه با سریال شهرزاد

 

سریال عاشقانه یکی از سریالهای موفق در شبکه نمایش خانگی است که هر هفته طرفداران این سریال با شوق و ذوق ادامه ماجرا را پی می گیرند. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه از ممیزهای این سریال به نسبت سایر سریالهای نمایش خانگی انتقاد کرده است که ما در این مقاله از پورتال وهاران جزییات این خبر را منتشر کرده ایم.

 

منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه» در جدیدترین مصاحبه خود به نکاتی در مورد وضعیت حجاب بازیگران این مجموعه شبکه نمایش خانگی اشاره می‌کند. هادی می‌گوید حجاب بازیگران زن «عاشقانه» همانند سریال «شهرزاد» و فیلم «رگ خواب» است،‌ اما وزارت ارشاد برای حجاب بازیگران برخی فیلم‌ها و سریال‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی برای «عاشقانه» موانعی را ایجاد کرد. او همچنین شایعه قهر مهناز افشار از پروژه «عاشقانه» را تکذیب کرده است.

 

منوچهر هادی درباره حواشی که برای حجاب بازیگران مجموعه «عاشقانه» به وجود آمد، به هفت صبح می‌گوید: «پوشش‌ها همان‌طور است که در فیلم‌هاست. همین الان سریال «شهرزاد» و فیلم «رگ خواب» حجاب‌شان همان است که در «عاشقانه» بود. این مشکل ارشاد است که موی یک بازیگر در فیلم‌ یا سریالی دیده می‌شود اما برای بعضی منع ایجاد می‌شود.»

 

مصاحبه با منوچهر هادی : عاشقانه بهترین سریال است

 

او همچنین درباره اصلاح‌ حجاب بازیگران این سریال می‌گوید: « وقتی سریال را شرحه شرحه می‌کنند و می‌گویند در این سریال باید موها تو باشد، چاره‌ای نداریم جز اصلاح!»

 

کارگردان «من سالوادور نیستم» درباره بد بودن اصلاح کامپیوتری حجاب بازیگران «عاشقانه» توضیح می‌دهد:« من همزمان سر فیلمبرداری بودم، تهیه کننده هم کار را رها کرده بود. من هم کار تهیه انجام می‌دادم هم کارگردانی و فشار خیلی زیادی رویم بود و نرسیدم. آقای نجفی در مجموعه هنر نمای پارسیان که فقط کار پخش را باید انجام می‌داد به خاطر این‌که سهمی داشت و اعتبار شرکت برایش مهم بود، خیلی زحمت کشید و من به اعتبار منوچهر هادی، و بازیگران به اعتبار خودشان نگذاشتند کار متوقف شود.»

همچنین بخوانید:  عکس برادر اصغر فرهادی + عکس پدر اصغر فرهادی

 

هادی همچنین درباره شایعه قهر مهناز افشار و در پاسخ به این پرسش که نقش افشار همان جای قصه تمام می‌شد یا خودش تصمیم به ترک این پروژه گرفت، گفت: « نه (گیسو) قرار بود قسمت ششم کشته شود که به قسمت نهم رسید.»

 

کارگردان «کارگر ساده نیازمندیم» همچنین درباره بازخوردهای محتوایی سریال «عاشقانه» می‌گوید: « از ابتدا تا انتهای فیلمنامه حضور داشتم. (این سریال) ضعف دارد ولی برای من از همه جای دنیا پیام می‌آید که با افتخار این سریال را می‌بینیم که فکر نکنند در مملکت ما همه بدبخت و بیچاره هستند. همه می‌گویند (عاشقانه) اولین سریالی است که اینقدر تمیز است و برخی فکر نمی‌کنند که ایران این شکلی باشد.»

 

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزئیات خبر تیراندازی در حرم امام خرداد 96

جزئیات خبر تیراندازی در حرم امام خرداد ۹۶

جزئیات خبر تیراندازی در حرم امام خرداد ۹۶ دقایقی پیش خبر تیراندای در حرم امام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *