گاف محسن رضایی در گفتگوی خبری شبکه دو در مورد فرح پهلوی + فیلم

اخبار , دانلود ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

گاف محسن رضایی در گفتگوی خبری شبکه دو در مورد فرح پهلوی + فیلم

محسن رضایی ر گفتگوی خبری شنبه ۱۳ خرداد ۹۶ صحبت های جالبی در مورد رای دادن فرح پهلوی عنوان کرد که واکنش های زیادی در فضای مجازی داشته است. پورتال وهاران در این مقاله فیلم محسن رضایی در گفتگوی خبری شبکه دو ۱۳ خرداد ۹۶ به همراه عکس های فرح پهلوی در حال رای دادن را برای شما عزیزا منتشر می کند.

فرح پهلوی؛ گاف محسن رضایی و طوفان توئیتر

مصاحبه تلویزیونی محسن رضایی که در آن با استناد به یک تصویر جعلی مدعی شد؛ سلطنت‌طلبان برای نفوذ در داخل کشور از روش دموکراسی و صندوق‌های رای بهره می گیرند، بازتاب گسترده در فضای مجازی پیدا کرد.

رضایی در اظهاراتی عجیب حضور گسترده ایرانیان در پای صندوق‌های رای را نشانه ای از نفوذ دشمن ارزیابی کرد. به گونه ای از دیشب تاکنون دهها توئیت و پست انتقادی در شبکه های اجتماعی درج شده است

شماری از کاربران اظهارات رضایی را نقض آشکار بیانات رهبر انقلاب ارزیابی کرده و یادآوری کردند که مراجع ارشد نظام رای همه ایرانیان و حتی منتقدان نظام را که به خاطر کشور پای صندوق‌ها آمدند، ارج نهادند بنابراین هیچ کس حق اهانت و تحقیر رای ایرانیان مقیم خارج و هموطنان عاشق در آن سوی مرز را ندارد. برخی از کاربران نیز گفتند که سخن رضایی نسخه دیگری از همان نظرات رئیسی و تقسیم‌بندی آرای مردم به حلال و حرم و پاک و ناپاک است.

عده‌ای دیگری از کاربران نیز تناقضات موضع‌گیری محسن رضایی او در ایام انتخابات باز نشر دادند و نوشتند که او در شب انتخابات مژده قاطع پیروزی رئیسی و رفتن روحانی را داده بود به این خاطر بازنده اصلی این رقابت محسوب می‌شود و تلویزیون با اطلاع از ناراحتی‌های او از نتیجه انتخابات تریبون در اختیارش می‌گذارد.

گفتنی است که محسن رضایی در برنامه نگاه یک تلویزیون گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند از طریق دمکراسی در ایران نفوذ کنند، به همین خاطر در انتخابات اخیر، در خارج کشور همه برای رای دادن صف می‌کشند و حتی”فرح پهلوی هم رای می‌دهد”!!

وقتی مجری به او گوشزد کرد که آن تصویر آرشیوی و غیر‌واقعی است او به توجیه و پافشاری دوباره بر نظر خویش پرداخت و گفت‌: اگر هم رای نداده، در انتخابات بعدی رای می‌دهد!! (برنامه گفتگوی ویژه شبکه دو، شنبه شب سیزدهم خرداد ۹۶)

تصویر جعلی‌ رای دادن فرح دو هفته پیش منتشر شد و همه رسانه‌ها بر کذب و جعلی بودن آن گواهی دادند.

فیلم محسن رضایی در گفتگوی خبری ۱۳ خرداد ۹۶

دانلود ویدیو

عکس های فرح پهلوی در حال رای دادن

گاف محسن رضایی در گفتگوی خبری شبکه دو در مورد فرح پهلوی + فیلم گاف محسن رضایی در گفتگوی خبری شبکه دو در مورد فرح پهلوی + فیلم

گاف محسن رضایی در گفتگوی خبری شبکه دو در مورد فرح پهلوی + فیلم

ماجرای رأی‌دادن فرح پهلوی، گاف محسن رضایی و طوفان کاربران توئیتر

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of