خانه / اخبار / جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم
جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

هر از چندگاهی اخباری ناخوشایند از مدارس کشور به گوش می رسد که برخی از آنها مانند دانش آموز اصفهانی در قالب کلیپ در فضای مجازی منتشر می شوند. سالها پیش هم انتشار کلیپ شیب بام یک دانش آموز موجب ترک تحصل آن دانش اموز شد و خلاصه اینکه از این اخبار ناراحت کننده زیاد می شنویم. در تازه ترین اخبرا یک دانش آموز افغان در قم به حدی تنبیه شده است که دچار مشکل در ناحیه زانو شده است. ما در این مطلب از پورتال وهاران برای شما جزییاتی بیشتر را در نظر گرفته ایم.

جزییات تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز در قم + گفتگو با مادر دانش آموز مصدوم

۳۰۰ بار بشین پاشو برای انجام ندادن تکالیف مدرسه!

دانش‌ آموز افغانستانی در قم مجبور شد تا با دستور معلم ۳۰۰ بار «بشین و پاشو» انجام دهد و حالا پس از این تنبیه از ناحیه زانو دچار درد شدید شده است.

در این حادثه، معلم مدرسه به دلیل اینکه دانش آموز پایه هفتم تکلیف خود را انجام نداده است، او را مجبور می‌کند تا سیصد بار این حرکت را انجام دهد.

مادر این دانش‌آموز می‌گوید:‌ فرزندم به دلیل ننوشتن تکالیف از سوی معلمش مجبور می‌شود تا ۳۰۰ بار «بشین و پاشو» برود به همین دلیل چند روز به علت پا درد به مدرسه نرفت و هم‌اکنون از ناحیه زانو درد دارد که او را نزد دکتر برده‌ایم که گفته‌اند باید آزمایش و بررسی بیشتر شود.

وی می‌افزاید: فرزندم پدرش را نیز از دست داده است و برای تأمین هزینه‌های درمان درد پاهایش انتظار داریم تا مدرسه یا معلمی که این کار را انجام داده است.

مدیر این مدرسه نیز با تأیید این موضوع اعلام کرد که برای درمان دانش‌آموز تمام تلاشمان را انجام می‌‌دهیم و با معلم خاطی نیز برخورد کرده‌ایم.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  محسن رضایی : یارانه نقدی مردم دو برابر می شود!

درباره ی admin

همچنین ببینید

بارداری سوم کیت میدلتون,عکس بارداری سوم کیت میدلتون,حاملگی سوم کیت میدلتون,بارداری کیت میدلتون,سومین بارداری کیت میدلتون,سومین حاملگی کیت میدلتون

جزییات بارداری سوم کیت میدلتون ۲۰۱۷ + عکس جدید

جزییات بارداری سوم کیت میدلتون ۲۰۱۷ + عکس جدید خانواده سلطنتی انگلستان سالها است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *