خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه دوم شهریور ۹۶ در وهاران

فال نیمه دوم شهریور ۹۶ در وهاران

فال نیمه دوم شهریور ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

این روزها درگیر مسائل احساسی و عاطفی ای هستید که در زندگی تان رخ داده است و نمی دانید چگونه با آن روبرو شوید. شاید بهتر باشد کمی به دور از احساسات و کمی منطقی تر راجع به این مسائل فکرکنید. چون به هرحال این مسائل در زندگی شما نقشی تأثیرگذار دارد وتمام ابعاد زندگی تان را در بر می گیرد. اطمینان داشته باشید که هیچ کس به خوبی شما از پس این تصمیم گیری برنمی آید.

اردیبهشت

بیشتر مراقب صحبت کردنت باش. بعضی وقت ها بهتر است که نارضایتی ات را برای خودت نگه داری و هیچ گونه صحبتی را به میان نکشی، ولی در فرصت مناسب آنچه در دلت است را بر زبان بیاور. با نکوهش و انتقاد کردن زیاد کارها درست نمی شود. در زندگی زمانی پیروز و سرافرازخواهی شد که با سعی و تلاش و امید به خدا اقدام کنی. این را بدان که باید مثبت اندیش باشی و هر شکستی مقدمه پیروزی است و تجربه های دیگران می تواند مانند چراغی، راه زندگی ات را روشن کند. بعضی وقت ها نباید تلاش زیادی برای پنهان کردن احساسات خودت داشته باشی. زیاد خودت را درگیر مسئولیت های مختلف نکن. یادت باشید که به هرچیز واهی و خیالی فکر نکنی و بگذار فضای فکری ات خالی باشد. حد و مرزهای دور و اطرافت را ایجاد کن و به دیگران نیز بفهمان که نباید به قلمروی تو نزدیک شوند. برای دیگران توضیح بده چه کاری می خواهی انجام دهی و چه کاری را نمی خواهی. در جست و جوی چیزی نباش که مانعی برای دستیابی به آن وجود دارد. به چیزهایی بیندیش که راحت بتوانی به آنها دست پیدا کنی. بهتر است صبور باشی و دست از طلب و کوشش برنداری. کارهای گوناگون را آزمایش کن. در هر کاری اول با آدم های باتجربه و دانا مشورت کن. کمی به تفکر و تعمق بپرداز تا کمبودهای خودت را بهتر بشناسی و با برنامه ریزی دقیق در رفع آن بکوشی.

خرداد

فراموش کن انسان های موفق به رموز کار خود واقفند و همواره با اندیشه و مشورت دست به عمل می زنند. متاسفانه گاهی اوقات برای رسیدن به خواست هایت سعی می کنی دیگران را تحت فشار بگذاری تا کارهایت سریع تر انجام شوند. در حالیکه باید بدانی این کار اصلا صحیح نیست و بهتر است قدرت تصمیم گیری آزاد را از دیگران نگیری. چند وقتی است به فکر داشتن چیزهایی هستی که بعضا دیگراه هم دارند و متاسفانه خود را به زحمت بیهوده می اندازی. در صورتیکه باید بدانی زندگی کوتاه تر از آن است که تو بخواهی خود را به این موارد بیهوده مشغول کنی. یادت باشد یکی از اصلی ترین رازهای موفقیت صداقت و دور کردن افکار منفی و بازدارنده از خود است. تو فرد مهربانی هستی و با اطرفیانت خوش رفتاری می کنی و به همین دلیل در قلب آنان جای داری اما گاهی کاری را سرموقع انجام نمی دهی و آن را پشت گوش می اندازی و موجب دلخوری اطرافیانت می شوی. این روزها بیشتر مراقبت سلامی ات باش. چراکه اگر الگوی تغذیه ای خود را دست نکنی سلامتی ات را که بالاترین نعمت زندگی است را از دست خواهی داد.

تیر

آرزویی در سر دارید که دنیا را برایتان تیره و تار کرده. تمام فکر و ذکرتان شده است. کمی تحمل کنید و به خدا توکل کنید انشالله که به آرزویتان در زمان نزدیک خواهید رسید. در این ماه یک تلفن عالی دارید. گاه صبر را فراموش میکنید. بهتر کمی صبر داشته باشید. مسافری می آید. امکان جابجایی وجود دارد. یک خبر ازدواج در راه است.

مرداد

تغییر و تحولات زیادی را در زندگی تجربه خواهید کرد که روحیه تان را در چهت مثبت دگرگون می کند. مدتها به دنبال چنین روزهایی بوده اید ، پس حالا که چنین فرصتی به دست آمده ، حداکثر استفاده را ببرید. اتفاق مهمی نیز در این روزها رخ خواهد داد که نقطه عطفی در زندگی تان است . اکثر برنامه های شما مطابق معمول پیش خواهد رفت . ارتباطات عاطفی چالب و تازه ای را شاهد خواهید بود.

شهریور

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

مهر

در راهی که قدم گذاشته اید خطرات و انحرافاتی وجود دارد اما هوش و درایت شما اجازه نمی دهد به دام بیفتید پس با اعتماد کامل به سوی اهداف خود حرکت کنید. در برابر بزرگتر ها چه در خانواده و چه در محیط کار تا آنجا که ممکن است مودب و مطیع باشید، چون ظاهر شما ممکن است نشان دهد که کمی جسورید و این باعث قضاوت اشتباه در میان بالاترها و مسوولان شود. بنابراین واقعیت وجودی تان را، بخصوص ادب ذاتی خود را بدون واهمه نشان دهید.

آبان

در این ماه امکان سفر برایتان پیش می آید. از لحاظ عاطفی اگر مجرد هستید روزهای خوبی در انتظارتان است. کمی پول از دست داده اید. و یا مالی از شما کم شده. نگران نباشید زیرا همه چیز دوباره بر وفق مرادتان خواد شد. خدارا شکر بگویید و در عبادت و نماز کاهلی نکنید. در این ماه روزهای خوبی در پیش خواهید داشت. فقط امیدتان را هیچگاه از دست ندهید. زیرا این نامیدی های بی مورد شما را دقیقا زمانی که در چند قدمی موفقیت هستید از آن دورتان میکند

آذر

دستها را دریابیم، دستهایی که از آنها خوبی پا می‌گیرد. با صلابت چون کوه و پرسخاوت چون باران. همواره برای آشتی پیشقدم شوید، مراقب باشید هیچ‌گاه ترس شما را از پا در نیاورد، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است. انتظار، فرسایش زندگیست، کسی که راه عشق را می‌پیماید هرگز راه را تنها نرفته است. یادتان باشد گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. بزرگی می‌گفت انسانهای خوشبخت کسانی هستند که از جهات مختلف با زندگی روبرو می‌شوند و انسانهای بدبخت کسانی هستند که کوره راه باریکی بیش ندارند و آن را هم قضا وقدر از دست آنها می‌گیرد. برخی از زندگی خود ناراضی هستند و آرزو می‌کنند که روزگاران بهتر از این باشد که هست. آن که نرمی و خوشرویی نشان می‌دهد سرانجام به مقصود خواهد رسید. یک خبر فوق‌العاده خوب دریافت می‌کنید. خبری که اگر به آن بیندیشید، سرنوشت‌تان را تغییر خواهد داد.

دی

هر آشنایی تازه اندوهی تازه است، مگذارید که به نام شما را بخوانند. هر سلام سر آغاز دردناک یک خداحافظی است. بیشتر وقت خودتان را صرف کاری کنید که می‌دانید سودآور است، از پراکنده‌کاری‌ها بپرهیزید، با یک دست نمی‌توان بیشتر از یک هندوانه برداشت. روزهای آینده توام با بحران خواهد بود. مشکلی در کارها وجود دارد که می‌توان به سادگی آن را رفع و رجوع کرد. باید کاری کرد که روح و بدن، سالم و سرزنده باشد، بقیه کارها خودبه خود درست خواهد شد. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، چرا که با افراد برجسته‌ای دمخور خواهید شد که برایتان موقعیت‌های فراوانی را ممکن است در چنته داشته باشند.
در کارها باید انعطاف داشت و از لجاجت دوری کرد. با یک تماس می‌توانید تمام کدورت‌ها را کنار بگذارید و به دست فراموشی بسپارید.

بهمن

تا آنجا که ممکن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف نمایید و این بسیار حائز اهمیت است چرا که با آنها بسیار احساس راحتی می کنید البته جذابیت مخصوص شما در این ماه بسیار کمک خواهد کرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند حتی ممکن است یک دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیک برای برخی از شما ایجاد کند!

اسفند

مهمان یا قدم نورسیده ای در راه دارید که هرچه هست، قدمش بسیار برای تان آمد دارد. خداوند را شکر بگویید و از او غافل نشوید. بیماری یکی از دوستان یا نزدیکان تان، شما را خیلی کلافه کرده. برای بیمار، دعا کنید. بدبینی، بلای جان شماست. بهتر است عینک بدبینی را همین الان از چشم تان بردارید و زیر پای تان خرد و خاکشیرش کنید. صبر آدم های دور و بر شما هم، اندازه ای دارد. پیش از آن که تمام پل های پشت سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی تر تصمیم بگیرید. به پیشنهاد او از روی منطق پاسخ بدهید، احساس را کنار بگذارید، این گونه اگر عمل کنید هردوی تان سودش را خواهید برد.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  فال عطسه در وهاران

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ

فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ ۳۰ شهریور ۹۶

فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ ۳۰ شهریور ۹۶ فال و طالع بینی یکی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *