خانه / سرگرمی / فال pmc : فال پی ام سی از ۲۸ مرداد تا ۳ شهریور ۹۶
فال هفتگی PMC فال PMC

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۸ مرداد تا ۳ شهریور ۹۶

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۸ مرداد تا ۳ شهریور ۹۶

فال هفتگی PMC فال PMC

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc فروردین / فال پی ام سی فروردین

شما قلب مهربانی دارید و همیشه سنگ صبور دیگران هستید. اما واقعیت این است که خود شما هم نیاز دارید تا با کسی درد و دل کنید. این شخص را در خانواده تان بجویید و با او حرف بزنید تا دلتان سبک شود. خبر بدنیا آمدن کودکی شما را خوشحال و ضمنا بشدت فکرتان را مشغول کرده است. دل نگرانیتان بیهوده است. از شخصی که توقع ندارید هدیه ای دریافت خواهید کرد که شما را دلخوش میکند.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc اردیبهشت / فال پی ام سی اردیبهشت

از امتحان کردن راههای نرفته می هراسید و همین امر باعث تجربه نکردن لذتهای جدید در زندگی شماست. از کارهای تکراری فاصله بگیرید. جنگ اول به از صلح آخراست. اگر همان اول نظر خود را صادقانه بیان کنید کار بجایی که دیگر راه برگشت نباشد کشیده نمیشود. نذری دارید که ادایش نکرده اید. خود کرده را تدبیر نیست. بیشتر فکر کنید و بعدا جواب دهید.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc خرداد / فال پی ام سی خرداد

اجازه ندهید هیچ کس به هیچ بهانه ای حق و حقوقتان را پایمال کند و نهایتا با زبان بازی شما را مقصر جلوه دهد، کمی به خودتان برسید و برای خودتان خرید کنید. شما از فردی دلسرد و نا امید شده اید که او هم نسبت به شما همین احساس را دارد. بر اثر احساسات خود دست به هیچ اقدامی نزنید به زودی ابرهای تیره از ذهنتان کنار رفته و این احساس سردی در شما فروکش می کند.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc تیر / فال پی ام سی تیر

قولی برای اتجام کاری به کسی داده اید که مدام به تعویق انداخته اید. بهتر است تا شخصیت خوش قولتان زیر سوال نرفته اینکار را به انجام برسانید. همه چیز آنطور که شما امیدوار بودید نتیجه نمیدهد. بخاطر داشته باشید که هیچ شغلی عالی و بدون نقص نیست. این روزها مجبور به پرداخت هزینه ای شدید که پیش بینی نکرده بودید و همین امر باعث نگرانی از حساب و کتاب این ماهتان شده است.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc مرداد / فال پی ام سی مرداد

برای کاری که نمی توانید بکنید بیش از این خودتان را آزار ندهید. دوری از عزیزی شما را کلافه کرده اما برای پیشرفت در کارتان لازم است که فعلا صبور باشید. این هفته برای شما هفته ای سرشار از تفریح و خوش گذرانی با دوستانتان خواهد بود. حواستان باشد که هر چیزی حد و اندازه ای دارد. به زودی امکان جابجایی و یا نقل مکان برایتان وجود دارد. برای رسیدن به آنچه که میخواهید همین حالا مطالعه را شروع کنید.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc شهریور / فال پی ام سی شهریور

در رابطه با روابط عاطفیتان شاید بهتر باشد نسبت به اتفاقات ناخوشایند این اواخر منطقی تر فکر کنید.تصمیمی بگیرید که شما را از این همه فکر کردن و درگیری رها کند. تلاش برای سرکوب عشق بوجود امده در دلتان بیهوده است. راهی پیدا کنید تا ان را بثمر برسانید. به یک میهمانی دعوت خواهید شد. این دعوت را حتما بپذیرید و بروید. از بد اخلاقیهای این اواخر به جایی نخواهید رسید.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc مهر / فال پی ام سی مهر

پس از سالها با دوستان قدیمی ملاقات خواهید داشت. و زمان بسیار خوبی را به مرور خاطرات خواهید گذراند.با یکی از دوستان بر سر موضوعی جر و بحث کرده اید که بهتر است شما پیش قدم شده و مساله را خاتمه دهید ادامه این روند بیهوده و بی دلیل است.شخصی دایم سعی میکند خود را به شما نزدیک کندتا جایی که حضورش بیشتر شکل مزاحمت پیدا کرده بهتر است مودبانه اما رک و راست جایگاهش را به او متذکر شوید.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc آبان / فال پی ام سی آبان

این روزها به شدت احساس خستگی میکنید.به تغذیه تان بیشتر توجه کنید و شب بیداریهایتان را کم‌کنید و اگر نه در کارها دچار مشکل میشوید و سلامتتان را بخطر میندازید.اینده نگری بیش از اندازه شما را از حال غافل میکند.این هفته حواستان باشد تا جای ممکن از هر بحثی فاصله بگیرید وگرنه به دلیل فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید ممکن است بحث از کنترلتان خارج شده و از کوره در بروید.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc آذر / فال پی ام سی آذر

با احساسی برخورد کردن با مساله پیش امده ممکن است نه تنها نتیجه ای که میخواهید نگیرید.بلکه به مشکلاتتان هم اضافه بشود.نگران و دلتنگ عزیزی راه دور هستید که فعلا دیدارش ممکن نیست.صبور باشید و در این مورد کمتر بهانه گیری کنید.زندگی همیشه همانطور که ما میخواهیم پیش نمیرود.غم از دست دادن کسی یا چیزی بر دوشتان سنگینی میکند صبور باشید.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc دی / فال پی ام سی دی

برای انچه که اتفاق افتاده کاری جز صبوری از دستتان بر نمی اید.حواستان به اطرافیانتان باشد.نگاهشان به شماست. برای انجام یک کار اداری و امضای یک سند دست نگه دارید و عجله نکنید.این روزها بهتر است کمی از سرعت همه کارها کم کنید و بیشتر بخودتان بپردازید.اگر میتوانید به سفر بروید برای خودتان خرید کنید و برای خانه یتان گل و گیاه بخرید تا روحیه تان عوض شود.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc بهمن / فال پی ام سی بهمن

تصمیم گیری برای پرداخت بدهی هایتان را یک روز هم به تعویق نیندازید.آنچه که جلوی پیشرفت و رضایت از خودتان را میگیرد همین بدهی های مالی است.شماخودتان را وقفه خانواده تان کرده اید،وقت آن رسیده که به خودتان بپردازید و زندگی کنید. حواستان به سلامتیتان باشد.رژیم غذایی مناسب داشته باشید و از ورزش غافل نشوید و گرنه سرکارتان به پزشک خواهدافتاد.

فال pmc : فال پی ام سی

فال pmc اسفند / فال پی ام سی اسفند

براى انجام کارهاى خانه از اعضاى خانواده کمک بگیرید به سفر دورى رفته یا خواهید رفت مرور گذشته فقط عمرتان را تلف میکند از تمامى لحظه هاى حالتان لذت ببرید هر روز پر از اتفاقات پیش بینى نشده است در دخل و خرج میانه رو باشید تا دچار دردسر نشوید با شخصى آشنا خواهید شد که از نقطه نظر روحى و سلایق زندگى به شما بسیار نزدیک است با این شخص منطقى برخورد کنید.

فال pmc : فال پی ام سی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  10 ضرب المثل معروف بین المللی که شاید شما نشنیده باشید + عکس و معنی

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

فال عشق هفتگی از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۶

فال عشق هفتگی از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۶ فال عشق هفتگی فروردین اوای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *