قالب وردپرس
خانه / فرهنگ و هنر / حمله شبکه من و تو به پدرام کریمی + جزئیات
حمله شبکه من و تو به پدرام کریمی + جزئیات

حمله شبکه من و تو به پدرام کریمی + جزئیات

حمله شبکه من و تو به پدرام کریمی + جزئیات

همانطور که می دانید پدرام کریمی در دورهمی حضور یافت. پدرام کریمی در برنامه دورهمی صحبت هایی در مورد کار کردن خانم در بیرون از خانه عنوان کرد، چرا که مهران مدیری از او در مورد شغل همسرش (یاسمن شاه حسینی) پرسید که پدرام کریمی در پاسخ گفت، همسرش قبلا گریمور بود ولی بعد از ازدواج از او خواسته که دیگر کار نکند چرا که اعتقادی به کار کردن خانم ها در بیرون از منزل ندارد و به گفته او اشتغال خانم ها در بیرون از خانه باعث فرسودگی و شکسته شدن آن ها می شود. شبکه من و تو بعد از پخش این برنامه به صحبت های پدرام کریمی در دورهمی واکنش تندی نشان داد. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر واکنش من و تو به پدرام کریمی و صحبت هایش در دورهمی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

عصبانیت شبکه «من‌ و تو» از مجرى تلویزیون

اظهارنظر شخصى پدرام کریمی مجرى سیما، با واکنش شبکه «من و تو» مواجه شد و این شبکه تلاش کرد با سیاه‌نمایی، این مجری جوان را مدافع رویکرد تفکیک جنسیتی معرفی کند.

کریمی در برنامه هفته گذشته «دور همی» با تاکید بر حفظ شأن و احترام به جایگاه بانوان، ضمن انتقاد به رویکرد غربی به موضوع اشتغال زنان گفت: «اعتقادى به کار کردن خانم ها ندارم چون کار بیرون موجب آسیب رسیدن به آن‌ها می شود.»

این اظهارنظر که از طریق فعالان صفحات مجازى به گونه اى دیگر و به جهت جذب و توجه مخاطبان منتقل و بازتاب یافته بود در این شبکه تلویزیونى -که مدعى آزادى بیان و انتقال صحیح اخبار است – به گونه اى دیگر بازنشر پیدا کرد و تلاش شد آن را بهانه اى براى نکوهش غیرت و جایگاه واقعى زنان قرار دهد.

البته پدرام کریمی در صفحه شخصی اش درباره اظهارنظرش شفاف سازی کرد، اما گویا این رسانه ها قصد سوءاستفاده خود از این صحبت شخصی را دارند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جشنواره فیلم فجر 36,جشنواره فیلم فجر 96,سی و ششمین جشنواره فیلم فجر,سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96

کامل ترین عکس های بازیگران در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ۹۶

کامل ترین عکس های بازیگران در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ۹۶ وهاران در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس