خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه اول اردیبهشت ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول اردیبهشت ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول اردیبهشت ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

در این ماه، اعصاب تان آرامش یافته و ترس تان از آینده کمتر خواهد شد. دلخوری که از محبوب تان به دل داشته اید، بعد از گذشت چند سال از بین می رود و دوستی از سرگرفته می شود. فرصت را از دست ندهید، یک بار او را از دست داده اید و پشیمان شده اید، حالا که خودش آمده است، اجازه ندهید تجربه ی دوری گذشته تکرار شود. برای برخی از متولدین این ماه جابه جائی شغلی پیش می آید و همین امر موجب می شود، دوره ی کوتاهی را با رکود مالی سپری کنند. اگر نمی خواهید از شما بدگوئی بشود، پشت سر دیگران بدگوئی نکنید.

اردیبهشت

در مورد کاری که خانواده بر آن اصرار دارند ، مطمئن باشید که صلاح شما را می خواهند پس پیشنهاد خودتان را با نظر های آنها ادغام کنید آنگاه به یک نتیجه قاطع دست خواهید یاقت . در طالع شما شرکت در یک آزمون مهم نشان داده شده است . و اینکه در آزمون مذکور در سایه تلاش و پشتکار مداوم موفقیت شما حتمی است اگر چه در دنبال کردن هدف خود قدری خسته شده اید اما بدانید که به زودی به پایان راه می رسید و نتبجه مطلوب حاصل خواهد شد .

خرداد

به نظر می رسد از ناراحتی ای رنج می برید. این ناراحتی تمام فکرو ذکر شما را به خود مشغول کرده است. شما آن را به مصیبتی در زندگی تان تبدیل کرده اید و تمام مدت به آن فکر می کنید. دلتان می خواهد این ناراحتی را از زندگی تان بیرون کنید ولی نمی دانید از چه راهی. اما اگر بیشتر فکرکنید و بیشتر منطقی باشید نه تنها متوجه می شوید که این موضوع آنقدرها هم بزرگ نیست بلکه راه حل کردن آن را هم می یابید.

تیر

وضعیت شغلی تان در این روزها، دچار تزلزل شده، بین شما و مدیرتان گرفتاری و مشکلاتی به وجود خواهد آمد که در نهایت منجر به ترفیع مقام شما می شود. مسوولیت های زیادی این روزها بر دوش تان سنگینی می کند. خرید و فروش و املاک در این دوره پرمنفعت و عالی است. مجردین در سال جدید، بیشتر به زندگی اجتماعی خود سروسامان خواهند بخشید. عده یی که به خاطر تحصیل از شغل خود دست کشیدند، پشیمان شده و دوباره به شغل و حرفه ی خود باز می گردند. سعی کنید با افرادی بیشتر همنشینی کنید که دانش و علم شان از شما بیشتر است.

مرداد

هیچ‌گاه برای حرفهای دیگران بیش از اندازه اهمیت قایل نشوید و خود را سرگرم نسازید. امروز چون روزهای دیگر شانس با شماست. موفقیت چون پرنده‌ای به آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصت‌ها موجب پشیمانی است. ورزش را در برنامه خودتان حتما قرار دهید، باید کاری کرد که روح و بدنی سالم داشته باشید، پیش از آن که به هر مسئله دیگری انعطاف‌ نشان دهید، سلامتی خود را در راس قرار دهید. از پراکنده‌کاری دوری کنید، با یک دست نمی‌‌توان بیش از یک هندوانه برداشت. اختلافات خودتان را کنار بگذارید، به نظر می‌رسد حتما دلیلی وجود دارد که همیشه شما با بعضی کارها مخالف هستید، بنابراین قبل از اتخاذ هر تصمیمی مشورت بفرمایید و به حرفهای منطقی دیگران گوش بسپارید، سپس با هم بهتر می‌توانید موفقیت خودتان را جشن بگیرید. در تصمیم‌گیری‌ها همواره تنها نباشید، همسر بهترین مشاور و همراه می‌تواند باشد. به شرطی که یکدیگر را درک کنید، آنهایی هم که تنها هستند، زندگی را باید تغییر دهند.

شهریور

در این ماه سفری که پیش رو دارید، برای شما یک سفر درونی به ارمغان خواهد آورد. از آن استقبال کنید و به دنبال جریانهای جدی تری در زندگی بگردید. نیروهای کائنات دراین سفر همراه شما خواهند بود و شما را از خطرات دور خواهند کرد، به شرط آنکه شما در راه خود مصمم باشید و به قولهایی که به خودتان داده اید وفادار بمانید. این تنها راه تکامل و گریز از مشکلات درونی موجود برای شماست. زندگی را دوست داشته باشید و برای آن نهایت تلاش خود را بکنید.

مهر

به نظر می رسد که اکنون تمایل شدیدی به موضوعات انسانی و محیط زیستی دارید. تصمیم دارید بعضی چیزها را تغییر دهید تا شرایط اجتماعی کنونی از اهداف تان بیشتر حمایت کند. اما متأسفانه دیگران آن قدرها هم سریع نیستند و کار به کندی پیش می رود. یادتان باشد که باید به اهداف طولانی مدت فکر کنید و نه فقط چیزهایی که همین امروز می توانید به دست آورید. اگر احساس کردید که همین حالا به خواسته های تان نرسیده اید نباید نا امید و پریشان خاطر شوید. صبوری به خرج دهید و ایمان داشته باشید، زیرا تغییرات پایدار همیشه تدریجی اتفاق می افتد.

آبان

شاهد حوداث تازه ای در زندگی تان خواهید بود که البته ختم به خیر می شود مدتی است حرفی در دل دارید که اینک بهترین زمان برای آن است . گذشت زمان را جدی بگیرید و زمان حال را در یابید. می خواهید راجع به موضوعی واکنش نشان بدهید ، اما باید به عواقب آن هم بیاندیشید و بیشتر بر اعصاب تان مسلط باشید. شانس به شما لبخند خواهد زد تا برخی از موانع از سر راهتان برداشته شود و به هدف خودتان نزدیکتر بشوید.

آذر

جاه طلب و بلندپرواز بودن عاقبت خوبی ندارد و خیلی زود انسان را خسته و دلزده می کند.. گاهی بسیار غرق رویاها میشوید ، این خوبست اما نه آنگونه که شما را از زندگی اصلی دور کند. مهمانی دارید. خبر خوشحال کننده ای میشنوید. اگر به کسی علاقه دارید و از او دورید در این ماه غرور را کنار بگذارید و به او زنگ بزنید. در نماز کاهلی میکنید که بهتر است بکنار بگذارید.ه پدر و مادرتان بیشتر احترام بگذارید و فراموش نکنید دعای خیر آنها همیشه پشت و پناهتان خواهد بود.

دی

این روزها سعی کن فکر و ذهنت را مرتب کرده و از این آشفتگی رها کنی تا به راحتی بتوانی بر روی موضوعات مهم متمرکز شوی. به ظاهرت بیشتر بها بده و تا جایی که ممکن است در اطرافت از رنگ های انرژی بخش استفاده کن. خوشبختانه در زمینه انجام کار جدی و دقیق عمل می کنی اما گاهی بی دلیل بد خلق و غیرقابل کنرتل می شوی. در حالیکه باید بدانی این رفتار کاملا بر روابط اجتماعی ات تاثیر منفی دارد و همکارانت را روز به روز از تو دور می کند. یکی از خصوصیات بارزت خوش قولی و وفای به عهد است. گرچه مدتی است در انجام قولی که به یکی از اطرافیانت داده ای کمی تعلل می کنی. اگر قصد راه ندازی کار جدیدی را داری، امیدوار ساعی و مثبت نگر باش و شک نکن که حتما در این کار موفق خواهی شد. از اظهارنظر های خود هراسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور و قاطعانه انجامش بده. پس از یک دوره طولانی و پرتلاش کاری اوقات فراغتی دل چسب خواهی داشت که بهتر است برای آن برنامه ریزی کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنی.

بهمن

امروز تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

اسفند

آنقدر غرق در کارو درس هایتان شده اید که گاه فراموش میکنید اطرافیانتان به توجه شما احتیاج دارند. کمی پیاده روی برای سلامتیتان خوب است. به تغذیتان هم توجه کافی را داشته باشید. در این ماه سعی کنید کمی به فکر خود باشید. یک موقعیت خوب در این ماه در پیش رو دارید. از بعضی افرادی که دوست ندارند پیشرفتتان را ببینند و همیشه سعی میکنند مانع آن شوند دوری کنید. در همه چیز حد اعتدال را رعایت کنید

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال ورق روزانه - 3 فروردین 96

فال ورق در وهاران

فال ورق در وهاران فال پاسور یا همان ورق ( فال احساس ) فال احساس: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *