قالب وردپرس
خانه / فرهنگ و هنر / آیا پزشک عارف لرستانى سریال در حاشیه را دیده است؟

آیا پزشک عارف لرستانى سریال در حاشیه را دیده است؟

آیا پزشک عارف لرستانى سریال در حاشیه را دیده است؟

همانطور که در مقالات پیشین پورتال وهاران برای شما عنوان شد، درگذشت عارف لرستانی بنا به شنیده ها بر اثر اشتباه پزشکی بوده است و خود این بازیگر فقید در سریال در حاشیه که با مضمون اشتباهات پزشکی بود ایفای نقش داشت. در این مقاله درباره اینکه آیا پزشک معالج عارف لرستانی این سریال را دیده است یا نه مطالبی را منتشر کرده ایم.

خطای پزشکی عامل مرگ عارف لرستانی + جزئیات خبر

سخنی با پزشک معالج عارف لرستانی

دکتر امید رضائى؛ متخصص داخلى و فوق تخصص هماتولوژى و انکولوژى طی یادداشتی نوشت: دو سال قبل در همین روز‌ها سریال در حاشیه پخش شد و امروز یکى از بازیگران دوست داشتنى این سریال رو از دست دادیم.

من از جمله کسانى بودم که نامه اعتراضى نظام پزشکى به آن را امضا کردم، چون اعتقاد داشتم که این سریال بازى مرگ بار دوسویه اى را شروع کرده است:
از طرفى اعتمادِ بیمار به پزشکان راپایین میاورد و از سوىِ دیگر اعتماد به نفس پزشک معالج را در انجام بررسى هاى لازم کاهش می‌دهد.

در قسمتى از این سریال تشخیص مرگبارى مثل «آمبولى ریه» به سخره گرفته شد و بسترى بیمار به دنبال آن به طمع مالى نسبت داده شد و امروز جامعه و سازندگان این سریال با این واقعیت دردناک روبرو شدند که ممکن است حتى در موارد نادر یک سکسکه ساده هم به بررسى هاى پیچیده نیازمند باشد.

امیدوارم مهران مدیرى که این روز‌ها سیاه پوش رفیقش است در خلوت خودش به آن چیزى که من فکر می‌کنم، فکر نکند که رنجى ابدى برایش به همراه دارد:
آیا پزشکِ معالج عارف لرستانى در حاشیه را دیده است؟
و با یاداورى داستانِ پزشکِ پول دوستى که براى امرى ساده کلى عکس و ازمایش انجام می‌دهد و در انت‌ها به بیمار می‌گوید سالم است! از خیرِ بررسى بیشتر گذشته است؟

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

اختتامیه جشنواره فجر 96,اختتامیه جشنواره فجر 36,عکس های اختتامیه جشنواره فجر 96,بازیگران در اختتامیه جشنواره فجر 96

عکس های اختتامیه جشنواره فجر ۹۶ ؛ بازیگران در اختتامیه جشنواره فجر ۹۶

عکس های اختتامیه جشنواره فجر ۹۶ ؛ بازیگران در اختتامیه جشنواره فجر ۹۶ وهارن در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس