خانه / فال و طالع بینی / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ژانویه ۲۰۱۸
فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال نیمه اول میلادی,فال نیمه دوم میلادی,فال نیمه ماه های میلادی,فال میلادی نیمه ماه

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ژانویه ۲۰۱۸

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ژانویه ۲۰۱۸

فروردین:

در اواخر این ماه با تغییر ناگهانی شخصیت مواجهه خواهید شد، پس از لحظه لحظه فرصتها نهایت لذت را ببرید. با فرا رسیدن شب، احساس عجیبی به شما دست میدهد. شما همیشه عاشق خانه و خانواده هستید. حتی المقدور، برای انجام وظایف تان، اوقات خاصی را در نظر بگیرید.

اردیبهشت:

عجله نکنید. ممکن است دنیا همیشه آنگونه که شما میخواهید نچرخد اما همیشه اینگونه نخواهد بود. در نیمه اول آبان ماه شاید کمی با مشکلات دست و پنجه نرم کنید. اما نیمه دوم ماه برایتان رویایی خواهد بود. آرزوی بزرگی دارید. که به زودی بدان دست خواهید یافت. این ماه کمی مراقب رفتارهای خود باشید. رفتارهای خشن شما را از دیگران دور خواهد کرد. منتظر باشید که شانس همین روزها به سراغتان می آید. فقط مواظب باشید که این فرصت را از دست ندهید.

خرداد:

کمی بیشتر قدر خود را بدانید و خودتان را دست کم نگیرید.حقی از شما زایل شده است ولی با زبان نرمتری هم می‌‌توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. کمی بیشتر به درسهایتان توجه کنید. اگر شاغل هستید کمی بیشتر به کارتان توجه کنید. درخواستی از شما میشود بهتر است اول خوب در مورد آن فکر کنید. جوانب را بسنجید و سپس آن را قبول یا رد کنید. رویایی که دارید به زودی محقق میشود

تیر:

هنگام رویارویی با دیگران ، سعی کن درک بیشتری از خودت نشان دهی ، تا کارهایت بهتر پیش برود . اگر می خواهی روی شخص خاصی تأثیر بگذاری ، آنقدر ها سخت نخواهد بود . از آنچه که در دلت می گذرد به او بگو . مطمئن باش صداقت کلام تو برنده است . اگر در نظر داری مبلمان منزل و یا دکور محیط کارت را عوض کنی ، با توجه به میزان توانایی مالی ات ، مبلغ معقولی را برای این کار کنار بگذار ؛ زیرا برای شادابی روحیه ات واجب است. آنهایی که برنامه ای برای مسافرت خود داشته اند ، ولی بنا به دلایلی نتوانسته اند به جایی بروند ، بهتر است از فرصت هایی که به دست می آید نهایت استفاده را بکنند . در محیط کاری ، حجم کار بیشتر می شود و از تو انتظار می رود که ساعات بیشتری را برای آن بگذاری . با اینکه دوست نداری ولی مجبوری . پس این کار را با دقت انجام بده . در عوض می توانی درخواست افزایش حقوق کنی . سعی کن در همایش ها و گردهمایی های اجتماعی که پیش می آید ، بیشتر شرکت کنی و در جامعه حضور فعال داشته باشی . از لباس هایی با رنگ های شاد و روشن استفاده کن . به فرم و حالت موهایت بیشتر برس ، زیرا تأثیر زیادی روی چهره و شخصیتت دارد . علاوه بر همه این ها ، لبخند را فراموش نکن ، زیرا بهترین زینت بخش به ظاهر تو ، خوش رویی و خوش اخلاقی است.

همچنین بخوانید:  فال پاسور روزانه : فال ورق روزانه 2 بهمن 96

مرداد:

فرد متعادل، متکی به نفس و خردمندی هستی و باتوجه به خصوصیاتی که داری قادری به هرآنچه که می خواهی دست یابی. اما متاسفانه قدری پیشتکارت کم است و از این شاخه به آن شاخه می پری. احتمالا به زودی به فرد جدید و تاثیر گذاری در زندگی آشنا می شوی که می تواند راهنمایی های خوبی برایت داشته باشد و با توصیه های او می توانی برخی مسائلت را حل کنی. اغلب اوقات موضوعات مالی را نادیده می گیری و علاقه ای به حل و فصل این مسائل نداری به همین دلیل گاهی دچار سردرگمی می شودی. از طرف یکی از همکاران گذشته ات پیشنهاد یک همکاری مطرح می شود که بهتر است خوب در مورد آن فکر کنی و بعد درباره رد یا قبول کردن آن تصمیم بگیری. خود را برای روزهای پرکار آماده کن. خوشبختانه چند ملاقات دلپذیر اوضاع را دگرگون خواهد کرد و شاید تردید را از دلت دور کند. مراقب تک تک واژگانی که بر زبان می آوری باش و فراموش نکن هر سخن جایی و هر نکته مقامی دارد. خوشبختانه یک اتفاق پر هیجان عاطفی در پیش داری پس سعی کن خودت را در جریانش قرار دهی و در مقابلش نایستی.

شهریور:

فردی حساس و نکته سنج هستی و به همین خاطر برای دستیابی به خواسته هایت نیاز به دوستی ماجراجو داری. در هنگام صحبت از اظهار نظرهای خود راسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور. خوشحال باش. چراکه در زندگی به آرامش و آسایش دلپذیری می رسی و شرایط زندگی برایت مطلوب تر خواهد شد. گاهی تصور می کنی استعدادها و توانایی های خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. اما نگران نباش بهتر است برای رسیدن به هدفت پایدار باشی چراکه خالق هستی پشتیبانت است و اگر کوشش کنی رسیدن به موفقیت های بزرگ مالی و اجتماعی دور از دسترس نخواهد بود. احتمالا سفری کوتاه اما خاطره انگیز در پیش داری و خستگی ماه ها کار کردن از تنت خارج خواهد شد. وضع مالی ات روبه بهبود است البته اگر قدری هوشیارتر باشی. اگر فکر می کنی سوء تفاهم پیش آمده میان تو و یکی از اطرافیانت تنش زیادی را برای ارتباطات اجتماعی تان ایجاد کرده است سعی کن با گفت و گو مسئله را حل کرده و میانتان صلح برقرار کنی. منتظر خبر های خوب و شادی بخشی باش که در راهند.

همچنین بخوانید:  اتفاقات سال 1396 / اتفاقات سال خروس

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال نیمه اول میلادی,فال نیمه دوم میلادی,فال نیمه ماه های میلادی,فال میلادی نیمه ماه

مهر:

اتفاقات فرخنده ای قرار است رخ دهد. خود را برای پذیرایی از مهمانهایتان آماده کنید. این همه نگرانی بیخود را به خود راه ندهید بخدا توکل کنید زیرا همه چیز در دست اوست. به زودی مشکلتان حل میشود. مواظب خود باشید که بیمار نشوی .سعی کن به خود استرس بیهوده وارد نکنی. در انتخاب هایت بیشتر دقت کن

آبان:

هر آشنایی تازه اندوهی تازه است، مگذارید که به نام شما را بخوانند. هر سلام سر آغاز دردناک یک خداحافظی است. بیشتر وقت خودتان را صرف کاری کنید که می‌دانید سودآور است، از پراکنده‌کاری‌ها بپرهیزید، با یک دست نمی‌توان بیشتر از یک هندوانه برداشت. روزهای آینده توام با بحران خواهد بود. مشکلی در کارها وجود دارد که می‌توان به سادگی آن را رفع و رجوع کرد. باید کاری کرد که روح و بدن، سالم و سرزنده باشد، بقیه کارها خودبه خود درست خواهد شد. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، چرا که با افراد برجسته‌ای دمخور خواهید شد که برایتان موقعیت‌های فراوانی را ممکن است در چنته داشته باشند.
در کارها باید انعطاف داشت و از لجاجت دوری کرد. با یک تماس می‌توانید تمام کدورت‌ها را کنار بگذارید و به دست فراموشی بسپارید.

آذر:

این روزها درگیر مسائل احساسی و عاطفی ای هستید که در زندگی تان رخ داده است و نمی دانید چگونه با آن روبرو شوید. شاید بهتر باشد کمی به دور از احساسات و کمی منطقی تر راجع به این مسائل فکرکنید. چون به هرحال این مسائل در زندگی شما نقشی تأثیرگذار دارد وتمام ابعاد زندگی تان را در بر می گیرد. اطمینان داشته باشید که هیچ کس به خوبی شما از پس این تصمیم گیری برنمی آید.

همچنین بخوانید:  فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ 2 بهمن 96

دی:

برای تصمیمی که گرفته اید، سپری کردن رنج ها و ناملایماتی لازم است. اگر واقعاً می خواهید به هدفتان برسید. باید خود را برای این رنج آماده کنید این سختی ها بسیار سازنده است و شما را در تمام زندگی تان یاری خواهد کرد از هیچ چیز نترسید و بدانید که دست خدا بالاترین دست هاست. بعد از سپری شدن این دوران سختی، آرامش به شما روی خواهد آورد و از اینکه همه چیز را به خوبی پشت سر نهادید، بسیار خوشحال و راضی خواهید بود.

بهمن:

اصلاً برای تان اهمیتی ندارد که امروز چه قدر کار روی سرتان ریخته است، فقط می خواهید اوقاتی را هم به شادی و تفریح بگذرانید. بیشتر از این که به انجام تعهدات تان تمایل داشته باشید، دل تان می خواهد به تفریحات برنامه ریزی نشده بپردازید. اما به شما توصیه می شود که قبل از هر چیزی اول به وظایف تان رسیدگی کنید. مسئولیت هایی را که به دوش دارید با محافظه کاری انجام دهید، بعد خواهید دید که این کار باعث می شود تا در انتخاب تفریحات تان خلاقانه تر عمل کنید.

اسفند:

 تا آنجا که ممکن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف نمایید و این بسیار حائز اهمیت است چرا که با آنها بسیار احساس راحتی می کنید البته جذابیت مخصوص شما در این ماه بسیار کمک خواهد کرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند حتی ممکن است یک دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیک برای برخی از شما ایجاد کند!

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال هفته اول آبان 95 را در وهاران بخوانید

فال هفته اول بهمن ۹۶ | از ۱ تا ۷ بهمن ۹۶

فال هفته اول بهمن ۹۶ | از ۱ تا ۷ بهمن ۹۶ *** همچنین ببینید: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *