حسام نواب صفوی شبکه فارسی وان را تعطیل کرد!

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۸ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

حسام نواب صفوی شبکه فارسی وان را تعطیل کرد!

چند وقتی است که شاهد تعطیل شدن شبکه های ماهواره ای هستیم، شبکه هایی مانند فارسی ۱، شبکه من و تو. هر کدام از این شبکه های ماهواره ای تعطیل شده علتی را برای خود ذکر کرده اند. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد تعطیلی شبکه فارسی ۱ به دست حسام نواب صفوی مطلبی را منتشر کرده ایم.

علت تعطیل شدن شبکه فارسی ۱

شبکه فارسی وان که به دلیل سریال های سخیف و ضدفرهنگی خود در کشور سازنده اش حق پخش ندارد، پا را فراتر گذاشته و در برنامه خود بطور مستقیم به مردم ایران توهین می کند. حسام نواب صفوی چند روز بعد از تعطیلی شبکه فارسی وان پست زیر را منتشر کرد.

«حسام نواب صفوی» بازیگر سینما و تلوزیون با انتشار پستی در اینستاگرام خود ادعا کرد که شبکه فارسی وان را او تعطیل کرده است.

پست حسام نواب صفوی درباره شبکه فارسی ۱

حسام نواب صفوی شبکه فارسی وان را تعطیل کرد!

حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود نوشته است:

«وقتی شبکه فارسی ۱ اقدام به سریالهای غیر اخلاقی کرد متاسافانه طلاق هایی موسوم به طلاق های فارسی ١ شکل گرفت و بنیان خانواده خیلی از خانواده های ایران مورد هدف قرار گرفته شد و از هم پاشیده شد بعد از آن در نهایت رذالت، هویت ایرانی مورد تمسخر قرار گرفت.

سکوت به منزله خیانت بود طوماری بسیاری از مردم ایران، نشان از جریحه دار شدن احساسات و غیرت ایرانی بود. با طرح شکایت توسط اینجانب و رسیدگی پر قدرت قوه قضاییه شبکه منحط و غیر اخلاقی فارسی ١ بسته شد.

این نکته را متذکر می شوم شکایت ملت ایران علیه این شبکه بود نه شخص. که افتخار وکالت این پرونده به عهده بنده بود و در آخر متذکر می شوم با اتحادی که بین وکلا در اکثر کشورها ایجاد کردم هر شخص و هر شبکه ای که بخواهد تمدن و فرهنگ چند هزار ساله ایران را به سخره بکشد در هر نقطه ای از دنیا آنها را تعقیب خواهیم کرد.

سپاس بیکران از مردم کشور ایران و قوه قضاییه کشور دارم که پشتیبان من بودند. متلاشی شدن این شبکه ضد ایرانی را به تمام مردم ایران تبریک میگویم. سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری دی ماه یک هزار و سیصد و نود پنج .تهران»

بیوگرافی کامل حسام نواب صفوی

سید حسام‌الدین نواب‌صفوی (زادهٔ ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ تهران)، بازیگر سینما و تلویزیون است. او علاوه بر بازیگری، به وکالت و نوازندگی مشغول است.
او در محله میرداماد تهران متولد شده است. پدرش قاضی دادگستری بود و پس از بازنشستگی، به وکالت و ترجمه مشغول شد. پدرش در سال ۱۳۸۸ دار فانی را وداع گفت. او سه برادر به نام‌های هومن، حسین و حسن دارد که دوتایشان در آمریکا و دیگری در آفریقا زندگی می‌کنند و به خاطر خانواده اش زیاد به آمریکا سفر می‌کند. اما خود می‌گوید که عاشق ایران است و در ایران زندگی می‌کند. سفرهای زیادی به اروپا دارد؛ و به ویژه دادگاه‌های اروپا را رصد می‌کند. او می‌گوید که آرزو دارد به مهارتی در امر وکالت برسد که روزی بتواند از حقوق ملت ایران در دادگاه بین‌المللی لاهه دفاع کند.
او در مدرسه سلمان فارسی و دبیرستان منتظری قلهک درس خواند و کارشناسی بازیگری خود را از دانشگاه هنر و معماری دریافت کرد. همچنین در دانشکده حقوق نیز مشغول به تحصیل شد. او می‌گوید که از کودکی به پیانو علاقه داشته اما به دلیل تردید رشته حقوق را برمی‌گزیند. دوره‌های بازیگری خود را در کلاس‌های حمید سمندریان گذراند و اولین بار در سریال «بازگشت به خانه» به کارگردانی مسعود نوابی جلوی دوربین رفت اما با سریال کیف انگلیسی بود که در بین مردم شناخته شد.

فیلم‌های سینمایی

 

سالنام فیلمکارگرداننقشتوضیحات
۱۳۹۵زیرسقف دودیپورا درخشنده
۱۳۹۵اس وپاسارش معیریان
۱۳۹۵نهنگ عنبرسلکشن رویاسامان مقدم
۱۳۹۳منشی مخصوص منصالح دلدمصالح– نوبت اکران
۱۳۹۲عملیات مهدکودکفرزاد اژدریاردلان
۱۳۸۹اخراجی‌ها ۳مسعود ده نمکیرسول
۱۳۸۸عروسکابراهیم وحیدزاده
۱۳۸۷تهران ۱۵۰۰بهرام عظیمیپویا نجیبانیمیشن
۱۳۸۷وقتی همه خوابیمبهرام بیضایی
۱۳۸۷اخراجی‌ها ۲مسعود ده‌نمکیرسول
۱۳۸۶کلاغ پرشهرام شاه‌حسینی
۱۳۸۵مهمانسعید اسدی
۱۳۸۵سوغات فرنگکامران قدکچیان
۱۳۸۴ابراهیم خلیل‌اللهمحمدرضا ورزیاسماعیل
۱۳۸۳عروس فراریبهرام کاظمی
۱۳۸۳سرود تولدعلی قی‌تن
۱۳۸۳ازدواج به سبک ایرانیحسن فتحیمحی الدین
۱۳۸۲سیزده گربه روی شیروانیعلی عبدالعلی‌زاده
۱۳۸۲شمعی در بادپوران درخشنده
۱۳۸۱عروس خوش قدمکاظم راست‌گفتار
۱۳۸۰اتانازیرحمان رضایی
۱۳۸۰نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ابوالحسن داوودی
۱۳۷۸اعتراضمسعود کیمیایی

تلویزیون

سالنام فیلمکارگرداننقش
۱۳۹۴معمای شاهمحمدرضا ورزیسید مجتبی نواب صفوی
۱۳۸۹تبریز در مهمحمدرضا ورزیلطفعلی خان زند
۱۳۸۸سال‌های مشروطهمحمدرضا ورزیسیدجمال الدین اسدآبادی
کلاه پهلویسیدضیاءالدین دریآقای دژاکام
۱۳۷۷کیف انگلیسیسیدضیاءالدین دری
۱۳۷۵بازگشت به خانه
برابر با اصلسیدجلال‌الدین دری
۱۳۸۲روشن‌تر از خاموشیحسن فتحیامامقلی

عکس های حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی شبکه فارسی وان را تعطیل کرد!

حسام نواب صفوی شبکه فارسی وان را تعطیل کرد!

حسام نواب صفوی شبکه فارسی وان را تعطیل کرد!

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of