قالب وردپرس
خانه / اخبار / افزایش آلودگی هوای تهران از فردا دوشنبه ۲ اسفند ۹۵
آلودگی هوا 7 آذر 95 : هوای تهران باز هم ناسالم شد

افزایش آلودگی هوای تهران از فردا دوشنبه ۲ اسفند ۹۵

افزایش آلودگی هوای تهران از فردا دوشنبه ۲ اسفند ۹۵

بر اساس تازه ترین پیش بینی سازمان هواشناسی کشور اسفند ۹۵، آلودگی هوای تهران باز هم به سراغ این کلان شهر آمده و شهروندان آن را درگیر می کند. در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات بیشتر در این مورد پرداخته ایم.

هوای تهران از دوشنبه ۲ اسفند آلوده می شود

براساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی و هواشناسی امروز گردوغبار در جنوب غرب و بخش‌هایی از جنوب کشور وجود دارد که‌ از اواسط وقت امروز از غلظت گردوغبار در این نواحی در حال کاسته شدن است.

در سه روز آینده جوی آرام در اغلب مناطق کشور حاکم است و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

‌کیفیت هوا امروز و فردا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود.

اخبار آلودگی هوا 21 آذر 95 : هوای تهران باز هم آلوده شد

در شهر تهران روز سه‌شنبه به سبب تجمع آلاینده‌ها از روزهای قبل، غلظت آلاینده‌ها افزایش خواهد یافت و پیش‌بینی می‌شود که شاخص کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای همه گروه‌های سنی برسد، از این رو به بیماران قلبی و تنفسی توصیه می‌شود از تردد غیر ضروری در شهر خود‌داری کنند.

دمای هوا در سه روز آینده در سطح کشور روند افزایشی دارد و امروز شرق خلیج فارس مواج است.

آسمان تهران فردا صاف همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود که این شرایط روز سه‌شنبه نیز حاکم است؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۷ و منفی ۱ درجه خواهد بود.

روز آینده ارومیه، زنجان و سنندج با کمینه دمای ۱۲ درجه زیر صفر و همدان با کمینه دمای ۱۵ درجه زیر صفر سردترین مراکز استان‌ و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۴ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان است.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز ۲۸ بهمن ماه ۱۱۲٫۴ میلی‌متر ثبت شد؛ میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی ۱۳۹٫۴ میلی‌متر بود که بارش سال‌جاری فعلا،ً ۸۰٫۶ درصد سال گذشته است.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس