استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در این استان ها بهمن 95 + جزییات کامل - مجله اینترنتی وهاران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در این استان ها بهمن ۹۵ + جزییات کامل

برای آن دسته از کاربران عزیز که اخبار استخدامی جدید را دنبال می کنند و برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال استخدام دولتی جدید هستند در این مقاله از پورتال وهاران از شرایط استخدام پیمانی در تامین اجتماعی خبری را منتشر کرده ایم. گویا استخدام سازمان تامین اجتماعی بهمن ۹۵ در سال جاری است که اگر همراه ما باشید جزییاتی بیشتر را مطلع می شوید.

استخدام پیمانی نیروی انسانی تامین اجتماعی + زمان و شرایط

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استان‌های بوشهر و مرکزی در سال‌جاری خبر داد.

رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر بیمارستان عسلویه و درمانگاه دلیجان، نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.

استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در این استان ها بهمن 95 + جزییات کامل

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی WWW.Tamin.ir و روزنامه های محلی منتشر خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ ٢٠/ ١١/ ٩۵ لغایت یکشنبه مورخ ٢۴ /١١/ ٩۵ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی های مندرج در آگهی ارائه نمایند.

اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٢٩ /١١ /٩۵ به صورت همزمان در مرکز استانهای فوق الذکر برگزار خواهد شد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  اعلام اسامی آتش‌ نشانان مفقود شده در حادثه پلاسکو

true
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false