خانه / اخبار / احسان علیخانی مجری ویژه برنامه شبکه سه نوروز ۹۶ شد
احسان علیخانی مجری ویژه برنامه شبکه سه نوروز 96 شد

احسان علیخانی مجری ویژه برنامه شبکه سه نوروز ۹۶ شد

احسان علیخانی مجری ویژه برنامه شبکه سه نوروز ۹۶ شد

تب و تاب ساخت ویژه برنامه های نوروز ۹۶ شروع شد و از همین حالا گمانه زنی ها برای انتخاب مجری ویژه های برنامه های نوروز ۹۶ نیز داغ شده است. براساس گفته روابط عمومی شبکه سه، قرار است احسان علیخانی ویژه برنامه نوروز ۹۶ شبکه سه را به عهده بگیرد. پورتال وهاران در این مقاله جزییات خبر را برای شما عزیزان عنوان می کند.

احسان علیخانی نوروز ۹۶

iر سال همزمان با شروع نوروز و در آستانه تحویل سال نو، شبکه های مختلف سیما ویژه برنامه هایی پخش می کنند، رقابت های شبکه های مختلف برای جذب بینندگان بیشتر در انتخاب مجریان این برنامه ها و مهمان هایی که از چهره های محبوب و مردمی در این برنامه ها حاضر می شوند مشخص می شود.

احسان علیخانی امسال هم قرار است با «سه ستاره» به شبکه سه بیاید و بعد از آن ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه را نیز اجرا کند.

احسان علیخانی مجری ویژه برنامه شبکه سه نوروز 96 شد

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما درباره برنامه های نوروز ۹۶ در این گروه بیان کرد:ما چند برنامه برای نوروز ۹۶ در نظر گرفته ایم که هنوز به قطعیت نرسیده است.وی ادامه داد:ما پیشنهادهای خود را به مدیریت شبکه سه و معاونت سیما ارایه کرده ایم که شامل دو مسابقه، برنامه ترکیبی و مستند هستند.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما درباره برنامه «سه ستاره» که هر سال قبل از تحویل سال با اجرای احسان علیخانی آغاز می شود، توضیح داد:اگر موفق شویم امسال هم بعد از نیمه اسفند برنامه «سه ستاره» را با اجرای احسان علیخانی خواهیم داشت و ویژه برنامه تحویل سال را هم وی اجرا می کند.

همچنین بخوانید:  عکس جدید سروش گودرزی در راهپیمایی 22 بهمن 95 + بیوگرافی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

بازیگران 97,بازیگران زن 97,بازیگران مرد 97,عکس بازیگران 97,عکس های بازیگران 97,بازیگران زن و مرد ایرانی,عکس جدید بازیگران 97,بازیگران ایرانی 97,بازیگران

عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی در شبکه های اجتماعی (سری اول)

عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی در شبکه های اجتماعی (سری اول) جدیدترین عکس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *