قالب وردپرس
خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه دوم اسفند ۹۶ در وهاران

فال نیمه دوم اسفند ۹۶ در وهاران

فال نیمه دوم اسفند ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

خریدی کرده‌ایدکه نهایت سود را خواهید برد . به برخی مسائل بسیار بی اعتنا هستید و به برخی دیگر بسیار حساس. این افرط و تفریط اصلا خوب نیست. بهتر است کمی متعادل تر برخورد کنید. در این ماه امکان درگیری لفظی با اشخاصی وجود دارد پس تا میتوانید با هرکسی هم صحبت نشوید. گاه دنیا تیره و تار نیست بلکه ما هستیم که چشم هایمان را میبندیم. پس کمی با دید مثبت تر به اطرافتان نگاه کنید و به نعمت های بسیاری که دارید و دیگران حسرت آن را میخورند شکرگزار باشید.

اردیبهشت

دستها را دریابیم، دستهایی که از آنها خوبی پا می‌گیرد. با صلابت چون کوه و پرسخاوت چون باران. همواره برای آشتی پیشقدم شوید، مراقب باشید هیچ‌گاه ترس شما را از پا در نیاورد، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است. انتظار، فرسایش زندگیست، کسی که راه عشق را می‌پیماید هرگز راه را تنها نرفته است. یادتان باشد گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. بزرگی می‌گفت انسانهای خوشبخت کسانی هستند که از جهات مختلف با زندگی روبرو می‌شوند و انسانهای بدبخت کسانی هستند که کوره راه باریکی بیش ندارند و آن را هم قضا وقدر از دست آنها می‌گیرد. برخی از زندگی خود ناراضی هستند و آرزو می‌کنند که روزگاران بهتر از این باشد که هست. آن که نرمی و خوشرویی نشان می‌دهد سرانجام به مقصود خواهد رسید. یک خبر فوق‌العاده خوب دریافت می‌کنید. خبری که اگر به آن بیندیشید، سرنوشت‌تان را تغییر خواهد داد.

خرداد

در این ماه خلاقیت بیشتری در کارهایت به کار ببر و از ایده های جدید استفاده کن تا از رقیبان پیشی بگیری. اعتماد به نفس داشته باش. استعدادهای هنری ات را در هر کاری که انجام می دهی به کار بگیر. نترس و به روش های جدید رو بیاور. تا کنون نشان داده ای در هر پروژه ای که تمرکز کرده ای، موفق شده ای. در اوایل فکر می کردی همه چیز به راحتی پیش می رود، ولی به تازگی حس کرده ای به این راحتی ها هم نیست. باید برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی . در فکر تغییر زندگی ات هستی و دست به چندین کار جدید در رشته های مختلف هم زده ای؛ در همه آنها نیز موفق بوده ای. با خانواده خود بیشتر در مورد آنها صحبت کن و ببین آنها چی می گویند. سعی کن فقط کمی پول برای روزهای سختی همیشه کنار بگذاری. صبح ها که خیلی زود از خواب بیدار می شوی، برای همان روز نقشه هایت را بریز و به هرکدام از آنها الویت بده. با شریک زندگی ات برنامه ریزی کن. اگر می خواهید در آرامش زندگی کنید. با او به صلح برسید. از این به بعد سعی کنید روراست تر با همدیگر باشید. از تنبلی دوری کنید، زیرا با کار امروز را به فردا انداختن و نشستن و لم دادن به جایی نمی رسی. تغییر در شکل ظاهری ات باعث نشاط بیشتری در روحیه ات می شود. از دوستانی که تملق تو را می گویند، دورری کن؛ چراکه همان دوستان در فکر صدمه زدن به تو هستند.

تیر

بهتر است کمی از رویاپردازی دست بردارید و در دنیای واقعی باشید. تصمیم مهمی در پیش دارید که باید با نهایت دقت گرفته شود. گاه کمی عجول میشوید و دل اطرافیانتان را می رنجانید. بهتر است کمی با آنها خوش برخورد باشید و در رفتارتان تجدید نظر کنید. روزهای آخر ماه خبری خوش دریافت میکنید . سعی کنید در وقت های بیکاریتان در کنار خانوادتان باشید

مرداد

این روزها سعی کن فکر و ذهنت را مرتب کرده و از این آشفتگی رها کنی تا به راحتی بتوانی بر روی موضوعات مهم متمرکز شوی. به ظاهرت بیشتر بها بده و تا جایی که ممکن است در اطرافت از رنگ های انرژی بخش استفاده کن. خوشبختانه در زمینه انجام کار جدی و دقیق عمل می کنی اما گاهی بی دلیل بد خلق و غیرقابل کنرتل می شوی. در حالیکه باید بدانی این رفتار کاملا بر روابط اجتماعی ات تاثیر منفی دارد و همکارانت را روز به روز از تو دور می کند. یکی از خصوصیات بارزت خوش قولی و وفای به عهد است. گرچه مدتی است در انجام قولی که به یکی از اطرافیانت داده ای کمی تعلل می کنی. اگر قصد راه ندازی کار جدیدی را داری، امیدوار ساعی و مثبت نگر باش و شک نکن که حتما در این کار موفق خواهی شد. از اظهارنظر های خود هراسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور و قاطعانه انجامش بده. پس از یک دوره طولانی و پرتلاش کاری اوقات فراغتی دل چسب خواهی داشت که بهتر است برای آن برنامه ریزی کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنی.

شهریور

امروز ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

مهر

به زودی اوضاع همان گونه خواهد شد که شما می خواهید. منتظر اتفاق خوشایندی هستید که در ایام نوروز به وقوع خواهد پیوست. تمامی نگرانی های مالی شما تا چند ماه آینده برطرف خواهد شد. در دوره یی هستید که باید انتقادها را تحمل کنید و در مقابل بی احترامی ها عکس العمل نشان ندهید. سعی کنید از خود خوری های بیهوده بپرهیزید. عده یی از مجردین این ماه در بهار دل انگیز، وارد مرحله ی جدیدی از زندگی خواهند شد. بیش از حد نگران اطرافیان و بخصوص اعضای خانواده هستید. اطرافیان همچنان از حمایت های بی دریغ شما برخوردار خواهند بود.

آبان

در اواخر این ماه با تغییر ناگهانی شخصیت مواجهه خواهید شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهایت لذت را ببرید. با فرا رسیدن شب، احساس عجیبی به شما دست میدهد. شما همیشه عاشق خانه و خانواده هستید. حتی المقدور، برای انجام وظایف تان، اوقات خاصی را در نظر بگیرید.

آذر

علاقه مندی و پایبندی در عاطفه در سنی که شما هستید باید معنای مسوولانه تری داشته باشد. بنابراین اول تصمیم خود را در مورد زندگی بگیرید. هیچ کس از شما انتظار ندارد تا بدون هیچ خطایی عمل کنید، بلکه مطابق استعداد و قابلیت خودتان آنچه را که از دستتان بر آید انجام دهید. روحیه شاد و پرشور شما باعث می شود از یک جریان بحرانی به بهترین شکل ممکن عبور کنید. یک عمل اخلاقی مناسب از جانب شما تحسین همه اطرافیان را بر می انگیزد.

دی

همواره این مثل معروف را به یاد آورید: زمانی که دوستانتان پشت سرتان حرف میزنند ، حتم داشته باشید که در مسیر صحیحی در حال حرکت و پیشروی هستید. بهتر است به مکانهایی بروید که جو اجتماعی مناسبی برای خیالپردازی های شما وجود داشته باشد.

بهمن

در این ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

اسفند

تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما گفته‌اند از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسایل شما حل شدنی است و یک موقعیت اجتماعی بسیار خوبی به رویتان لبخند می‌زند. همین طور یک موقعیت اجتماعی را هم در مد نظر داشته باشید. لبخند فراموشتان مباد، باور کنید که چون روزهای دیگر شانس با شماست.موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. فرصتها ممکن است دوباره پیش نیاید. توسعه روابط رمز موفقیت شماست. ترس را از خودتان برانید، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است، ترس‌ زاده نادانی است. آرزو می‌کنیم عمرتان همیشه بهاری باشد، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. هیجان زیاد به نفع شما نمی‌باشد، لبخند یادتان نرود، باید دوباره آبهای رفته را به جوی بازگرداند، این کار چندان مشکلی نیست، ابتدا به شریک زندگی‌تان لبخند بزنید.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال روزانه ۲۹ اسفند ۹۶ – سه شنبه

فال روزانه ۲۹ اسفند ۹۶ – سه شنبه *** همچنین ببینید: فال هفتگی PMC : …

۲ دیدگاه

 1. سلام. اول از همه بابت on time بودن مطالب سایت ممنون. یکساله که با این سایت آشنام و دیدم که اصلن وقت از دستتون در نمیره. فقط یه مطلب دیگه اینکه چرا فال نیمه ماه هنوز بروز نشده؟ بنظرم دارم خواب میبینم چون این اتفاق سابقه نداشته توی سایتتون

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما با پورتال وهاران
   فال نیمه ماه بروز شد
   همچنان ما را همراهی کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس