خانه / سرگرمی / فال pmc : فال پی ام سی از ۱ مهر تا ۶ مهر ۹۶
فال هفتگی PMC فال PMC

فال pmc : فال پی ام سی از ۱ مهر تا ۶ مهر ۹۶

فال pmc : فال پی ام سی از ۱ مهر تا ۶ مهر ۹۶

فال هفتگی PMC فال PMC

فروردین:

مدام از اتفاقی که افتاده گله نکنید. چنین طرز فکری شما را به منزل مقصود نمیرساند. برای رویارویی با مشکلات جدید شجاعت و حوصله بیشتری داشته باشید. قدم هایی که به سوی اهداف خود بر میدارید، باید سنجیده باشد تا در میانه راه دچار مشکل نشوید. از حیله و مکر حسودی بترسید و از او فاصله بگیرید. موفقیت های پی در پی در انتظار شماست

اردیبهشت:

زندگیتان کمی پیچیده شده است. برنامه ریزی کنید تا بتوانید بعد از آن با ارامش به کارتان ادامه بدهید گاهی بیش از اندازه در گرفتن تصمیم یا انجام کاری دقت و احتیاط میکنید. به طوری که تبدیل به وسواس فکری میشود در نتیجه فرصت های خوبی را از دست میدهید. دست و دلبازی خوب است به شرطی که به فکر روزهای آینده هم باشید و پس انداز قابل توجهی داشته باشید.

خرداد:

چند روز اینده اتفاق خوبی میافتد که زندگیتان را در مسیر بهتری قرار میدهد. به انتخاب خودتان احترام بگذارید. زندگی را زیاد سخت نگیرید و مطلق گرا نباشید. به شخصی حسادت میکنید و حرفهایی بر زبان میاورید که از شخصیت شما بعید به نظر میرسد. پشت دیگران غیبت نکنید رو در رو به خودش بگویید. اختلافات شخصی و کاری را کنار بگذارید. قدر انچه را که دارید بدانید.

تیر:

بدگمانی و سوء ظن را کنار بگذارید. ممکن است میانه شما را با نزدیکترین افراد خانواده و دوستان به هم بزند. یک پیشنهاد خوب به شما میشود که اگر همه جوانب را بسنجید و آن را قبول کنید به نفعتان خواهد بود. شما مهربان هستید و زود خود را درگیر مشکلات دیگران می کنید. استعدادهای خود را قدر بدانید و در پرورش آن بکوشید. زمان برای رفتن به مسافرت مناسب نیست. پولی به دست می آوردید. آن را پس انداز کنید.

مرداد:

انتظار دارید که هرگز اشتباه نکنید. یادتان باشد تکرار یک اشتباه بد است وگرنه انسان جایز الخطاست. به خانواده خود اهمیت بیشتر بدهید، هیچ کس بشتر از خانواده غم شما را نمی خورد. در مسائل مالی احتیاط کنید و بلند پرواز نباشید. از نیازهای معنویتان غافل نشوید و وقت بیشتری برایش بگذارید. آگاهانه و با اراده قوی تصمیمی که باید بگیرید.

شهریور:

موقعی که عصبانی هستید، تصمیم نگیرید. دست از غرور بیجا بردارید. صبر و تحمل یکی از ویژگی های ویژه شماست که همچنان باید آن را تقویت کنید. از ریسک کردن نترسید، بعضی جاها لازم است که برای رسیدن به هدف، شهامت بیشتری داشته باشید. قدر دوستی در اطرافتان را بدانید و در پی جبران محبت هایش باشید. باید راه خود را از حسودان و سخن چینان جدا کنید و بیهوده به حرف هایشان نیندیشید.

مهر:

برای ادامه تحصیل هیچوقت دیر نیست. شما استعداد خوبی دارید. یک خبر خوب شما را غافلگیر خواهد کرد. مقدمات نیتتان هنوز فراهم نشده و برای اجرای آن بسیار زود است. از تصمیمی که دارید صرف نظر کنید و آن را به موقعیت بهتری واگذار کنید. خوش قلبی بیش از حد شما گاهی کار دستتان میدهد. شما به همه اعتماد می کنید در حالی که بعضی ها به نیت سوء استفاده به شما نزدیک می شوند

آبان:

به قول ها و وعده هایی که می دهید، عمل کنید تا از شما دلخور نشوند. عشق مفهوم بزرگی دارد، نام هر جرقه عاطفی را عشق نگذارید. سرتان به کار خودتان گرم باشد. هر کاری را با درایت پیش ببرید و از نظر و تجربه دیگران بهره بگیرید. از قرض و وام جز در موارد خیلی ضروری حذر کنید. این روزها کارهای خلاف عادت انجام می دهید و با لجبازی کاری را خراب می کنید. مواظب باشید.

آذر:

به اختلافات خانوادگی بها ندهید و به آن دامن نزنید. اگر از تنهایی خود ناراحت هستید، شاید لازم است چشمان خود را باز کنید. شخصی بسیار دوست دارد که در کنار شما باشد. یک شور و اضطراب سراغتان می آید. نفس های عمیق بکشید و مشکل را مرور کنید. انضباط و نظم شما مایه عظیمی است که باید نهایت استفاده را از آن ببرید. برای حل مشکلات مالی دست خود را به روی هر کسی دراز نکنید.

دی:

نقل مکان برای شما خوب است پس زمان را در نظر بگیرید و اقدام کنید, با شرایط فعلی بهتر است خلاف جهت آب شنا نکنید که خطای محض است, خشونت و تندی را کنار بگذارید تا کار شما درست شود برای تنوع و تغییر روحیه حتما به یک مسافرت بروید. به زودی گره از کار بسته یتان باز خواهد شد. قدر نعمت هایی را که دارید بدانید و اینقدر به نداشته هایتان فکر نکنید.

بهمن:

ورزش را جدی بگیرید. به فکر سلامتی جسم، و روح خود باشید. برای اینکه سو تفاهم ها برطرف شود، حرف های خود را رک و صریح به طرف مقابل بگویید و از دادن پیغام و پسغام پرهیز کنید. با یک شکست همه چیز را پایان یافته تلقی نکنید و نا امید نشوید. تغییر شغل در حال حاضر به نفع شما نیست. خبر خوبی برای شما در راه است. به افراد با سابقه تر از خود احترام بگذارید.

اسفند:

شما مهربان و بخشنده هستید، اما اتفاقات این روزها بشدت شما را دچار تردید کرده است. از مگسان گرد شیرینی پرهیز کنید. اگر به زودی در کار، تحصیل و یا عشق شکست خورده اید اعتماد به نفس خود را از دست ندهید. شاید بهتر باشد مدتی از جمع ها فاصله گرفته و وقتتان را به تنهایی سپری کنید. نقشه بزرگی در سر دارید که با یک شریک مطمئن به انجام می رسد

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  اس ام اس تسلیت اربعین آبان 95

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال تاروت صغیر روزانه : فال تاروت صغیر

فال تاروت صغیر روزانه : فال تاروت صغیر ۵ مهر ۹۶

فال تاروت صغیر روزانه : فال تاروت صغیر ۵ مهر ۹۶ پورتال وهاران در این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *