عکس های حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در سال ۹۶

عکس , فرهنگ و هنر ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در سال ۹۶

حدیثه تهرانی یکی از بازیگران جوان ایرانی است که از وقتی که ازدواج کرده بسیار کم کار شده است. تازه ترین سریال حدیثه تهرانی ، سریال دیوار شیشه ای است که تا قبل از ماه رمضان ۹۶ از شبکه یک هر شب ساعت ۲۲:۰۰ پخش می شد. نام همسر حدیثه تهرانی ، کیان مقدم است. حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم سال ۹۴ با هم ازدواج کردند. پورتال وهاران در این مقاله عکس های جدید حدیثه تهرانی و همسرش و همچنین بیوگرافی حدیثه تهرانی را برای شما عزیزان آماده کرده است که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

حدیثه تهرانی و همسرش سال ۹۶

عکس های حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در سال 96 عکس های حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در سال 96 عکس های حدیثه تهرانی و همسرش کیان مقدم در سال 96

زندگینامه حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی متولد پنجم آذرماه سال ۱۳۶۳ در در محله تهران پارس (فلکه اول) تهران است، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می‌باشد، لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده، به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد، وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریال‌های به کجاچنین شتابان، خوش‌نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم های حدیثه تهرانی

پانسیون دختران (۱۳۹۳)

لارستان ۶:۳۰ دقیقه بامداد (فیلم تلویزیونی)

سریال های حدیثه تهرانی

به کجاچنین شتابان
خوش‌نشین‌ها
آسمان همیشه ابری نیست
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
معراجی‌ها
برابر با اصل
آقا و خانم سنگی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of