قالب وردپرس
خانه / اخبار / خندوانه نوروز ۹۶ با یک عروسک جدید می آید
خندوانه نوروز 96 با یک عروسک جدید می آید

خندوانه نوروز ۹۶ با یک عروسک جدید می آید

خندوانه نوروز ۹۶ با یک عروسک جدید می آید

سری جدید خندوانه در نوروز ۹۶ از شبکه نسیم پخش می شود. حضور جناب خان در خندوانه به طور کامل منتفی شد و قرار است یک عروسک جدید در خندوانه جایگزین جناب خان شود. پورتال وهاران در این مقاله جزئیان خبر پخش سری جدید خندوانه را برای شما عزیزان منتشر می کند.

عروسک جدید در برنامه خندوانه

سجاد افشاریان از فعالیت عوامل گروه سازنده این برنامه سخن گفت و بیان کرد:همه عوامل برنامه اعم از صحنه و پشت صحنه تلاش خود را انجام می دهند تا با توجه به بزرگ شدن ابعاد برنامه در تمامی بخش ها بتوانند اثری بهتر و موفق تر برای مردم تولید کنند.

برنامه خندوانه که این شب ها از شبکه نسیم پخش می شود قرار است به زودی با عروسکی جدید در شب های نوروز ۹۶ مهمان خانه های مخاطبان شود.

رامبد جوان پس از حذف اجباری عروسک جناب خان که بخش عمده ای از جذابیت برنامه خندوانه را مدیون او بود تلاش کرد در این مدت با آیتم های مختلف و بهره گیری از حضور نیما شعبان نژاد جای عروسک از دست رفته را پر کند که موفق نشد.

حالا به نظر می رسد جوان و سازندگان خندوانه پس از ناامیدی از بازگشت جناب خان متوسل به ایده استفاده از یک عروسک جدید شده اند.

خندوانه نوروز 96 با یک عروسک جدید می آید

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

شاهرخ استخری علت منتشر نکردن عکس همسرش را فاش کرد + دانلود ویدیو

شاهرخ استخری علت منتشر نکردن عکس همسرش را فاش کرد + دانلود ویدیو

شاهرخ استخری علت منتشر نکردن عکس همسرش را فاش کرد + دانلود ویدیو https://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/a_bm6dlen2l5ij49ll1jp1676l62i2n4i0307j29245085-614x__8413f.mp4 دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس