تجمع مقابل سفارت انگلیس در عصر روز دوشنبه 29 آذر غیر قانونی است! - مجله اینترنتی وهاران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

تجمع مقابل سفارت انگلیس در عصر روز دوشنبه ۲۹ آذر غیر قانونی است!

اخیرا در دنیای مجازی اخباری منتشر شده است که در عصر روز ۲۹ اذر ۹۵ رو به روی سفارت انگلستان تجمع می شود و از همه به نوعی برای شرکت در این تجمع دعوت شده است که به دنیال این خبر، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران گفت این تجمع رویکرید قانونی ندارد و مردم شرکت نکنند، در ادامه با پورتال وهاران باشید تا جزییاتی بیشتر را بخوانید.

هشدار دولت درباره تجمع مقابل سفارت انگلیس

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری تهران گفت که هیچ گونه مجوزی برای برگزاری تجمع مقابل سفارتخانه ها از جمله سفارت انگلستان در تهران صادر نشده است.

«گروهی ناشناس اقدام به انتشار مطالبی تحت عنوان برگزاری تجمع مقابل سفارتخانه انگلیس در عصر روز دوشنبه ۲۹ آذر در فضای مجازی و دعوت از مردم برای شرکت دراین تجمع کرده است»

در همین ابطه علی اصغر ناصربخت گفت: درخواستی برای برگزاری تجمع در مقابل سفارت انگلستان تاکنون به فرمانداری تهران ارسال نشده است.

وی اظهار کرد: برهمین اساس برگزاری هرگونه تجمع مقابل سفارتخانه ها از جمله سفارت انگلستان تخلف بوده و براساس قانون با متخلفان برخورد می شود.

ناصربخت با بیان اینکه مجوزی برای برگزاری تجمع صادر نشده، تصریح کرد: دستگاههای مسئول از جمله نیروی انتظامی براساس قانون مانع از برگزاری هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل سفارتخانه ها خواهند شد.

معاون فرماندار شهرستان تهران همچنین بر رعایت قانون و مقررات به ویژه در حوزه انتشار مطلب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تاکید کرد.

گردآوری: پورتال وهاارن www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  عکس آخرین جشن تولد رفسجانی در کنار همسرش دی 95

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false