×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

فال نیمه اول تیر ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

تکلیف تان در این روزها مشخص می شود. یکی از نزدیکانتان را رنجانده اید. شاید حق با شما باشد ولی زخم زبان زدن، فقط کدورت ایجاد می کند. می توانید به همین رویه ادامه دهید تا خودتان با چشم خود ببینید که هیچ فایده ای نخواهد داشت! قولی که داده بودید یا نذری که داشتید را هرچه زودتر ادا کنید تا بارش الطاف رحمت پروردگار هم به سوی شما تداوم داشته باشد. چند وقتی است که مشکلی عاطفی دارید، این مشکل را هرچه زودتر باید حل کنید، به یاد داشته باشید ابتدا عشق را درک کنید و سپس وارد رابطه ای شوید که دو طرفه باشد، وگرنه ادای عشاق را درنیاورید.

اردیبهشت

چیزی که میخواهید بدان برسید باید کمی صبر کنید. کمی دلسرد و خسته شده اید ولی باید بدانید که هر چیزی که میخواهید باید برای آن تلاش کنید که نابرده رنج گنج میسر نمیشود. در این ماه ممکن است بیمار شوید. البته زودگذر . یک پیشرفت خوب در پیش دارید. روزهای خوبی در انتظار شماست. پس هیچگاه ناامید نشوید و همیشه بخدا توکل کنید . زیرا بهترین پناه اوست

خرداد

لبخند زدن در هنگام سختی و ناملایمات زندگی نشان‌دهنده قدرت یک ذهن استوار است، پس لبخند بزنید ای قدرتمندان. تلاش کنید بالاخره راز زندگی را دریابید. دوست عزیزم اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید، دوباره زندگیتان را بسازید و به آن ایمان داشته باشید.
زندگی زیباست، یادتان باشد که یک اراده قوی بر همه چیز غالب می‌شود و هر چه هست از حالا به بعد است. در گذشته خبری نیست.
ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. به زودی توفیقی چشمگیر خواهید داشت، در وجود شما صداقت و صمیمیتی در خور تقدیر وجود دارد اما متاسفانه هر کسی در کلام و رفتار خود صادق نیست، با چشم باز به اطراف خود بنگرید تا صداقت شما مانع تشخیص صحیح از غلط نشود. ارتباط با خداوند ارتباط نزدیکی است. بلیت شما برنده می‌شود. روزهای خوشی را به دنبال خواهید داشت

تیر

پیشرفت خوبی در کارهایت از خودت نشان داده ای . در اثر این صبر و تلاش و کوشش بوده که به مراحل بالاتری از زندگی رسیده ای. فکر نکن که دیگر وظایفت تمام شده است، این را بدان که باید همیشه به آینده فکرکنی. بر خلاف آنچه که فکر می کنی، هیچ کس سعی نمی کند تو را از آنچه می خواهی باشی دور کند و هیچ کس قصد فریب تو را ندارد. کمی مثبت به اطرافیان نزدیکت فکر کن. حرف ها یا نصیحت های آنها را گوش بده اما اگر به کارت ایمان داری، به راهت ادامه بده. در این روزها وقتی برای خودت بگذار تا بتوانی پیشرفتت را از جنبه های مختلف زندگی ارزیابی کنی. از دیگران نظرخواهی کن، انتقاد و تحسین دیگران به تو کمک بزرگی می کند مه مسیرت را تغییر بدهی یا در همان مسیر باقی بمانی. به کتاب خواندن و کسب علم و دانش بپرداز. اگر مدتی است که تحصیل را جدی نگرفته ای، در این فصل تحصیلی جدی تر به کتاب هایت بچسب و اگر می توانی از حالا آنها را تهیه کن و شروع به نگاه کردن به مطالبش کند. به آخرین روزهای تابستان نزدیک شده ای و دوست داری به سفری که در فکرت است بروی. موقعیت را بررسی کرده و شرایط را مهیا کن و تا تابستان تمام نشده اقدام کن. در همه کارهایت به خدا توکل کن. نترس و نگرانی راجع به کارها و فکرهایی که درسر داری به خود راه نده. راجع به کارها و تصمیم هایت با دوستان و بزرگان مشورت کن. کارهای ناتمامت را تمام و بعد کار جدیدی را که به آن فکر می کنی شروع کن.

همچنین بخوانید:  عادت های بد متولدین هر ماه در روابط عاشقانه و عاطفی

مرداد

به‌خاطر حرف مردم، زندگی را به کام خود و اطرافیان‌تان تلخ نکنید. مگر همین شما نبودید که تا دیروز می‌‌گفتید «در دروازه را می‌‌شود بست، در دهان مردم را نه؟! پس چرا حالا قنبرک زده‌اید و مدام غصه جواب دادن به پرسش‌های این و آن را می‌خورید؟ تازه واردی، وارد زندگی‌تان خواهد شد. خبرهای خوشی برای‌تان خواهد داشت. پیشنهاد سفر را رد نکنید. یک سفر کوتاه مدت، می‌‌تواند روحیه کسل و غمگین‌تان را از این رو به آن رو کند.کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست هر چه زودتر برای آشتی پیش قدم شوید.

شهریور

حقی از شما زایل شده است ولی با زبان نرمتری هم می‌‌توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. این روزها درگیر یک اسباب‌کشی یا جابجایی شغلی هستید که وقتتان را خیلی به خودش مشغول می‌‌کند. تنوع، چیز خوبیست، روح آدم را نوازش می‌‌دهد ولی یادتان باشد تنوع را به قیمت اسراف و ریخت و پاش بیجا، ایجاد نکنید.درخواستی از شما می‌‌شود. بدون فکر کردن، از سر بی‌‌حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبان جواب ندهید که حتما پشیمان خواهید شد.

مهر

این روزها برای شما روزهایی همراه با موقعیتهای مالی خوبی است. شما انسانی هستید که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارید و این مسأله باعث می شود که شما به موفقیتهای بالایی در زندگی تان دست یابید و همیشه موقعیتهایی بالاتر از دیگران داشته باشید.

آبان

در آغاز این ماه کسب پول و پس انداز حرف اول را برایتان خواهند زد و اگر در این مورد با احتیاط ودوراندیشی کامل عمل نکنید، قادر نخواهید بود تا رویاهای دور و درازتان را محقق سازید. به دوستانی که انتخاب میکنید بیشتر دقت کنید با کسانی که همنشینی میکنید و هم صحبت میشوید. مهمان به خانه تان می آید . تا چند روز آینده روزهای خسته کننده ای خواهید داشت اما پس از آن انرژیتان برای انجام کار دوچندان برابر میشود. سعی کنید بیشتر به خود توجه کنید . حتی الامکان کارهایی را انجام دهید که برایتان خوشایند است نه خسته کننده و از روی اجبار

همچنین بخوانید:  فال هفتگی PMC : فال PMC از 3 تیر تا 9 تیر 96

آذر

زندگی را باید جدی تر بگیری. فقط روی پای دیگران ایستادن درست نیست. بعضی وقت ها فقط می خواهی کاری را که دوست داری انجام دهی. کسی نمی تواند تو را متقاعد کند. اگر چیزی را بخواهی، آنقدر روی خواسته ات پافشاری می کنی، تا آن را بدست آوری. از سوپرایز شدن خوشت نمی آید. دوست داری از قبل همه چیز را بدانی و برای انجام آن آمادگی داشته باشی. چند پیشنهاد غیرعادی در این ماه می شنوی که واقعا نمی دانی در جواب آنها چه بگویی. از کسی خوشت آمده، برای رسیدن به او مشکلاتی وجود دارد که بهتر است اول دانه به دانه آن مشکلات را از سر راه خودت برداری. با بحث های اضافی به جایی نخواهی رسید. راهی برای غلبه کردن بر مسائل و حرف و حدیث ها پیدا کن. خودت را آرام نشان بده و زیاد جنجال برانگیز نباش. حد و مرز خود را بشناس و مزاحم دیگران نشو.اگر به دیگران احترام بگذاری، خواهی دید که آنها نیز به تو احترام خواهند گذاشت. نیایش پروردگارت را به هر روش و زبانی انجام بده و بگذار تا قلبت همیشه متوجه حضور او باشد. اگر با همسرت سر موضوع به خصوصی همیشه بحث و گفت و گو داری، بالاخره یکی از شما باید دیدگاه دیگری را قبول کند وگرنه این موضوع لاینجل باقی می ماند. مسافرت را پیشنهاد می کنم. کارهای ناتمام را تمام کند. رازهایت را برای کسی بازگو نکن، چون ممکن است از جانب همان افراد که به آنها اعتماد کرده ای صدمه بخوری و این بخشی از انرژی تو را می گیرد.

دی

از اینکه یک سال به عمرت اضافه شده نگران نباش ، سن آدم بستگی به احساس او دارد . در مورد مردم قضاوت نکن و با دیگران به شور و بحث منشین . اگر کسی را دوست داری و او رغبتی نشان نمی دهد ، به او زمان بده . برای بر حق بودن نظراتت لازم نیست در هنگام بیان آن، انرژی زیادی از خودت نشان بدهی ، فقط در کمال آرامش اجازه بده کلمات از دهانت خارج شوند . یادت باشد که محترمانه صحبت کردن ، تأثیر بیشتری دارد . فکرها و انگیزه های جدیدی برای بهتر شدن زندگی ات ، سراغت می آیند . امتحانش کن ، زیرا نوآوری ، خودش پیشرفت ایجاد می کند . برنامه ای برای گردش با خانواده و دوستان بگذار . به نحوی جمعه هایت را با شادی پر کن ؛ زیرا در بقیه ایام هفته باید با تمرکز به کارت بپردازی . مثبت اندیشی ، راز موفقیت و آرامش است . در بعضی موارد نظرت را مثبت کن و ببین حکمت پروردگارت چیست . در لباس هایت تجدید نظر کن . بیشتر به لباس های نخی و الیاف طبیعی رو بیاور و بگذار همیشه احساس سبکی داشته باشی . به تغذیه ات بیشتر توجه کن و هر غذایی که جلویت گذاشتنذ را نخور و به مقدار کالری اش توجه داشته باش .

همچنین بخوانید:  طالع بینی چینی 2017 ( فال سال چینی 2017 )

بهمن

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

اسفند

به نظر می رسد که اکنون تمایل شدیدی به موضوعات انسانی و محیط زیستی دارید. تصمیم دارید بعضی چیزها را تغییر دهید تا شرایط اجتماعی کنونی از اهداف تان بیشتر حمایت کند. اما متأسفانه دیگران آن قدرها هم سریع نیستند و کار به کندی پیش می رود. یادتان باشد که باید به اهداف طولانی مدت فکر کنید و نه فقط چیزهایی که همین امروز می توانید به دست آورید. اگر احساس کردید که همین حالا به خواسته های تان نرسیده اید نباید نا امید و پریشان خاطر شوید. صبوری به خرج دهید و ایمان داشته باشید، زیرا تغییرات پایدار همیشه تدریجی اتفاق می افتد.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false