خانه / فال و طالع بینی / فال روزانه ۱۹ آذر ۹۵ – جمعه
محل تبلیغات در مجله اینترنتی وهاران

فال روزانه ۱۹ آذر ۹۵ – جمعه

فال روزانه ۱۹ آذر ۹۵ – جمعه

فال روزانه-vaharan.ir

فروردین

ممکن است امروز دریابید که چرا در طی روزهای گذشته مدام دور خود می‌چرخیدید. امروز می‌توانید نتیجه زحمات این چند روزه خود را بگیرید. اما مراقب باشید که تنبلی نکنید چرا که در نهایت مجبورید که به سرعت خود بیفزایید. می‌توانید همچنانکه اوقات خوشی را سپری می‌کنید، پیشرفت مهمی‌نیز داشته باشید. لیستی از کارهایتان تهیه کنید،‌اما فراموش نکنید که کمی‌هم زمان فراغت برای خود در نظر بگیرید. مسلما به نتیجه خوبی خواهید رسید. امتحان کنید!

فال روزانه-vaharan.ir

اردیبهشت

اگر به نشانه هایی که از دیگران دریافت می کنید توجه نکنید ممکن است شانس یک رابطه عاطفی خیلی خوب را از دست بدهید. این بدان معنی است که باید برای فهمیدن حرف های دیگران به زبان بدن آنها نیز توجه کنید و فقط به آنچه گفته می شود اکتفا نکنید. البته در حال حاضر اعتماد به نفستان کمی پایین آمده است و این عدم درک صحیح نشانه هایی که دیگران به شما میدهند می تواند ناشی از این مسئله نیز باشد. خودتان را دست کم نگیرید. پس از چندین هفته و یا حتی چند ماه مشکلات پی در پی بالاخره اوضاع در زمینه حرفه ای و زندگی شخصیتان روبراه خواهد شد و نگرانی های اقتصادی شما به زودی برطرف شده و زندگیتان وارد فاز جدید و مثبتی خواهد شد.

فال روزانه-vaharan.ir

خرداد

از امروز تا آخر تابستان فرصت های شغلی بسیار خوبی در انتظار شما است. چشمان خود را بازکنید تا همه فرصت ها را ببینید و آنها را در هوا بقاپید. این را به یاد داشته باشید که برای پیشرفت به تغییر و به‌روز شدن نیاز دارید. همه مسیایل را نه از یک منظر که از چند طرف نگاه کنید تا به طور کامل مزایا و معایب آن را پیدا کنید. اگر قرار است با مدیر خود در مورد مسایل کاری حرف بزنید، حتما خوانسردی خود را حفظ کنید. وقتی با آرامش حرف بزنید همه چیز به نفع شما خواهد شد.

فال روزانه-vaharan.ir

تیر

اغلب مسائل جزیی می‌توانند یک موقعیت بزرگ را تحت تاثیر قرار دهند. بخاطر همین، مطمئن شوید که براحتی از هر مسئله ای نگذرید. حتی اگر وسوسه شدید که از موضوعی صرف نظر کنید، به این فکر کنید که شاید این غفلت شما باعث بوجود آمدن مشکلات بزرگی شوند. مشارکت و همکاری با دیگران خیلی خوب است،‌ اما اول مطمئن شوید که بر همه جوانب کار مسلط هستید.

فال روزانه-vaharan.ir

مرداد

امروز اگر قبل از فکر کردن دهانتان را باز بکنید ممکن است خیلی زود مجبور به عذرخواهی شوید، پس قبل از این که هر حرفی بزنید خیلی خوب به آن فکر کنید. درست است که در مورد یک نفر خیلی دلتان می خواهد حرصتان را تخلیه کرده و حرفتان را به او بزنید، اما به جای اینکار کاری مثبت برای خودتان انجام داده و از آن لذت ببرید. در رابطه عاطفیتان نیز مواظب حرف هایتان باشید، چرا که ممکن است به سادگی چیزی بگویید که عشقتان را ناراحت کند و دل او را بشکند. اگر هم مجرد هستید و قصد ابراز علاقه به کسی را دارید احتیاط کنید، چرا که ممکن است نیت شما مورد سوء برداشت قرار بگیرد و با شما بد برخورد شود.

فال روزانه-vaharan.ir

شهریور

شاید شما اکنون ترجیح می دهید که به خاطر دوستانتان متحمل ضرر و زیان بشوید یا اینکه ترجیح می دهید به خاطر درگیر شدن در یک کار گروهی از مسائل شخصیتان فاصله بگیرید. به هرجهت، اکنون ماه در یازدهمین خانه ارتباطات شما قرار دارد و به شما قدرت می دهد که به نیازهای شخصیتان پرداخته و آگاهی احساسی خود را با دیگران سهیم شوید. پس اکنون فرصت آموزش دادن به هم سن و سالان خود را از دست ندهید.

فال روزانه-vaharan.ir

مهر

اگر شما اکنون وظایف خود را به خوبی انجام ندهید، شاید دیگران بیایند و این کار را برایتان بکنند. جالب اینجاست که اگر آنها امروز شما را سرزنش کنند، شما هم به آنها ایراد می‌گیرید که چرا در زندگی شما دخالت می‌کنند. حتی اگرآنها قصدشان فقط کمک کردن باشد، شما نمی‌توانید به راحتی جواب آنها را بدهید. با وجود این شما مجبورید سخت کار کنید تا زندگی تان را تغییر دهید.

فال روزانه-vaharan.ir

آبان

امروز صبح سخت از خواب بیدار می شوید اما بعدازظهر اوضاع کاملا فرق خواهد کرد. به جای انکه همه استرس های هفته را با خود مرور کنید و دوباره مضطرب و غمگین شوید، روی برنامه های آینده خود متمرکز شوید. کفش های رقص خود را بپوشید و وارد میدان شوید: شاد باشید و با آهنگ زندگی برقصید. امروز این فرصت را دارید تا در کنار فرد دلخواهتان شادی های زیادی را تجربه کنید. اگر میان شما و دوستان سوتفاهمی وجود دارد، با صحبت آن را برطرف کنید.

فال روزانه-vaharan.ir

آذر

مسئولیت هایی بیش از آنچه توانایی انجامش را دارید پذیرفته اید و تنها راه حل این است که کارهایی را که می دانید از پسشان بر نمی آیید را کنار بگذارید، در غیر این صورت ممکن است به شهرت شما به عنوان فردی قابل اطمینان ضربه بخورد. امروز از آن روزهایی نیست که دلتان بخواهد در جاهای شلوغ و کنار هزار تا آدم غریبه بگذرد. به جای رفتن به سینما و رستوران و جاهای امثال آن وقتتان را در خانه و در کنار عزیزانتان بگذرانید. اگر تنها هستید می توانید از یکی از دوستان نزدیکتان دعوت کنیدکه به منزلتان بیاید. در مورد مشکلاتتان با کسی که دوست دارید حرف بزنید و آنها را حل کنید، پس از آن خواهید توانست از ساعاتی خوش در کنار هم لذت ببرید.

فال روزانه-vaharan.ir

دی

امروز ممکن است از جانب دوستان و خانواده مورد حمایت قرار بگیرید، اما برای تان سخت است که حمایت بی دریغ آن ها را به راحتی بپذیرید. از این که می ببینید دیگران فکر می کنند به کمک احتیاج دارید ناراحت می شوید، اما بهتر است این رفتارها را کنار بگذارید. برای این که مشکلات تان را حل کنید باید پیشنهاد همکاری دیگران را با آغوش باز بپذیرید. پس اجازه دهید که دیگران هم در موفقیت شما شریک شوند.

فال روزانه-vaharan.ir

بهمن

امروز کاملا مراقب رفتار و واکنش های خود نسبت به اطرافیان باشید. احتمال دارد وارد بازی ناخواسته ای بشوید که برایتان سرانجام خوبی ندارد. بنابراین نه تنها به خود که به واکنش های اطرافیان هم حساس باشید تا وارد مسیر اشتباه نشوید. امروز نمی توانید مرز میان خواسته ها و نیازهای واقعی خود را کشف کنید. پس خیلی هم روی آن زوم نکنید و بگذارید همه چیز به روال عادی پیش برود تا مشکلی پیش نیاید.

فال روزانه-vaharan.ir

اسفند

اگر کسی به شما فرمانی دهد باعث ناراحتی شما می‌شود و سریعا به دفاع از خود بر می‌خیزید اما بهتر است این حالت عصبانیت و بر آشفتگی تان را کنار بگذارید تا بتوانید دید بهتری نسبت به مسائل مختلفی که برای تان پیش می‌آید داشته باشید. اگر شخصی به شما فرمانی دهد و شما آن را اجرا نمایید اصلا بدین معنا نمی‌باشد که شما ترسو و بزدل هستید این تفکر غلط را به دور بیاندازید. شما به حدی از این امر ناراحت می‌شوید که با ادامه ی این کار ممکن است آسیب‌های جدی را به خود وارد سازید.

اختصاصی وهاران

http://www.vaharan.ir

***

روش بی حد و حصر از پیش گویی می تواند در سراسر جهان پیدا شده است، و بسیاری از فرهنگ عمل همان روش تحت نام های مختلف. که برخی از آنها تاکنون بینام بوده است – – در طول قرون وسطی، دانشمندان شرایط را برای بسیاری از این روش ابداع در قرون وسطی لاتین، اغلب استفاده از -mantia پسوند زمانی که هنر به نظر می رسید عرفانی (در نهایت از آخوندک یونانی، پیامبر (ص)) و پسوند -scopia زمانی که هنر به نظر می رسید بیشتر علمی (از skopein یونانی در نهایت، به رعایت). اسامی مانند drimimantia، nigromantia و horoscopia تبدیل شده تا، همراه با کشت از دیگر باطنی (و به طور مشخصی قرون وسطی) «علوم» مانند جمجمه خوانی و فراست.

البته، برخی از اشکال پیش گویی بسیار قدیمی تر از قرون وسطی، مانند haruspication، در حالی که دیگران (مانند megapolisomancy یا tasseomancy مبتنی بر قهوه) ها از ۲۰ و قرن ۲۱ به دنیا آمد.

نوع رایج از تفال
طالع بینی فال با استفاده از اجرام آسمانی است: خورشید، ماه، سیارات، و ستاره.

فال ورق فال با استفاده از کارت مانند تاروت است.

CLAIRAUDIENCE “شنوایی روشن” از اطلاعات پیش خوانی است. فراروانشناس به طور کلی به عنوان شکلی از ادراک فراحسی نظر.

روشن بینی “دیدن روشن” از اطلاعات پیش خوانی است. فراروانشناس به طور کلی به عنوان شکلی از ادراک فراحسی نظر.

CRYSTALLOMANCY پیشگویی از طریق خیره کریستال است.

یابنده یا تفأل میله روش از پیش گویی که در آن یک چوب بالابر استفاده شده است برای قرار آب یا مواد معدنی با ارزش هستند.

مبحی معانی رمزی اعداد تفسیر عددی اعداد، تاریخ، و ارزش تعداد حروف است.

OCULOMANCY پیشگویی از چشم یک فرد است.

کف بینی زمینه گسترده ای از پیش گویی و تفسیر خطوط و ساختار دست است.

اطلاع قبلی در دانش درونی یا احساس حوادث آینده است.

روان دانشکده به دست آوردن برداشت از یک شیء فیزیکی و تاریخ آن است.

SCIOMANCY پیشگویی با استفاده از یک راهنمای روح، یک روش به طور کلی توسط chanelers به کار است.

غیب گویی یک اصطلاح کلی برای پیشگویی با استفاده از یک کریستال، آینه، کاسه آب، جوهر، یا شعله های آتش برای وادار سند چشم انداز است.

TASSEOGRAPHY خواندن از برگ های چای که در یک فنجان چای باقی می ماند یک بار نوشیدنی است مست شده است.

انواع نادر، فال

فال AEROMANCY از هوا و آسمان، به خصوص تمرکز بر روی شکل ابر، ستاره های دنباله دار، و دیگر پدیده های به طور معمول در آسمان قابل رویت نیست.

ALECTRYOMANCY پیشگویی به موجب آن یک پرنده مجاز به انتخاب دانه ذرت از یک دایره از حروف است. تنوع است به تلاوت حروف الفبا با توجه به آن که در آن یک کلاغ خروس.

ALEUROMANCY پیشگویی با استفاده از “کوکی ها ثروت” است؛ پاسخ به سوال ها در توپ از نورد خمیر و یک بار پخته به طور تصادفی انتخاب شده است.

ALOMANCY پیشگویی توسط نمک است.

ALPHITOMANCY با استفاده از کیک ویژه ای است که قابل هضم توسط افراد با وجدان روشن هستند اما ناخوشایند به دیگران است.

ANTHROPOMANCY ابزار طولانی غیر قانونی از پیش گویی های قربانی کردن انسان است.

APANTOMANCY پیشگویی از طریق جلسات شانس با حیوانات (به عنوان مثال، یک گربه سیاه و سفید)، پرندگان، و موجودات دیگر است. مکزیکو سیتی گفته شده است که تاسیس شده است که در آن طالع آزتک دیدم عقاب پرواز از یک کاکتوس حمل یک مار زندگی می کنند.

ریاضیات و یا ARITHMOMANCY فرم زودتر مبحی معانی رمزی اعداد که در آن پیش گویی از طریق شماره و ارزش تعداد حروف ساخته شده است.

ASTRAGLOMANCY یا ASTRAGYROMANCY یک شکل از پیش گویی های تاس که در آن چهره از تاس تحمل اعداد و حروف است.

پیش گویی عبارت کلی برای هنر فال است و عمدتا به تفاسیر از علائم و نشانه ها استفاده می شود.

AUSTROMANCY پیشگویی به وسیله مطالعه از باد است.

AXIOMANCY پیشگویی از طریق مشاهده چگونه یک تبر و یا تبر لرزش و یا امتیاز زمانی که به پست رانده است.

BELOMANCY یک شکل باستانی از پیش گویی انجام شده توسط حول و یا تعادل فلش است.

BIBLIOMANCY شامل پیشگویی توسط کتاب.

BOTANOMANCY پیشگویی از سوختن شاخه های درخت و برگ است.

BUMPOLOGY صرفا یک مدت مدرن، یک نام مستعار محبوب برای جمجمه خوانی

CAPNOMANCY مطالعه دود از آتش است.

CATOPTROMANCY فرم اولیه از نگاه کریستال که با بهره گیری از یک آینه تبدیل به ماه برای گرفتن moonbeams است.

CAUSIMOMANCY پیشگویی از رفتار اشیاء قرار داده شده در آتش است.

CEPHALOMANCY اشاره به پیش گویی با جمجمه و یا سر یک خر یا بز است.

CERAUNOSCOPY در پی جلب پیشگویی از مطالعه رعد و برق و رعد و برق.

CEROSCOPY، CEROMANCY یک شکل از فال که در آن ذوب شده است را به آب سرد ریخته شده است.

پیش گویی وغیب گویی با دیدن خطوط کف دست فال از خطوط در دست مردم است.

CHIROGNOMY مطالعه تشکیل دست است.

CLEROMANCY پیشگویی توسط “قرعه”، شبیه به تاس اما با اشیاء مانند سنگ ریزه و یا صدف های دریایی است.

CLIDOMANCY یا CLEIDOMANCY پیشگویی با استفاده از یک کلید آویزان است. RADIESTHESIA را ببینید.

COSCINOMANCY پیشگویی با استفاده از یک غربال حلق آویز است. RADIESTHESIA را ببینید.

CRITOMANCY مطالعه نان جو است.

CROMNIOMANCY پیشگویی با استفاده از جوانه پیاز است.

CYCLOMANCY عمل از پیش گویی از یک چرخ عطفی است.

DACTYLOMANCY یک شکل اولیه از RADIESTHESIA با استفاده از یک حلقه آویزان است.

DAPHNOMANCY یک نیاز به گوش دادن به برگ بو شاخه آمیزش در آتش باز.

DEMONOMANCY پیشگویی با کمک شیاطین است.

DENDROMANCY پیشگویی با هر دو بلوط یا دارواش است.

GASTROMANCY یک شکل باستانی از تکلمبطنی به موجب آن صدا به تن حزن انگیز را کاهش داده و گفته های پیامبر در یک وضعیت مسلم تحویل داده است.

GELOSCOPY پیشگویی از تن از خنده کسی است.

GENETHLIALOGY پیشگویی به وسیله نفوذ از ستاره در هنگام تولد است.

رمل مطالعه از چهره های بر روی زمین و نفوذ “جریان” زمین است.

خط شناسی تجزیه و تحلیل شخصیت از طریق دست خط است.

GYROMANCY یک روش پیشگویی که در آن یک فرد پیاده در یک دایره مشخص شده با حروف تا تبدیل شدن آنها سرگیجه و تلو تلو خوردن در نقاط مختلف، در نتیجه هجی یک نبوت است.

HALOLMANCY دیدن ALOMANCY

HARUSPICATION است تفال با استفاده از بازرسی احشاء و امعاء از حیوانات، به عنوان کشیش در روم باستان انجام می شود.

HIEROMANCY یا HIERSCOPY پیشگویی با مشاهده هدف از قربانی باستان است.

HIPPOMANCY یک شکل از پیش گویی از مهر زنی و عمه از اسب است.

طالع بینی عمل ریخته گری از طالع بینی نجومی است.

تفال بوسیله پیشگویی توسط آب از جمله رنگ، جزر و مد، و یا امواج تولید شده توسط سنگ ریزه در یک استخر کاهش یافته است.

ICHTHYOMANCY پیشگویی با استفاده از ماهی است.

LAMPADOMANCY پیشگویی با استفاده از چراغ یا مشعل است.

LECANOMANCY با استفاده از یک حوضه آب برای پیش گویی.

LIBANOMANCY مطالعه بخور و دود آن است.

LITHOMANCY پیشگویی با استفاده از سنگ های قیمتی از رنگ های مختلف است.

MARGARITOMANCY روش با استفاده از مروارید تندرست است.

METAGNOMY پیشگویی با استفاده از “سند چشم انداز” دریافت در یک وضعیت مسلم است.

METEOROMANCY پیشگویی از شهاب سنگ ها است.

METOPOSCOPY خواندن کاراکتر با استفاده از خطوط اگر پیشانی است.

MOLEOSOPHY مطالعه مول و شاخص شخصیت یک فرد و نشانه آینده است.

MOLYBDOMANCY تساوی استنتاج عارف از صدای خش خش از سرب مذاب.

MYOMANCY مطالعه معنای نبوی از رفتار موش و موش است.

OINOMANCY پیشگویی با استفاده از شراب است.

OMPHALOMANCY شمارش تعداد گره در بند ناف به پیش بینی که چگونه بسیاری از کودکان مادر باید

ONEIROMANCY تفسیر رویا و طبیعت نبوی است.

ONOMANCY مطالعه معنای نام است.

ONOMANTICS است استفاده از ONOMANCY اعمال شده به نام شخصی، به ویژه به این معنا تفسیر نهفته است.

ONYCHOMANCY مطالعه ناخن است.

OOMANTIA و OOSCOPY روش از پیش گویی های تخم مرغ است.

OPHIOMANCY پیشگویی از مارها است.

ORNISCOPY و ORINITHOMANCY مطالعه نشانه ها در ارتباط با پرندگان، به ویژه پرندگان در حال پرواز است. مشاهده APANTOMANCY

OVOMANCY نوع دیگری از پیش گویی تخم مرغ است.

نگرانی PEGOMANCY خود را با آب چشمه و چشمه متلاطم و نشانه ها در آن موجود است.

جمجمه خوانی مطالعه طولانی تمرین از تشکل های سر است.

PHYLLORHODOMANCY وسیله از پیش گویی که طی آن یک سیلی گلبرگ گل رز در برابر دست و قضات محبوبیت فال های بلندی صدا از صدا است.

فراست مطالعه تجزیه و تحلیل شخصیت از طریق ویژگی های فیزیکی است.

PSYCHOGRAPHY یک شکل از نوشتن مرموز داشتن طبیعت پیش خوانی است.

اتش بینی و PYROSCOPY اشکال پیش گویی های آتش یا شعله، اغلب توسط مواد پرتاب بر روی شعله های آتش به کمک هستند.

RADIESTHESIA عبارت کلی برای پیشگویی با استفاده از یک دستگاه مانند یک میله یاب یا آونگ است. اشکال دیگر عبارتند از “اوج جدول” که در کاخ سفید در قرن ۱۹ انجام شد، لوح احضار، نوشتن خودکار (یا نوشتن superconscious)، و غیب گویی.

پیش گویی بوسیله چوب یا عصا پیشگویی با استفاده از چوب و یا گرز است. این روش پیشگامان میله یاب بود.

RHAPSODOMANCY وسیله پیشگویی با استفاده از یک کتاب شعر به موجب آن کتاب است به طور تصادفی باز کرد و یک پاساژ خواندن است.

SIDEROMANCY سوزاندن نی را با آهن داغ است، این ارقام نتیجه داشتن خواص پیش خوانی.

فال ریخته گری مقدار زیادی و ارزیابی نشانه نشان داد.

SPODOMANCY پیشگویی با استفاده از خاکستر یا دوده است.

STICHOMANCY شکل دیگری از پرتاب باز کردن یک کتاب و انتخاب یک عبور تصادفی برای هدف از پیش گویی است.

STOLISOMANCY تساوی پیشگویی از راه مردم لباس.

SYCOMANCY است با نوشتن پیام بر روی برگ درخت انجام شده؛ کندتر آنها خشک، مطلوب تر فال. تنوع مدرن است که برای نوشتن روی تکه های کاغذ (همیشه از جمله یکی خالی) و آلیاژها آنها را. آنها سپس در صافی بیش از یک دیگ جوش برگزار شد، اولین به باز پاسخ داده خواهد شد.

TEPHRAMANCY پیشگویی توسط خاکستر به دست آمده از سوزاندن پوست درخت است.

TIROMANCY یک نوع از پیش گویی با استفاده از پنیر است.

XYLOMANCY پیشگویی از قطعه چوب است، یا از شکل خود را زمانی که جمع آوری و یا ظاهر خود را در حالی که سوزش.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه آذر ۹۵ در وهاران

فال ماهانه آذر ۹۵ در وهاران فروردین به نظر می‌رسد که در روزهای نخست از …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *