خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه دوم دی ۹۶ در وهاران

فال نیمه دوم دی ۹۶ در وهاران

فال نیمه دوم دی ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای تان آسان نیست. اگر بحث به خطر افتادن در کار نیست؛ بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه چیز روشن خواهد شد. در انتخاب تان مردد هستید. تا دو ماه دیگر قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی خانوادگی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد هم به مهمان ها خوش خواهد گذشت. این روزها در زندگی عاطفی تان اتفاق های هیجان انگیزی خواهد افتاد… زندگی روی خوش خود را به شما نشان خواهد داد!

اردیبهشت

شایستگی‌های شما از چشم هیچ‌کس پنهان نیست پس چرا زمانتان را با کارهای بیهوده تلف میکنید و منتظر لفمه آماده هستید؟ در این ماه یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می‌شوید. موفقیت پیش روی شماست. به یک آرزویی که دارید می رسید ولی باید اندکی صبر کنید.سعی کنید به کسانی که فقط به ظاهر شما اهمیت می دهند و براساس آن قضاوت می کنند، اعتنا نکنید، چون دوستی با آنها فایده چندانی برایتان نخواهد داشت.

خرداد

در این ماه، نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرنی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

تیر

لطفا زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است کار نیمه‌کاره‌ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید، بعد بروید سراغ یک کار دیگر. مسائل و مشکلات خانوادگی‌تان را وارد محیط کار خود نکنید. جمعی از دوستان شما به موقعیت‌تان حسادت می‌‌کنند… شاید تقصیر خودتان باشد که تمام جیک و پیک زندگی‌تان را در برابر دیدگان گرسنه آنها روی دایره می‌‌ریزید.فکری توی سرتان دارد به شدت وول می‌‌خورد! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است این کار را انجام دهید. منتظر روزهای خوب باشید

همچنین بخوانید:  فال عشق روزانه 2 مرداد 96 در وهاران

مرداد

ممکن است بر سر یک دوراهی قرار گیرید و ندانید که چکاری انجام دهید. این حالت طبیعیست. بهتر است از ابزار مشورت کمک بگیرید. بهتر است بجای کناره گیری از افراد با آنها به صحبت بنشینید. از چیزی دلخور یا غمگین هستید . فکرش را از سر ت بیرون کن. اگر قصد سفر داری برو زیرا برایت خوبست.. به زودی کارها بر وفق مراد تو میشود. اگر بیماری دارید دعا برایش از یادتان نرود

شهریور

کاری را شروع کرده اید ، شروع هر کاری ممکن است با سختی و مشکلات همراه باشد، اما مهم این است که چگونه آن را به پایان برسانید. پس بخدا توکل کنید. قولی که داده بودید یا نذری که داشتید را هر چه زودتر ادا کنید هدیه یا پولی به دست‌تان می‌‌رسد که بسیار برای‌تان خوشایند است.خواب بدی دیده‌اید که ذهنتان را بشدت مشغول کرده بهتر است آنرا خوب تعبیر کنید و بد به دل‌تان راه ندهید. و صدقه بدهید. کمی به استعداد های درونی تان فکر کنید و آنها را شکوفا کنید

مهر

در این ماه امکان سفر برایتان پیش می آید. از لحاظ عاطفی اگر مجرد هستید روزهای خوبی در انتظارتان است. کمی پول از دست داده اید. و یا مالی از شما کم شده. نگران نباشید زیرا همه چیز دوباره بر وفق مرادتان خواد شد. خدارا شکر بگویید و در عبادت و نماز کاهلی نکنید. در این ماه روزهای خوبی در پیش خواهید داشت. فقط امیدتان را هیچگاه از دست ندهید. زیرا این نامیدی های بی مورد شما را دقیقا زمانی که در چند قدمی موفقیت هستید از آن دورتان میکند

همچنین بخوانید:  فال دکوراسیون ماه تولد 2017

آبان

امروز تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

آذر

غرق شدن در رویاها و تصورات تان یک تجربه ی مفرح است که می تواند سرزندگی برای تان به ارمغان آورد. اما حواس تان باشد که این سفر درونی به اعماق وجودتان شاید در دنیای واقعی به کارتان نیاید، یعنی نمی توانید آن چه را به این ترتیب درک می کنید در دنیای واقعی هم پیدا کنید. برای این که امیدتان را از دست ندهید بهتر است واقعیت ها را فراموش نکنید.

دی

موضوع مطرح شده را باید به صورت رسمی انجام دهید و از حالت باری به هر جهت، آن را خارج کنید. روحیه شما یکی از وجوه مثبت در شما به شمار می رود و باید حداکثر استفاده از این روحیه بالا را ببرید. تمایل شما نسبت به یک موضوع مهم فقط نیمی از ماجراست و باید در طرف مقابل هم این تمایل را مشاهده کنید و بعد تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. عدم موفقیت در مسائلی که امکان تکرار و یا جبران آنها وجود دارد، نباید ذهنتان را آزار بدهد بلکه باید از دلایل عدم موفقیت به عنوان عنصر راهنما برای جبران استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  فال پاسور روزانه : فال ورق روزانه 30 دی 96

بهمن

یاد خدا آرام بخش دل هاست. روزگارتان شیرین، شادیتان افزون. خداوندا به ما آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آن چه را تغییر نایافتنی است. شهامتی تا تغییر دهیم آنچه را قابل تغییر است و دانشی، تا بدانیم تفاوت آن دو را. راه موفقیت و کامیابی درست از وسط زندگی عادی و روزمره است که می توان به تعالی رسید و کامیابی واقعی را درک کرد. بیهوده خود را در تنگنای یک شکست قرار ندهید. بدست آوردن یک موفقیت شما را تا اوج می رساند. توصیه ها را همواره در نظر داشته باشید. خدا را فراموش نکنید که لطف خداوند همواره با شماست. به اطرافیانتان توجه کامل داشته باشید، راه حل مشکل شما توجه به اطرافیانتان را می طلبد. ماموریت شما در زندگی تغییر دادن جهان نیست. تو مامور تغییر خویشتنی. اگر باور داشته باشید که می توانید، حتما می توانید و سمبل موفقیت را در آغوش خواهید گرفت. دل کسی را شکسته اید، از او حلالیت بطلبید.

اسفند

عجله نکنید. ممکن است دنیا همیشه آنگونه که شما میخواهید نچرخد اما همیشه اینگونه نخواهد بود. در نیمه اول آبان ماه شاید کمی با مشکلات دست و پنجه نرم کنید. اما نیمه دوم ماه برایتان رویایی خواهد بود. آرزوی بزرگی دارید. که به زودی بدان دست خواهید یافت. این ماه کمی مراقب رفتارهای خود باشید. رفتارهای خشن شما را از دیگران دور خواهد کرد. منتظر باشید که شانس همین روزها به سراغتان می آید. فقط مواظب باشید که این فرصت را از دست ندهید.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال روزانه ۳۰ دی ۹۶ – شنبه

فال روزانه ۳۰ دی ۹۶ – شنبه *** همچنین ببینید: فال هفتگی PMC : فال …

۲ دیدگاه

 1. سلام. اول از همه بابت on time بودن مطالب سایت ممنون. یکساله که با این سایت آشنام و دیدم که اصلن وقت از دستتون در نمیره. فقط یه مطلب دیگه اینکه چرا فال نیمه ماه هنوز بروز نشده؟ بنظرم دارم خواب میبینم چون این اتفاق سابقه نداشته توی سایتتون

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما با پورتال وهاران
   فال نیمه ماه بروز شد
   همچنان ما را همراهی کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *