قالب وردپرس
خانه / اخبار / جزییات لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده
جزییات لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده

جزییات لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده

جزییات لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده

اربعین امسال هم با تمام حواشی اش به پایان رسید و کم کم زایرین در حال بازگشت به محل زندگی شان هستند. اما همانطور که شما هم بر مبنای مطالب پیشین پورتال وهاران در جریان هستید، مرزهای کشور ما در همسایگی عراق به خصوص مرز مهران مملو از مسافرین سفر اربعین شدند و ازدحام جمعیت برخی اوقات غیر قابل کنترل بودف به همین دلیا احتمال لغو ویزا اربعین در سال ۹۶ وجود دارد که در ادامه جزییاتی بیشتر را می توانید بخوانید.

جزییات لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده

خبر لغو ویزا برای روز اربعین سال ۹۶

آیا لغو ویزای اربعین ۹۶ واقعیت دارد؟!

فرمانده مرزبانی ناجا با اعلام اینکه به دلیل حجم جمعیت و جداسازی افراد فاقد ویزا کنترل در مرزها کار سختی است، افزود: احتمال لغو ویزای سفر اربعین وجود دارد.

سردار قاسم رضایی گفت: کنترل این حجم جمعیت و جداسازی افراد فاقد مدارک قانونی از جمله ویزا و گذرنامه کار سختی است که توان زیادی از پلیس و مرزبانی می گیرد.

وی تاکید کرد: در صورت تکرار چنین شرایطی ما دیگر قادر به کنترل حجم انبوه زائران با این امکانات نیستیم.

سردار رضایی با اشاره به اینکه اگر مساله روادید درست مدیریت نشود، خطرناک و خسارت زا است افزود: ازدحام جمعیت امروز مدیریت شد ولی برای سال های بعد باید دولتمردان مساله روادید را به عنوان گره اصلی تسهیل در تردد زائران به ویژه در ایام اربعین حل کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اعلام اینکه خوشبختانه اربعین امسال یکی از امن‌ترین مراسم پیاده روی اربعین در طول سال های گذشته اعلام شده است، افزود: سرعت عمل و کنترل روادید در سمت عراق و ایران اکنون تقویت شده و با سرعت بیشتری انجام می شود. ضمن اینکه در طرف عراق هم اتوبوس های بیشتری برای انتقال زائران به سمت کوت و نجف فراهم شده است.

وی با اعلام اینکه نیروی انتظامی و پلیس مرزبانی و یگان ویژه تمام توان خود را برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم اربعین امسال به کار بستند، افزود: از مردم که با کمال نظم همراه پلیس بودند کمال تشکر را داریم.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس