قالب وردپرس
خانه / اخبار / خطر وقوع صاعقه و سیلاب در این استان ها
تعطیلی چهارشنبه 7 تیر 96 و پنجشنبه 8 تیر 96 ؟

خطر وقوع صاعقه و سیلاب در این استان ها

خطر وقوع صاعقه و سیلاب در این استان ها

سازمان هواشناسی کشور از احتمال وقوع رعد و برق شدید به همراه سیلاب ناگهانی در برخی از استان های ایران خبر داد. پورتال وهاران در این مقاله استان هایی که این احتمال برای آن ها پیش بینی شده است را برای شما عزیزان منتشر می کند.

اخطاریه: وقوع صاعقه و سیلاب ناگهانی در ۵ استان

سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه‌ای اعلام کرد که بعداز ظهر امروز و طی روز جمعه در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب و غرب کرمان، شمال وشرق هرمزگان، جنوب شرق فارس و جنوب اصفهان با رشد ابرهای جوششی، توفان تندری پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای اعلام کرد که ،از بعداز ظهر امروز و طی روز جمعه در جنوب سیستان و بلوچستان ، جنوب و غرب کرمان ، شمال وشرق هرمزگان، جنوب شرق فارس و جنوب اصفهان با رشد ابرهای جوششی، توفان تندری پیش بینی می‌شود.

بر اساس این اخطاریه، بنابراین در برخی نقاط در مناطق یاد شده رگبار شدید و موقت باران و وزش باد شدید و احتمال وقوع صاعقه و سیلاب ناگهانی وجود دارد. همچنین امروز، پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در نواحی شمالی آذربایجان شرقی و غربی با رشد سامانه تندری نیز احتمال سیلاب موقت و ناگهانی پیش‌بینی می شود.

روز جمعه بارش باران همراه با رعد و برق گاهی وزش باد شدید با احتمال جاری شدن سیلاب در مسیل‌ها و رودخانه‌ها در نوار شمالی کشور در استان‌های اردبیل، نواحی شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و قزوین پیش بینی می شود. از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی تمهیدات لازم بکار گرفته شود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزییات خبر بازگشت رابعه اسکویی به ایران و نامه اش به مسئولان

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام رابعه اسکویی چه چندی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس