خانه / عکس / ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال ۹۶ + عکس
ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس

ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال ۹۶ + عکس

ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال ۹۶ + عکس

آوا جوهرچی در اینستاگرام عکس هایی جدیدی از خود منتشر کرده است در حالی که حلقه ازدواج به دست دارد. البته خودش خبر ازدواجش را رسما اعلام نکرده است. خبر ازدواج دختر حسن جوهرچی از آنجا نشأت گرفته است که عکس های با حلقه ازدواج او در اینستاگرام منتشر شد. بعید است که آوا جوهرچی بدون دلیل حلقه ازدواج به دست کرده باشد. به هر حال اگر خبر ازدواج آوا جوهرچی واقعیت داشته باشد، پورتال وهاران به او تبریک می گوید و برایش آرزوی خوشبختی می کند. در این مقاله هم عکس های حلقه ازدواح آوا جوهرچی را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

هنوز عکس همسر آوا جوهرچی و نام همسر جسن جوهرچی در جایی اعلام نشده است اما به محض انتشار جزئیات خبر، پورتال وهاران در همین مقاله جزئیات کامل خبر ازدواج آوا جوهرچی، شامل عکس های آوا جوهرچی و همسرش ، عکس های مراسم ازدواج آوا جوهرچی ف عکس های مراسم عقد آوا جوهرچی و … را برای شما عزیزان منتشر می کند.

آوا فرزند اول خانواده، هم دانشجوی داروسازی است، هم دوره ‌مهمانداری هواپیما را گذرانده و هم در کلاس‌های بازیگری امین تارخ شرکت کرده تا بازیگر شود. البته متاثر از مادرش و علاقه خودش، قصد دارد به صورت کاملا جدی طراحی لباس را هم دنبال کند.

ازدواج دختر حسن جوهرچی سال ۹۶

 

ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس ازدواج آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی در سال 96 + عکس

 

عکس های آوا جوهرچی با حلقه ازدواج در سال ۹۶

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  بیستمین جشنواره فیلم فجر / جشنواره فیلم فجر 20 / جشنواره فجر 1380

درباره ی admin

همچنین ببینید

خانواده علی دایی در رستوران فریبا نادری + عکس

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش فریبا نادری یکی از بازیگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *