خانه / اخبار / بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان در سال ۹۶
بستری شدن محمد علیزاده 96,بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان 96,محمد علیزاده در بیمارستان 96,محمد علیزاده در سال 96,بیماری محمد علیزاده 96

بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان در سال ۹۶

بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان در سال ۹۶

به تازگی خبری مبنی بستری شدن محمد علیزاده خواننده پاپ در بیمارستان منتشر شده است که وهاران در این مقاله جزئیات خبر بستری شدن محمد علیزاده در سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

کنسرت های محمد علیزاده در کرمانشاه و سنندج برگزار نخواهند شد!

صدرالدین حسین‌خانی (مدیر شرکت موسیقی «ایران گام») درباره وضعیت محمد علیزاده گفت:
به دلیل بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان، کنسرت‌های ایشان در روز یکم شهریور در سنندج و در ۴ و ۵ شهریور در کرمانشاه لغو شد.

حسین‌خانی در مورد آخرین وضعیت پزشکی این خواننده موسیقی پاپ گفت:
آقای علیزاده در سفری که اخیراً برای برگزاری کنسرت به اصفهان داشتند؛ به دلیل تغذیه ناسالم، ویروسی وارد بدنشان شده که کاملاً عفونی بوده است، از دیروز در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده‌اند و هنوز نتیجه کامل آزمایش‌ها را دکترها دریافت نکرده‌اند و تا غروب امروز نتایج را به ما اطلاع می‌دهند. ولی صحبت‌هایی که پزشکان داشته‌اند آقای علیزاده حداقل نیاز به ۸ تا ۱۰ روز استراحت مطلق دارند و بایستی تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار بگیرند تا به امید خدا سلامتی خودشان را به دست بیاورند. جای نگرانی خاصی نیست و این خیلی طبیعی است؛ میکروبی وارد بدنشان شده است و اگر پزشکان نوع آن را سریع تشخیص بدهند؛ خیلی سریع با آن داروهایی که موجود است سلامتی‌شان را به دست می‌آورند. بعد از جلسه‌ای که با دکترها خواهیم داشت؛ اخبار کامل را به امید خدا تا آخر امشب، مردم عزیز را در جریان آن قرار می‌دهیم.

 

وی در مورد برگزاری کنسرت‌های محمد علیزاده در روزهای ۱۱ و ۱۲ شهریور ماه جاری در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران گفت:
برگزاری این کنسرتها مشکلی نخواهد داشت و با پزشکان معالج آقای علیزاده صحبت کردیم، گفتند که شدت ضعف بدنی ایشان در دو سه روز آینده به امید خدا برطرف خواهد شد و سلامتی خودشان را به دست بیاورند؛ ولی برای اینکه بتوانند این میکروب در بدنشان نماند و آن را ریشه‌کن کنند، به همین دلیل می‌گویند که بایستی تحت مراقبت باشند و نیاز به این دارند که داروها سر ساعت و خیلی دقیق مصرف بشوند و حساسیتی که خودمان داریم دکترها صلاح دیدند که در بیمارستان بستری باشند.

محمد علیزاده در بیمارستان سال ۹۶

محمد علیزاده که در میانه‌های تور کنسرت‌های تابستانی خود قرار دارد به دلیل ابتلا به بیماری عفونت ویروسی به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر تحت معالجه قرار گرفته است.

قرار است تا عصر امروز پزشک معالج محمد علیزاده پس از انجام آزمایش‌های مرتبط نتیجه قطعی در مورد نوع بیماری و پروسه درمانی او اعلام کند.علیزاده قرار بود در روزهای ۴ و ۵ شهریور در شهر کرمانشاه روی صحنه برود و به اجرای برنامه بپردازد.

بستری شدن محمد علیزاده 96,بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان 96,محمد علیزاده در بیمارستان 96,محمد علیزاده در سال 96,بیماری محمد علیزاده 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

درباره ی admin

همچنین ببینید

اگر شماره شبا سهام عدالت تان تایید نشده حتما بخوانید

شمارش معکوس برای واریز سود سهام عدالت سال ۹۶ آغاز شد

شمارش معکوس برای واریز سود سهام عدالت سال ۹۶ آغاز شد همانطور که می دانید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *