خانه / فال و طالع بینی / فال میلادی روزانه ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷ : فال روزانه میلادی ۲۲ آذر ۹۶
فال میلادی روزانه : فال روزانه

فال میلادی روزانه ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷ : فال روزانه میلادی ۲۲ آذر ۹۶

فال میلادی روزانه ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷ : فال روزانه میلادی ۲۲ آذر ۹۶

فال و طالع بینی یکی از بخش های موردعلاقه شما همراهان عزیز وهاران است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم علاوه بر فال روزانه و فال حافظ روزانه، فال میلادی روزانه را برای شما خوبان تهیه و تنظیم کنیم.

این مقاله هر روز فال روزانه میلادی برای متولدین ماه های مختلف را منتشر می کند.

از شما همراهان همیشگی وهاران دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید و ما را از نظرات ارزشمندتان آگاه سازید.

فال میلادی روزانه : فال روزانه

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

جدول تطبیق ماه میلادی با ماه شمسی (خورشیدی)

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین فروردین/ فال روزانه میلادی متولدین فروردین

شما در میان تمام مردم دیگر بهترین دوستان را دارید و ممکن است آنها امروز هیچ کار اشتباهی انجام ندهند. با وجود این حتی اگر آنها صادقانه شما را دوست دارند، بایستی همیشه به یاد داشته باشید که شما اکنون از ورای عینک خوش بینی به آنها می‌نگرید. اما اگر با دقت نگاه کنید می‌توانید بی‌طرفانه به موضوع بنگرید. برای ادامه داشتن دوستی‌هایتان قبول کردن واقعیت نسبت به تحمیل کردن افکارتان به آنهایی که دوستشان دارید از اهمیت بیشتری برخوردار است.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین اردیبهشت / فال روزانه میلادی متولدین اردیبهشت

حتی اگر شما اطمینان خیلی زیادی به خودتان داشته باشید، خیلی سخت است که حدس بزنید دیگران چه واکنشی نسبت به کار شما دارند. ممکن است که شما آمادگی انجام دادن عملکردی احساسی بر روی موضوعی که در حال پیشرفت است داشته باشید. حالا که شما شروع به فعالیت کرده‌اید، با وجود اینکه توانسته‌اید تا حدی که دوست داشتید مؤثر واقع شوید، ولی نمی توانید در مورد آن صحبت کنید. اگر دیگران نمی‌خواهند از شما حمایت کنند نگران نشوید، قدری طول می‌کشد تا بتوانید اثرات کارهایی را که انجام داده‌اید را ببینید.

همچنین بخوانید:  فال ای چینگ هفتگی از 14 آذر تا 20 آذر 96

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین خرداد / فال روزانه میلادی متولدین خرداد

حالا که بهرام مدعی در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی قرار دارد، کارهای خیلی مهم و زیادی پیش رویتان دارید که باید انجام دهید. درحقیقت شما به قدری به سمت موفقیت کشیده می‌شوید که بخشهای دیگر زندگی تان را فراموش می‌کنید. به مسائل مالی بی توجهی نشان ندهید، در این صورت برای خود دردسر درست خواهید کرد. اگر مشکلی را قبل اینکه از کنترلتان خارج شود حل کنید کار خیلی عاقلانه‌ای کرده‌اید، چون از بی نظمی‌جلوگیری می‌کنید.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین تیر / فال روزانه میلادی متولدین تیر

یک روش عملی برای ارتباط برقرار کردن اکنون باعث شده است که شما کمی آرام تر حرکت کنید، اما واقعیت زندگی جدای از تفریح کردن و سرگرمی است. شما امروز باید رفتاری جدی داشته باشید و بسیار مهم است که با هر کسی که به شما نزدیک می‌شود صادق باشید. فرضیه پردازی نکنید؛ اگر شما از اینکه بتوانید روی شخص دیگری حساب کنید اطمینان کافی ندارید، فقط نظریات خود را با او در میان گذاشته و ببینید که بحث به کدام سمت هدایت می‌شود.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین مرداد / فال روزانه میلادی متولدین مرداد

برای شما خیلی سخت است که عشقتان را به فردی که با شما احساس راحتی می‌کند ابراز کنید. شاید دیگران توانایی درک میزان عشق شما را نداشته باشند و همچنین ترسها و نگرانی‌های آنها اصلاً شبیه ترسها و نگرانی‌های شما نیست. فراموش نکنید که میزان حساسیت افراد دیگر به اندازه شما نیست.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین شهریور / فال روزانه میلادی متولدین شهریور

امروز آرام گرفتن تبدیل به چالش شده است، چراکه عطارد در نشانه شما با بهرام نگران در یک دام گرفتاره شده اند. به جز اینکه شما در طول روز به تمام افکارتان با دقت گوش فرا می‌دهید، ممکن است از برخوردهای زبانی افراد دیگر خشمگین شوید، چراکه فکر می‌کنید مورد تهدید قرار گرفته اید. به هرجهت اکنون صحبت‌هایی که بدون فکر قبلی به زبان می‌آیند مفید نخواهند بود. برای کسب کردن دیدگاه‌های متفاوت به جای صحبت کردن سعی کنید بیشتر گوش دهید.

همچنین بخوانید:  طالع بینی روابط عاشقانه از روی خط کف دست

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین مهر / فال روزانه میلادی متولدین مهر

امروز برایتان جالب‌تر است که به جای کار کردن وقتتان را با فردی که دوستش دایرید سپری کنید، و دوست دارید که شادی‌هایتان را با او سهیم شوید. هرچقدر هم که این عمل شما زیبا باشد، ولی بسیار مهم است که در این کار زیاده روی نکنید، چون قبل از اینکه متوجه بشوید چه اتفاقی افتاده است خسته خواهید شد. همه محبت خود را وقف دیگران نکرده و به خودتان هم برسید. وقتی که خودتان کاملاً سرحال بودید آن وقت انرژی کافی دارید که به دیگران هم محبت کنید.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین آبان / فال روزانه میلادی متولدین آبان

مواظب باشید زمانی که در حال تفریح کردن هستید مسئولیت هایتانر را فراموش نکنید. فکر زیرکانه‌ای است که دلبستگی های همیشگی را به عملکردی مثبت تبدیل کنید. هر تغییری را که در نظر دارید انجام دهید زیرا که ژوپیتر در حال حاضر بر موفقیت های زمینی اشاره دارد.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین آذر / فال روزانه میلادی متولدین آذر

شما امروز از مطرح کردن نیازها و افشا کردن دردلهایتان با یک دوست و یا همکار خیلی صمیمی‌خجالت نمی‌کشید. شما می‌توانید کاملاً رک حرفهایتان را بزنید و این موضوع اطرافیانتان را شگفت زده خواهد کرد، اما وقتی با لحن صمیمی ‌و خودمانی با آنها صحبت می‌کنید آنها نیز با کمال میل به حرفهای شما گوش می‌دهند. اطلاع پیدا کردن از مرزهایی که دیگران برای خود تعیین کرده اند امروز به راحتی حاصل نمی‌شود، ولی لازم است که حتماً این کار را بکنید.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین دی / فال روزانه میلادی متولدین دی

امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند، چرا که ماه و پلوتو احساسات شما را تحریک می‌کنند. شما تا حالا انگار در تورهای جادویی مرموز سیر می‌کردید، ولی حالا وقت این است که درمورد کارهایی که پیش رو دارید تصمیم جدی بگیرید. ولی شما نمی‌توانید سرعت روند کاری خود را تندتر کنید، پس ناامیدی را کنار گذاشته و سعی کنید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

همچنین بخوانید:  اتفاقات سال 1396 / اتفاقات سال خروس

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین بهمن / فال روزانه میلادی متولدین بهمن

شاید امروز دوست داشته باشید کارت تبریک سال نو برای یکی از دوستان قدیمی‌تان بفرستید، اما این کار مقدماتی می‌خواهد که شما بهش فکر نمی‌کردید! شما نمی‌توانید به راحتی عمیق ترین احساسات خود را به زبان بیاورید، برای اینکه امروز فقط نباید در مورد عشق و علاقه تان صحبت کنید، بلکه باید در عمل هم عشق خود را ثابت کنید. پس از انجام دادن کارهای جدید برای نشان دادن علاقه خود ترس نداشته باشید!! و در سال جدید در رفتارتان تجدید نظر کنید.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

فال میلادی روزانه متولدین اسفند / فال روزانه میلادی متولدین اسفند

نظر شما امروز عملی می‌شود. اما کار خود را به شیوه ی روزهای دیگر انجام ندهید. شاید بخواهید موثر تر از معمول باشید یا شاید اصلا ً کسل شده اید. انگیزه شما این است که می‌توانید کاری متفاوت نسبت به دیروز یا فردا انجام دهید. شاید تنها چیزی که برای ایجاد نیرویی تازه در خود نیاز دارید این باشد که یک تکانی به زندگی‌تان بدهید.

فال میلادی روزانه : فال روزانه میلادی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال هفتگی PMC فال PMC

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۱۸ آذر تا ۲۴ آذر ۹۶

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۱۸ آذر تا ۲۴ آذر ۹۶ 💠 #فروردین …

۲ دیدگاه

  1. غیر فعال کردن کلیک راست برای سئو فوق العاده ضرر داره

    سعی کن دیگه واسه مطالبت تگ یا برچسب نزاری چون اگه تعداد مطالبت از برچسب هات کمتر باشه گوگل جریمه میکنه و سایت رو میفرسته صفحات سوم و چهارم نتایجش.

    سعی کن اصلا برچسب نزاری اگرم میزاری از برچسب هایی که از قبل گذاشتی استفاده کنی

    سرپست سئوی خبرگزاری ایرنا.
    پروژه بهبود وب ایرانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *