خانه / فرهنگ و هنر / ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!
عمل جراحی بهاره رهنما برای لاغر شدن + جزئیات

ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!

ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!

بهاره رهنما چند وقتی است که سوژه فضای مجازی است و علت آن هم خبر طلاق بهاره رهنما و همسرش در سال ۹۶ بوده است. به تازگی بازهم ایشان سوژه شده و علت آن هم اهانت بهاره رهنما به زنان چادری بوده است که گویا متاسفانه شایعه بود و این هنرمند با اخلاق کشورمان یقینا مرتکب همچین اشتباهی نمی شوند.

ماجرای توهین بهاره رهنما به دختر محجبه چیست؟

توهین بهاره رهنما : درخصوص اخبار منتشر شده در مورد رفتار توهین‌آمیز بهاره رهنما با یک دختر محجبه در حین اجرای نمایش توضیح داده شد.

ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!

توهین بهاره رهنما به دختر محجبه – علی ژیان روابط عمومی نمایش “دیگری” به کارگردانی “بهاره رهنما” در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، درخصوص اخبار منتشر شده در مورد رفتار توهین‌آمیز بهاره رهنما با یک دختر محجبه در حین اجرای نمایش گفت: من این خبر را قویاً تکذیب می‌کنم و اصلاً چنین اتفاقی نیافتاده است و متاسفانه نمی‌دانیم این خبر از کجا ساخته شده است.

وی در همین راستا ادامه داد: اتفاق به این صورت است که بهاره رهنما در طول روند اجرای نمایش به خانمی که با دوربین عکاسی و با فِلَش عکاسی می‌کردند اعتراض کردند اما اینکه این قضیه مبنی بر حجاب شخص بوده و یا اینکه فرد از سالن اخراج شده کاملاً بی اساس است.

این روابط عمومی تئاتر خاطرنشان کرد: دیروز این مساله را با بهاره رهنما مطرح کردم و وی هم گفت که چرا باید بابت خبری که حقیقت ندارد واکنشی نشان دهم. در اجرای یکشنبه شب اعتراض رهنما بیشتر به مسئولینی بود که از عکاسی که هنوز از اصول اولیه کار آگاه نیست برای عکاسی استفاده کرده بودند.

همچنین بخوانید:  فیلم شوخی های احسان علیخانی با رامبد جوان و عادل فردوسی‌ پور در سه ستاره

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

بهاره رهنما 97,بهاره رهنما 2018,کاهش وزن بهاره رهنما 97,لاغری بهاره رهنما 97,لاغر شدن بهاره رهنما 97,کاهش وزن بهاره رهنما 2018,عکس لاغر شدن بهاره رهنما 97

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما همانطور که می دانید بهاره رهنما اضافه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *