قالب وردپرس
خانه / سبک زندگی / کلیدهای عشق مخصوص سال ۹۶
کلیدهای عشق مخصوص سال 96

کلیدهای عشق مخصوص سال ۹۶

کلیدهای عشق مخصوص سال ۹۶

عشق و محبت یکی از اصول اساسی در زندگی هر فردی است که برای برخی افراد وجود عشق با مشکل مواجه می شود و ما در این مطلب از پورتال وهاران به رازهای ایجاد عشق در زندگی پرداخته ایم.

به وجود آوردن عشق در زندگی

اگر عاشق باشید و قلبا برای انجام کاری حرکت کنید دیگر نظرات دیگران برای تان هیچ اهمیتی نخواهد داشت. این لیست برای کسانی است که شجاع هستند و شجاعانه از مشکلات عشق پیروی می کنند.

۱- احساس درون قلب تان را بشناسید و به آن گوش بسپارید حتی اگر با بایدها و نبایدهای ذهن تان تداخل داشته باشد. تمام نجواهای قلب تان را بنویسید.
۲- اگر با فردی که واقعا دوستش دارید وارد بحثی شده اید و در همان لحظه احساس می کنید که دوست دارید به جای بحث کردن او را در آغوش بگیرید از احساس و میل درونی تان پیروی کنید و با حرف های زیبا به او عشق بدهید.
۳- اگر احساس کردید دوستان و آشنایان به رویاهای تان احترام نمی گذارند از درست بودن آن مطمئن شوید. اگر فهمیدید که درست نیست آن افکار را در ذهن تان خنثی کنید و به احساس عشق و انرژی تبدیلش کنید.

کلیدهای عشق مخصوص سال 96

۴- اگر زمانی به فردی که دوستش دارید بی احترامی یا گله و شکایت کردید برای لحظه ای مکث کنید و با خود بگویید: آیا دوست دارید او با شما چنین رفتاری داشته باشد؟ سپس آن رفتارها و افکار را در ذهن تان خنثی کرده و به عشق تبدیلش کنید و با او عاشقانه رفتار کنید.
۵- اگر نسبت به فردی که دوستش دارید احساس نارضایتی و شکایت داشتید از خودتان بپرسید که این احساس چه چیزی می خواهد به شما یاد بدهد و اگر درس عاشقانه ای در آن وجود دارد آن را یاد بگیرید.
۶- با محبوب تان بوسیله لبخند، ارتباط قلبی و رهنمودهای روحی با مهربانی رفتار کنید.
۷- به خاطر عشقی که در زندگی دارید از خداوند سپاسگذار باشید.
۸- زندگی تان را با عشق خود به اشتراک بگذارید. عشقی که نادیده گرفته شود سرد و پژمرده می شود.
۹- با کسی که دوستش دارید مثل یک دوست واقعی رفتار کنید.
۱۰- اگر فردی که دوستش دارید به عشق شما پاسخ نمی دهد از خداوند به خاطر هدیه احساساتی که به شما داده تشکر کنید و با عشق آن احساس را رها کنید.
۱۱- اگر فردی که دوستش دارید او هم شما را دوست دارد از این اتفاق سحرآمیز که تنها با عشق حقیقی ایجاد می شود لذت ببرید و به دیگران هم اجازه بدهید از نور و گرمای عشق شما بهره مند شوند تا به مفهوم واقعی زندگی پی ببرند.

امیدوارم سال جدیدی سرشار از عشق داشته باشید. عشقی واقعی که برای هنر الهام بخش است و هر غیر ممکنی را ممکن می سازد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

دستور تهیه انواع غذا شب یلدا 95

دستور تهیه انواع غذا شب یلدا ۹۶

دستور تهیه انواع غذا شب یلدا ۹۶ با استفاده از دستور انواع غذاهای مخصوص شب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس