خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه اول اسفند ۹۵ در وهاران

فال نیمه اول اسفند ۹۵ در وهاران

فال نیمه اول اسفند ۹۵ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

پله‌های ترقی را یک به یک پیموده‌اید و اکنون به جایی رسیده‌اید که می‌‌توانید آدم‌های هم‌سطح خودتان را از بالا، ریز ببینید! یادتان باشد که پیشرفت شما به‌خاطر کمک‌های آنها مهم بوده است. به خودتان مغرور نشوید و همیشه یادتان باشد که ریزش فواره به‌خاطر سربالا رفتن زیاد از حد آن است!یک جابه‌جایی در پیش خواهید داشت. شاید کنار آمدن با محیط جدید در ابتدا برای‌تان سخت باشد ولی خیلی زود با وضعیت جدید هماهنگ خواهید شد.

اردیبهشت

تا حدودی با وظایف و مسوولیت های جدیدی مواجه خواهید شد پس با توکل به خدا هراس به دل راه ندهید چرا که مثل همیشه موفق خواهید شد با شرکت در امور خیریه با فردی آشنا می شوید که به لحاظ فکری و ذهنی شباهت های زیادی با هم دارید و این آغاز یک دوستی با دوام خواهد بود . سفری در پیش رو دارید که شاید پر هزینه به نظر بیاید اما اصلاً چنین نیست با خیالی آسوده سفر کنید .

خرداد

عقاید طرحهای درخشان و سرنوشت سازی در ارتباط با امور کاری یا تحصیلی تان به ذهنتان خطور خواهند کرد که باید برای اجرای آنها با طمانینه و حساب شده عمل کنید. به زودی خبر جالبی می شنوید که مدتها شادی میهمان قلبتان خواهد شد. پیشنهاد چالبی برای شرکت در یک کار اقتصادی دریافت می کنید اما باید با افراد خبره در این زمینه مشورت کنید و بعد تصمیم بگیرید

تیر

برای تصمیمی که گرفته اید، سپری کردن رنج ها و ناملایماتی لازم است. اگر واقعاً می خواهید به هدفتان برسید. باید خود را برای این رنج آماده کنید این سختی ها بسیار سازنده است و شما را در تمام زندگی تان یاری خواهد کرد از هیچ چیز نترسید و بدانید که دست خدا بالاترین دست هاست. بعد از سپری شدن این دوران سختی، آرامش به شما روی خواهد آورد و از اینکه همه چیز را به خوبی پشت سر نهادید، بسیار خوشحال و راضی خواهید بود.

مرداد

امروز به راحتی نمی توانید مسیرتان را پیش ببرید، زیرا مدام چیزهایی پیش می آید که حواس تان را پرت می کند. اما می توانید از این فرصت استفاده کنید و دست به خلاقیت بزنید و بعد آن چه را تجسم کرده اید به واقعیت تبدیل کنید. رویاهای تان را سرکوب نکنید، بگذارید بروز کنند و برای تان هیجان به وجود آورند. این رویاها حتی می توانند به شما انگیزه ی زندگی دهند.

شهریور

در این ماه خلاقیت بیشتری در کارهایت به کار ببر و از ایده های جدید استفاده کن تا از رقیبان پیشی بگیری. اعتماد به نفس داشته باش. استعدادهای هنری ات را در هر کاری که انجام می دهی به کار بگیر. نترس و به روش های جدید رو بیاور. تا کنون نشان داده ای در هر پروژه ای که تمرکز کرده ای، موفق شده ای. در اوایل فکر می کردی همه چیز به راحتی پیش می رود، ولی به تازگی حس کرده ای به این راحتی ها هم نیست. باید برای رسیدن به اهدافت تلاش کنی . در فکر تغییر زندگی ات هستی و دست به چندین کار جدید در رشته های مختلف هم زده ای؛ در همه آنها نیز موفق بوده ای. با خانواده خود بیشتر در مورد آنها صحبت کن و ببین آنها چی می گویند. سعی کن فقط کمی پول برای روزهای سختی همیشه کنار بگذاری. صبح ها که خیلی زود از خواب بیدار می شوی، برای همان روز نقشه هایت را بریز و به هرکدام از آنها الویت بده. با شریک زندگی ات برنامه ریزی کن. اگر می خواهید در آرامش زندگی کنید. با او به صلح برسید. از این به بعد سعی کنید روراست تر با همدیگر باشید. از تنبلی دوری کنید، زیرا با کار امروز را به فردا انداختن و نشستن و لم دادن به جایی نمی رسی. تغییر در شکل ظاهری ات باعث نشاط بیشتری در روحیه ات می شود. از دوستانی که تملق تو را می گویند، دورری کن؛ چراکه همان دوستان در فکر صدمه زدن به تو هستند.

مهر

هنوز نیامده است ولی می آید. تا چیزی را نپذیریم نمی توانیم تغییرش دهیم. این را بدانید هیچ تلاشی بی نتیجه نیست. خوبی های امروز شما ممکن است فراموش شود تو همواره خوب باش، در پایان با خدای خود معامله کرده اید، هر آن چه هست میان تو و خدای توست. شب طولانی شده است، تا چشم های تو هست آفتاب جرات برآمدن ندارد. نگاهم کنید تا مثل صبح نورانی شوم هر چه خوبی کرده اید پس می گیرید. خوبی های شما ممکن است امروز و یا فردا فراموش شود اما شما همواره خوب باشید. در آتیه نزدیک، یک چشم انداز روشن در زندگیتان گشوده می گردد. هیچ گاه با زندگی قهر نکنید. یک پیشنهاد غیر منتظره شما را دلباخته می کند، چرا که دلباخته ای دو آتیشه دارید…به یاد داشته باشید روزهای خوش زندگی در انتظار شماست، اما این دلیل نمی شود، قدر روزهای گذشته و حال را ندانید و به راحتی از آن بگذرید، باید از این روزها تجربه کسب کنید.

آبان

اوضاع اقتصادی تو هیچ تغییری نمی‌کند. هنوز همان عادت قدیمی پابرجاست. دیر به مقصد می‌رسی و مثل بچه مدرسه‌ایها کارهای را به شب امتحان موکول می‌کنی. باید این رویه را تغییر بدهی تا شاید پیشرفتی حاصل شود. سعی کنید بیشتر بر اعصابتان مسلط باشید. کسانی هستند که منتظر تلفن یا پیامکی از سوی شما هستند. آنها را بیخبر نگذارید. هدفی که در پی تحقق آن هستید ملزوم تلاش بیشتر است. پس تلاشتان را چند برابر کنید

آذر

اشتباهی کرده اید و دلی را سوزانده اید. بهتر است که از او عذر خواهی کنید. ممکن است که خبر بدی دریافت کنید. اما زیاد به آن فکر نکنید زیرا گذرا است. اتفاقات فرخنده ای در انتظار شماست. اگر برای چیزی در تلاش هستید از تلاش دست برندارید زیرا که صد در صد بدان خواهید رسید. بهتر است بی حوصلگی را کنار بگذارید و کمی با رغبت به اطرافینتان و کارهایی که باید انجام دهید نگاه کنید

دی

آن قدر با مردم به خوبی رفتار می کنی که بعد از مدت کوتاهی آنها احساس نزدیکی با تو می کنند و سفره دلشان را برایت باز می کنند. آرزوها و امیدهایت به آینده را با خدایت در میان بگذار. بعضی وقت ها احساس جاه طلبی می کنی و از روی غرور با زیر دستانت حرف می زنی. محیط کار را جدی بگیر، اما بعضی وقت ها هم جو شاد را با همکارانت تجربه کن. از این اتفاق های زندگی ات الهام بگیر. قرار ملاقات های مهمی خواهی داشت که به خودت اعتماد بیشتری داشته باش و همه چیز را به پروردپار مهربان بسپار. سعی کن در فضایی که مشغول به کار هستی یک موزیک آرام بخش هم پخش شود. بعد از مدت کوتاهی خواهی دید که چقدر روی اعصابت تاثیر گذاشته است. اگر در موردی کارت به جای قانونی کشید، یادت باشد که برای هرگفته ات باید دلیلی داشته باشی و الکی نمی شود چشم ها را بست و دهان را بازکرد. وقتی حس کردی زمان مهمی را داری می گذرانی، آنگاه است که باید با تمام قوای خودت به تلاش و کوشش بپردازی چراکه دیگر وقت استراحت کردن نیست. باید بدانی که هرکس قسمتی دارد. آنچه قسمت و نصیبت است را کسی نمی تواند از تو بگیرد. سعی کن آدم دم دمی مزاجی نباشی و روحیه پایدار و ثابتی از خودت نشان بدهی تا در نظر دیگران شخص قابل اعتمادی باشی. بیشتر مراقب گفته هایت باش و بیشتر روی کردار و رفتار خودت حساس باش تا روی کردار و گفتار دیگران.

بهمن

امروز ممکن است کسی تشویق تان کند تا خطر کنید و از منطقه ی ایمن خارج شوید. اکنون از شما انتظار می رود که فقط به خواسته های خودتان توجه نکنید، بلکه ببینید که دیگران هم چه می خواهند. اما بخشی از وجود شما هست که در این ماجرا همراهی تان نمی کند، حتی اگر همه چیز خوب پیش برود. به تردیدهای تان پایان دهید و فعلاً به جریان اتفاقات اطمینان کنید. به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد.

اسفند

در اندیشه امروز و فردا باشید به اشتباهات گذشته هیچ گاه پیله نکنید. از آنها عبرت بگیرید و بگذارید هر روز رویایی باشد باور نکردنی. بگذار هر روز عشقی باشد دچار شدنی و بگذار هر روز بهانه ای باشد حیات بخشیدنی. برای آن که زندگیتان شادمانه شود درابتدای امر خودتان را باور کنید اما هیچ گاه مغرور نشوید. راضی باشید ولی پیشرفت را فراموش نکنید. عشق را مهربانانه در آغوش بگیرید و همواره آن را ببخشایید. با اراده فولادین تصمیم گیری کنید و به سوی هدف گام بردارید. در برنامه ریزی جدیدتان برای زندگی نیرویتان را منسجم کنید و به خواسته هایتان عشق بورزید، عشقی صادقانه. عزمتان را جزم کنید. به جنگل که می روید بخشی از طبیعت گردید، خودتان را قوی سازید تا زندگیتان را آن گونه که می خواهید پیش ببرید و اراده کنید. به هر حال اگر بزرگ ترها می گویند؛ حالا زمانش است، باید به حرف آن ها گوش بدهید.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

فال عشق هفتگی : از ۳۰ بهمن تا ۷ اسفند ۹۵

فال عشق هفتگی : از ۳۰ بهمن تا ۷ اسفند ۹۵ فروردین این هفته در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *