خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه دوم آذر ۹۵ در وهاران
محل تبلیغات در مجله اینترنتی وهاران

فال نیمه دوم آذر ۹۵ در وهاران

فال نیمه دوم آذر ۹۵ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

پنجره ای به سوی عشق باز کنید. شما نمی توانید فقط با قصد انجام یک کار به شهرت برسید. شتاب زدگی سفاهت است و سفاهت، ناتوانی. از تجربه های دیگران استفاده کنید تا مشکلاتی که سر راه شما قرار گرفته اند را کنار بزنید. از فکری که مدت هاست شما را وسوسه می کند دست بردارید که موجب پریشانی و پشیمانی است. احساس اندوه، بیماری و ناامیدی می کنید سعی کنید با امید و کار، خودتان را از این وضعیت برهانید. گذشته را رها کنید همان گونه که خیال غذایی که دیروز خورده اید شما را سیر نمی کند در گذشته زیستن هم از خردمندی به دور است. اگر کدورتی با کسی دارید هر چه زودتر راهی برای رفع آن پیدا کنید، همیشه سعی کنید در این گونه مسائل پیش قدم شوید. ابتدا باید به حرف های افراد خانواده گوش سپرده تا بتوانید مشکلات آنها را درک کنید. تا زمانی که نتوانید مشکلات واقعی آنها را بفهمید نمی توانید کاری مهم و مفید برایشان انجام دهید. دختران دم بخت در این ماه خبرهای خوبی خواهند شنید.

اردیبهشت

کمی بیشتر قدر خود را بدانید و خودتان را دست کم نگیرید.حقی از شما زایل شده است ولی با زبان نرمتری هم می‌‌توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. کمی بیشتر به درسهایتان توجه کنید. اگر شاغل هستید کمی بیشتر به کارتان توجه کنید. درخواستی از شما میشود بهتر است اول خوب در مورد آن فکر کنید. جوانب را بسنجید و سپس آن را قبول یا رد کنید. رویایی که دارید به زودی محقق میشود

خرداد

پیشرفت خوبی در کارهایت از خودت نشان داده ای . در اثر این صبر و تلاش و کوشش بوده که به مراحل بالاتری از زندگی رسیده ای. فکر نکن که دیگر وظایفت تمام شده است، این را بدان که باید همیشه به آینده فکرکنی. بر خلاف آنچه که فکر می کنی، هیچ کس سعی نمی کند تو را از آنچه می خواهی باشی دور کند و هیچ کس قصد فریب تو را ندارد. کمی مثبت به اطرافیان نزدیکت فکر کن. حرف ها یا نصیحت های آنها را گوش بده اما اگر به کارت ایمان داری، به راهت ادامه بده. در این روزها وقتی برای خودت بگذار تا بتوانی پیشرفتت را از جنبه های مختلف زندگی ارزیابی کنی. از دیگران نظرخواهی کن، انتقاد و تحسین دیگران به تو کمک بزرگی می کند مه مسیرت را تغییر بدهی یا در همان مسیر باقی بمانی. به کتاب خواندن و کسب علم و دانش بپرداز. اگر مدتی است که تحصیل را جدی نگرفته ای، در این فصل تحصیلی جدی تر به کتاب هایت بچسب و اگر می توانی از حالا آنها را تهیه کن و شروع به نگاه کردن به مطالبش کند. به آخرین روزهای تابستان نزدیک شده ای و دوست داری به سفری که در فکرت است بروی. موقعیت را بررسی کرده و شرایط را مهیا کن و تا تابستان تمام نشده اقدام کن. در همه کارهایت به خدا توکل کن. نترس و نگرانی راجع به کارها و فکرهایی که درسر داری به خود راه نده. راجع به کارها و تصمیم هایت با دوستان و بزرگان مشورت کن. کارهای ناتمامت را تمام و بعد کار جدیدی را که به آن فکر می کنی شروع کن.

تیر

حساب و کتاب، همیشه خوب است ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد، دمار از روزگار آدم در می‌‌آورد. از قدیم گفته‌اند «از هر دست بدهی، از همان دست می‌‌گیری» در خرید چشم‌روشنی یا کادویی که این روزها به گردن‌تان افتاده، حد میانه را رعایت کنید. به یک مهمانی دعوت می‌‌شوید و در آن مجلس، جواب چند تا از سوال‌های‌تان را از زبان کسانی‌که اصلا انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه دقت کنید. هر یک از اتفاقات این چند روز، می‌‌تواند کلید حل سوالات و معماهای ذهن شما باشد.

مرداد

اراده و همت شما در ترک عادتی که به واقع برایتان مضر بود، تحسین برانگیز است، فقط باید این اراده را تا آنجا که امکان دارد حفظ کنید. از رقابت نترسید چرا که برایتان مفید است و به جنبه های منفی تان که حسادت است نباید چندان فکر کنید. در این مورد نیت آدمی حرف اول را می زند. در مورد عاطفی که فکر شما را مشغول کرده باید طبق معمول اقدام کرده و خانواده را نیز در جریان بگذارید.

شهریور

در این ماه خلاقیت بیشتری در کارهایت به کار ببر و از ایده های جدید استفاده کن تا از رقیبان پیشی بگیری. اعتماد به نفس داشته باش. استعدادهای هنری ات را در هر کاری که انجام می دهی به کار بگیر. نترس و به روش های جدید رو بیاور. تا کنون نشان داده ای در هر پروژه ای که تمرکز کرده ای، موفق شده ای. در اوایل فکر می کردی همه چیز به راحتی پیش می رود، ولی به تازگی حس کرده ای به این راحتی ها هم نیست. باید برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی . در فکر تغییر زندگی ات هستی و دست به چندین کار جدید در رشته های مختلف هم زده ای؛ در همه آنها نیز موفق بوده ای. با خانواده خود بیشتر در مورد آنها صحبت کن و ببین آنها چی می گویند. سعی کن فقط کمی پول برای روزهای سختی همیشه کنار بگذاری. صبح ها که خیلی زود از خواب بیدار می شوی، برای همان روز نقشه هایت را بریز و به هرکدام از آنها الویت بده. با شریک زندگی ات برنامه ریزی کن. اگر می خواهید در آرامش زندگی کنید. با او به صلح برسید. از این به بعد سعی کنید روراست تر با همدیگر باشید. از تنبلی دوری کنید، زیرا با کار امروز را به فردا انداختن و نشستن و لم دادن به جایی نمی رسی. تغییر در شکل ظاهری ات باعث نشاط بیشتری در روحیه ات می شود. از دوستانی که تملق تو را می گویند، دورری کن؛ چراکه همان دوستان در فکر صدمه زدن به تو هستند.

مهر

وضعیت تازه و امیدبخشی روبرو می‌شوی. یک خبر خوشحال کننده در راه داری. به حرف های دیگران زیاد گوش نده. برای اتفاقی که افتاده خود را سرزنش نکن. بخدا توکل کن انشالله که بخوبی و خوشی مشکلت پایان میپزید. در این ماه پولی بدستت میرسد سعی کن آن را بیهوده خرج نکنی

آبان

تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما گفته‌اند از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسایل شما حل شدنی است و یک موقعیت اجتماعی بسیار خوبی به رویتان لبخند می‌زند. همین طور یک موقعیت اجتماعی را هم در مد نظر داشته باشید. لبخند فراموشتان مباد، باور کنید که چون روزهای دیگر شانس با شماست.موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. فرصتها ممکن است دوباره پیش نیاید.
توسعه روابط رمز موفقیت شماست. ترس را از خودتان برانید، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است، ترس‌ زاده نادانی است. آرزو می‌کنیم عمرتان همیشه بهاری باشد، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. هیجان زیاد به نفع شما نمی‌باشد، لبخند یادتان نرود، باید دوباره آبهای رفته را به جوی بازگرداند، این کار چندان مشکلی نیست، ابتدا به شریک زندگی‌تان لبخند بزنید.

آذر

خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود. چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.

دی

ناخواسته گاهی اوقات قولی را که می دهید از یاد می برید فراموش نکنید که با خوش قولی و انجام آن ، احترام و اعتماد دیگران را به سوی خود جلب می کنید. زحمات زیادی را در راه هدفی متحمل شده اید که به زودی نتیجه مطلوبی را کسب می کنید . یک فرصت در زمینه نقل و انتقال برای تان فراهم می شود که اگر نظرتان مثبت است نباید در این زمینه تعلل کنید. ایده شما در مورد یک امر مهم مورد تایید دیگران قرار می گیرد و مورد تشویق نیز قرار می گیرید.

بهمن

وضعیت شغلی تان در این روزها، دچار تزلزل شده، بین شما و مدیرتان گرفتاری و مشکلاتی به وجود خواهد آمد که در نهایت منجر به ترفیع مقام شما می شود. مسوولیت های زیادی این روزها بر دوش تان سنگینی می کند. خرید و فروش و املاک در این دوره پرمنفعت و عالی است. مجردین در سال جدید، بیشتر به زندگی اجتماعی خود سروسامان خواهند بخشید. عده یی که به خاطر تحصیل از شغل خود دست کشیدند، پشیمان شده و دوباره به شغل و حرفه ی خود باز می گردند. سعی کنید با افرادی بیشتر همنشینی کنید که دانش و علم شان از شما بیشتر است.

اسفند

حساب و کتاب زندگی ات باید مشخص باشد . شاید برای یک بار دیگر لازم است همه کارهایی که به عنوان وظیفه به عهده گرفته ای را با شریکت بر روی کاغذ بیاوری و بنویسی تا در پایان هر ماه به اختلاف سوابق مالی و و یا اختلاف نظر برخورد نکنی . سعی در هیچ یک از کارهایت اختلافی به وجود نیاید و اگر آمد ، سریع در پی حل آن باش تا خیالت راحت شود . برای پیشرفت در رابطه عاطفی ات ، باید درست و حسابی وارد عمل شوی ، زیرا دیگر حوصله هر دوی شما به سر آمده . بهتر است در تصمیم گیری به دو جنبه عقل و احساس توجه کنی و از تجربه مشاوران خبره استفاده کنی . در کار جدیدی که در سرت است و دوست داری شانس خودت را بیابی ، بهتر است از پریدن از این شاخه به شاخه ای دیگر ، اجتناب کنی و وارد دنیای خواب و خیال و رویا پردازی نشوی ؛ وگرنه هیچ موفقیتی کسب نخواهی کرد . باید برای پیشرفت در زندگی ، واقع گرا باشی و دست از پشت کار و توکل بر خدا برنداری . دوستانی داری که تو را در همه حال درک می کنند ، پس بهتر است تو هم به آنها احساس خوب دوست داشتن را نشان دهی . مسائل را بزرگ تر و سخت تر از آن چیزی که هست تصور نکن و غصه هر روز را در همان روز بخور . بگذار فردا بیاید ، بعد نگران اتفاقات آن باش .

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه آذر ۹۵ در وهاران

فال ماهانه آذر ۹۵ در وهاران فروردین به نظر می‌رسد که در روزهای نخست از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *