قالب وردپرس
خانه / اخبار / هواشناسی روز سه شنبه ۸ فروردین ۹۶ به تفکیک استانها + جدول
هواشناسی روز سه شنبه 8 فروردین 96 به تفکیک استانها + جدول

هواشناسی روز سه شنبه ۸ فروردین ۹۶ به تفکیک استانها + جدول

هواشناسی روز سه شنبه ۸ فروردین ۹۶ به تفکیک استانها + جدول

برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند بدانند وضعیت هوای کشور در ۸ فروردین ۹۶ چگونه است در این مقاله از پورتال وهارن پیش بینی سازمان هواشناسی ۸ فروردین ۹۶ برای همه استانهای کشور را در نظر گرفته ایم.

وضعیت جوی کشور ۸ فروردین ۹۶

براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی روز سه شنبه برای پاره‌ای از مناطق شرق کشور بارش باران، گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

از اواسط روز سه شنبه در شمال غرب، غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی افزایش ابر، بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود و همچنین استانهای ساحلی دریای خزر بخصوص در غرب سواحل افزایش ابر و بارش پراکنده خواهند داشت.

روز چهارشنبه در غرب، جنوب غرب کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید و بتدریج دامنه‌های جنوبی البرز برخی مناطق مرکز، شرق و شمال شرق کشور نیز افزایش ابرو بارش پراکنده باران ووزش باد خواهند داشت روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی، بخشهایی ازمرکز و شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران و وزش باد پیش بینی می‌شود و بخش‌هایی از شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید خواهند داشت ضمنا در این روز افت نسبی دما برای مناطق شمالی و شمال شرق کشور پیش بینی می شود.

 هواشناسی روز سه شنبه 8 فروردین 96 به تفکیک استانها + جدول هواشناسی روز سه شنبه 8 فروردین 96 به تفکیک استانها + جدول هواشناسی روز سه شنبه 8 فروردین 96 به تفکیک استانها + جدول

هواشناسی روز سه شنبه 8 فروردین 96 به تفکیک استانها + جدول

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزییات خبر بازگشت رابعه اسکویی به ایران و نامه اش به مسئولان

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام رابعه اسکویی چه چندی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس