قالب وردپرس
خانه / اخبار / واکنش جنتلمنانه دکتر ظریف به عکس سلفی نمایندگان با موگرینی
مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با حضور ظریف + عکس

واکنش جنتلمنانه دکتر ظریف به عکس سلفی نمایندگان با موگرینی

واکنش جنتلمنانه دکتر ظریف به عکس سلفی نمایندگان با موگرینی

دکتر محمدجواد ظریف وزیر وقت امور خارجه کشورمان همیشه بشاش و خوش رو است و با همه چیز سیاستمدارانه برخورد می کند، در واکنش به عکس گرفتن نمایندگان با موگرینی اظهارتی بیان داشته که واقعا نشان دهنده شخصیت سیاسی او هست. در این مقاله از پورتال وهاران می توانید جزییات این برخورد را بخوانید.

واکنش ظریف به حاشیه های عکس گرفتن نمایندگان با موگرینی

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به انتشار عکس‌هایی از سلفی حاشیه‌ساز برخی از نمایندگان با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: در همان مراسم جمعی روسای مجالس کشورها با این بنده حقیر خدمتگزار سلفی گرفتند، اما این رسانه‌ها بودند که انتخاب کردند کدامیک از دو سلفی را بیشتر بازتاب دهند.

به گزارش پورتال وهاران، محمد جواد ظریف در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که عصر روز دوشنبه با حضور خبرنگاران تصویربرداران و عکاسان حوزه سیاست خارجی رسانه های مختلف در وزارت امور خارجه برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار به طنز گفت: امروز به یاد شهدای مزار شریف که ۱۱ دیپلمات و یک خبرنگار بودند به عنوان روز خبرنگار نامیده شد که این امر به شما خبرنگاران دست‌مریزاد دارد.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس