خانه / دانلود / توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم
توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

به تازگی ویدیویی از عوامل شبکه من و تو منتشر شده است که صحبت های توهین آمیزی در مورد شهدای مدافع حرم بیان می کنند. پورتال وهاران در این مقاله فیلم توهین شبکه من و تو به مدافع حرم را برای شما عزیزان منتشر می کند.

روزنامه کیهان که دائما فعالیت های شبکه های معاند را رصد می کند در یادداشتی کوتاه نوشت:  شبکه بهایی – صهیونیستی «من و تو» که از لندن برنامه پخش می‌کند، مدعی شد که ایرانیان از غرب چین و از تبت به ایران مهاجرت کرده‌اند!

این شبکه که دارای قرارداد همکاری با شبکه  ده رژیم صهیونیستی است، در یکی از برنامه‌های مبتذل و از زبان یکی از کارمندان خود، مدعی شد مردم ایران از تبت به ایران آمده‌اند!

من و تو به دلیل عمق سطحی بودن و بی‌سوادی مجریان و کارشناسان اش ،انتقاد برخی تلویزیون‌های سطحی معاند را هم برانگیخته است.برخی از عوامل این تلویزیون، عضو رسمی انجمن همجنس‌بازان لندن هستند.همچنین من و تو، در نوروز، در قالب برنامه‌ای سخیف و غیرحرفه‌ای به مدافعان حرم و خانواده شهدا اهانت کرد تا ماهیت و ماموریت خود را به شیوه‌ای دیگر و روشن‌تر، عیان سازد.

ماه گذشته، حسن اعتماد سردبیر سابق اتاق خبر من و تو و پدر یکی از تهیه‌کنندگان این شبکه، در گفت‌وگویی اینترنتی به صراحت اعتراف کرد که من و تو از پنتاگون، پول دریافت می‌کند!

فیلم توهین شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

دانلود فیلم توهین شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  بیوگرافی لعیا زنگنه بازیگر نقش ماهان در سریال آرام میگیریم

درباره ی admin

همچنین ببینید

بهاره رهنما 97,بهاره رهنما 2018,کاهش وزن بهاره رهنما 97,لاغری بهاره رهنما 97,لاغر شدن بهاره رهنما 97,کاهش وزن بهاره رهنما 2018,عکس لاغر شدن بهاره رهنما 97

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما همانطور که می دانید بهاره رهنما اضافه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *