پیش بینی وضعیت جوی کشور از امروز ۲۳ آذر ۹۵ تا هفته آینده

اخبار ۲۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پیش بینی وضعیت جوی کشور از امروز ۲۳ آذر ۹۵ تا هفته آینده

خبر خوش سازمان هواشناسی کشور این است که موج بارش ها از امروز و فردا ۲۴ آذر ۹۵ تقریبا بیشتر شهرهای کشور را در بر می گیرد. در این مطلب از پورتال وهاران برای شما جزییاتی بیشتر را گردآوری کرده ایم.

هوای کشور طی امروز و فردا و هفته آینده آذر ۹۵

کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز موج جدید بارش برف و باران از فردا خبر داد.

محمد اصغری اظهار داشت: از ظهر فردا با ورود موج جدید بارشی، شاهد آغاز بارش ها در استان های خوزستان، ایلام، کهگیلویه و بویر احمد،چهارمحال، کردستان و آذربایجان غربی خواهیم بود. این در حالی است که در ساعات ابتدایی شب بارش ها در استان های آذربایجان شرقی،اردبیل، گیلان و غرب مازندران نیز آغاز می شود.

وی ادامه داد: این موج روز پنج شنبه در استان های قزوین، زنجان، البرز،تهران و مازندران فعال شده و بارش ها در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.

پیش بینی هوای کشور از فردا 21 آذر 95

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی بارش باران در تهران تنها در روز پنج شنبه رخ داده و روز جمعه شاهد هوای ابری خواهیم بود.

اصغری با اشاره به کاهش دما پس از فعالیت این موج در کشور گفت: از روز جمعه دمای هوا به میزان محسوسی کاهش می یابد اما این سرما همانند سه هفته قبل نیست.

وی با بیان اینکه از روز یکشنبه موج جدیدی وارد کشور می شود، تاکید کرد: این موج تا پایان هفته به صورت متناوب در تمامی نقاط کشور فعال خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز آلودگی هوای کلانشهرها خبر داد و تاکید کرد: امروز و فردا آلودگی هوا در کلانشهرها به اوج خود می رسد.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of