خانه / اخبار / درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس
درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به خبری تاسف انگیز در عرصه فرهنگ و هنر جهانی.فوت آل جارو عنوان این خبر است که در ادامه جزییاتی بیشتری را خواهید خواند. از جمله بیوگرافی آل جارو، آلبوم های آل جارو و..

آل جارو آمریکایی درگذشت

آل جارو، افسانه موسیقی جاز آمریکا در سن ۷۶ سالگی در بیمارستانی در لس آنجلس درگذشت. آل جارو هفت بار برنده جایزه گرمی شده است.

به گزارش پورتال وهاران، آفریننده آهنگ مشهور «ما در این عشق با هم ایم» و موزیک متن سریال تلویزیونی Moonlighting با بازی بوریس ولیس در حالی روز یک شنبه درگذشت که چند روز قبل به دلیل خستگی مفرط در بیمارستان بستری شده بود و از اجرای کنسرت موسیقی اعلام بازنشستگی کرده بود.

آل جارو به مدت ۵۰ سال بطور مستمر تور موسیقی برگزار کرده است.

بیوگرافی آل جارو

او متولد ۱۲ مارس سال ۱۹۴۰ در آمریکا است. بهترین آلبوم او در سال ۱۹۸۱ منتشر شد. او دارای یک خانواده مذهبی بود و شغل پدرش وزیر بود. آل جارو در کلیسا و در گروه در سن ۴ سالگی کارش را آغاز کرد.

عکس های آل جارو ۲۰۱۷

درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس درگذشت آل جارو افسانه موسیقی جاز آمریکا + بیوگرافی و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  علی عبدالمالکی در دورهمی 17 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس

درباره ی admin

همچنین ببینید

شاهرخ استخری علت منتشر نکردن عکس همسرش را فاش کرد + دانلود ویدیو

شاهرخ استخری علت منتشر نکردن عکس همسرش را فاش کرد + دانلود ویدیو

شاهرخ استخری علت منتشر نکردن عکس همسرش را فاش کرد + دانلود ویدیو https://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/a_bm6dlen2l5ij49ll1jp1676l62i2n4i0307j29245085-614x__8413f.mp4 دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *