خانه / فال و طالع بینی / فال ماهانه میلادی | فال ماهانه ژانویه ۲۰۱۸
فال ماه میلادی,فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال این ماه میلادی,فال ماهانه این ماه میلادی,طالع بینی ماهانه میلادی,طالع بینی ماه میلادی

فال ماهانه میلادی | فال ماهانه ژانویه ۲۰۱۸

فال ماهانه میلادی | فال ماهانه ژانویه ۲۰۱۸

فروردین:

در ۵، ۶ و ۷م ماه وقتی دوستان و خانواده تان از شما درخواست مشورت کنند، حرف های زیادی برای گفتن خواهید داشت. این اواخر احساساتتان را خفه کرده بودید و حالا وقتش رسیده تا خود را خالی کنید. در ۱۰، ۱۱ و ۱۲م ماه شور و هیجانتان بهترین ویژگی شما خواهد بود. چنان شاد و شنگول خواهید بود که شاید حتی آدمی کاملا ناشناس نزدتان آمده و راز شادی تان را از شما جویا شود. در سختی و آسانی می توانید همچنان مثبت باقی بمانید، و انگیزه و دلیل روحیه گرفتن دیگران شوید. در ۱۷ و ۱۸م ماه نسبت به همیشه لحظه های گیج و گنگ بیشتری خواهید داشت و اگرچه بیذارید از اینکه سبک سر به نظر برسید اما نمی توانید مهار همه چیز را در دست بگیرید. دوستان نزدیکتان رفتارتان را خواهند بخشید، اما شاید بخواهید قرار ملاقات ها و یا مصاحبه هایتان را هم کنسل کنید. در ۲۴ و ۲۵م ماه هر چه فعال تر باشید بهتر است، چرا که از پرسه زدن ذهن تان در جاهایی که نباید جلو گیری می کند.در این روزها کلید شادمانی شما حواس پرتی خواهد بود. در ۲۸ و ۲۹م ماه بخت خوش به روی تان خواهد خندید، و همین مساله بر نگاه و امیدواری تان نسبت به زندگی تاثیر خواهد گذاشت. فکرتان پر از نور و شور خواهد بود. خوشا به حال شما!

اردیبهشت:

در ۲، ۳ و ۴م ماه شرکت کردن در هیچ قرعه کشی و بخت آزمایی را از دست ندهید، به سروقت بدهی های کهته بروید، حق عضویت های مجانی بگیرید و کوپون های خریدتان را بسته بندی کنید- در این روزها بدون این که زحمتی بکشید لیاقت این را خواهید داشت تا بهترین ها را بر سر راه خود ببینید. در ۷و ۸م ماه یک منبع واقعی انگیزه برای دیگران هستید، به ویژه برای خردسالان. در ۱۳ و ۱۴م ماه احتمالا اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهند، که بزرگتر های فامیل یا شخصی از گذشته ی شما را درگیر خواهند کرد. هیچ چیز را با گفتن اینکه باور نکردنی است سرسری رد نکنیدو با دقت به تمام وقایع و عوامل توجه کنید. اتفاقاتی عجیب تر از این هم رخ داده اند، اینطور نیست؟ در ۲۵ و ۲۶ م ماه یک مذاکره کننده ی فوق العاده هستید، و استدلال هایتان بسیار متوازن هستند. اگر آنچه را که سهم عادلانه ی شماست به دست نیاورید، به احتمال زیاد کوتاهی از شما نبوده است. در ۳۰م ماه با گروهی بیرون بزنید، چرا که قطعا نیاز خواهید داشت تا دوستانی در کنارتان حاضر بوده و اتفاقات دور از ذهن و غریبی را که دارد برایتان رخ می دهد شاهد باشند.

خرداد:

رستوران های جدید دور و ور خانه، و یا حتی اپلیکشن جدید و هیجان انگیزی که همه از آن حرف می زنند، آیا هیچ کدام از آنها را امتحان کرده اید؟ روز اول ماه وقت بیرون زدن و تجربه ی چیزهای تازه است. از کارهای روزانه و معمول خود لذت می برید، و جای هیچ بحثی هم در این رابطه نیست، اما با تغییراتِ هر از گاه، می توانید دستاوردهای بسیاری داشته باشید. در ۱۱ و ۱۲م ماه هم خانه ای ها، همکارها و یا همکلاسی هایتان می توانند مشکلاتی بزرگ برایتان ایجاد کنند، اما به قول معروف هیچ مشکلی نیست که آسان نشود! کافی است به جزییات توجه کنید تا به راه حلی مناسب برسید. تا چشم به هم بزنید می بینید که ماه به پایان رسیده است، مانده اید که اینهمه زمان چطور چنین زود گذشته است، ۳۰ و ۳۱م ماه را در شگفتیِ سپری شدن زمان می گذرانید، اما فرصت خوبی هم خواهید داشت تا اگر این اواخر احساس سنگینی کرده اید، به سروقت کشوها و کمدهای خود رفته و از دور ریختنی ها خالی شان کنید. البته شاید در آن میان دستتان به چیزهایی ارزشمند نیز بخورد، اما بیشتر خرت و پرت هایتان دور ریختنی خواهند بود. بهتر است ازشان دل بکنید.

همچنین بخوانید:  طالع بینی چینی 2017 ( فال سال چینی 2017 )

تیر:

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

مرداد:

در روزهای ۲م و ۳م ماه اشتهای فراوانی خواهید داشت. سر خود را با امور مربوطه مثل کلاس آشپزی، رستوران یا فروشگاهی جدید و یا میهمانی و پخت و پز برای دوستان‌تان گرم کنید. در بازه‌ی ۱۲م تا ۱۴م به چیزی شک خواهید داشت. به ندای درونی خود گوش دهید اما قبل از اینکه موضوع را با دیگران عنوان کنید، اسناد و مدارکی مستحکم تهیه کنید. حس بلاتکلیفی که در روزهای ۱۷م تا ۱۹م دارید، ممکن است موجب آن شود تا فرد دیگری از موقعیتی که برای‌تان ایجاد شده استفاده ببرد. اگر نفر اولی که از این موقعیت استفاده می‌کند نباشید، همان بهتر که آخر باشید. در روزهای ۲۶م و ۲۷م بیشتر از سهم خودتان کار خواهید کرد. انتظار پاداش خاصی هم نخواهید داشت و با یک تقدیر و تشکر ساده راضی می‌شوید. با این حال در زمان مناسب پاداش واقعی خود را دریافت خواهید کرد.

شهریور:

اصلا متوجه تاثیر ویژه‌ای که بر دیگران در روزهای ۲م تا ۴م ماه می‌گذارید، نمی‌شوید. موجی از انرژی هستید که انرژی خود را به هر آنچه که بر سر راهتان باشد، منتقل می‌کنید. در این روزها حتی کنجکاوی شما نیز به دیگران سرایت می‌کند. در ۹م و ۱۰م ماه با اینکه همه دست و پا می زنند تا بتوانند از ایده‌ها و تجربیات‌تان استفاده کنند، ترجیح می‌دهید که در جمع دوستان و عزیزانتان بمانید و وقت خود را به آنها اختصاص دهید. درک رفتار شما کار دشواری است اما در هر صورت آدم خوبی هستید. در ۱۵م و ۱۶م ماه وقتش خواهد بود که شوخی و تفریح را کنار گذاشته و دوباره زندگی را جدی بگیرید. ارتباط به هر شکلی، تمام توجه شما را به خود جلب می‌کند، علی‌الخصوص وقتی‌که پای مسائل مادی در میان باشد. کسب درآمد در رأس برنامه‌هایتان قرار گرفته است. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی جاری، شخصی حرکتی بزرگ زده و علاقه‌ی خود نسبت به شما را مطرح خواهد کرد. چه کسی ممکن است باشد؟ حتی خانواده و دوستانتان هم متعجب خواهند شد. مطمئنا رازهای متعددی دارید که اگر دیگران متوجه آنها شوند، متعجب خواهند شد.

همچنین بخوانید:  فال سال 2018 برای ماههای مختلف

فال ماه میلادی,فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال این ماه میلادی,فال ماهانه این ماه میلادی,طالع بینی ماهانه میلادی,طالع بینی ماه میلادی

مهر:

از شدت جنب و جوش و فعالیت خود در نخستین روز از این ماه، کاملا بی خبر هستید که چه تاثیری بر اطرافیانتان می‌گذارید. دلیلی هم برای آرام گرفتن نیست. به همین وضعیت ادامه دهید. در روزهای ۴م و ۵م ماه ممکن است به روش‌هایی برای کسب درآمد سریع فکر کنید اما ته دلتان می‌دانید که روش‌های سنتی همراه با تلاش و زحمت هستند که جواب خواهند داد. با اینکه ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نتیجه بگیرید، اما در ازای آن می‌توانید شب ها با خیال راحت‌تری استراحت کنید. در روزهای ۱۴م و ۱۵م ماه ایده های بکری به ذهنتان می‌رسد اما اگر آنها را مطرح نکنید ممکن است به راحتی به فراموشی سپرده شوند. در ۱۷م و ۱۸م ماه مسائل کاری یا تحصیلی از ناکجا‌آباد ظاهر خواهند شد. بهتر است ترتیبی اتخاذ کنید که دفعه‌ی بعد اینطور غافل‌گیر نشوید. در پایان ماه مزد زحمات خود را خواهید گرفت و در مرکز توجه دیگران خواهید بود.

آبان:

هیچ کس همیشه پر از انرژی نیست و شما هم استثنایی در این امر نیستید. پس اگر در روز های اول و دوم ماه، احساس خسته گی، بی حوصله گی و وارفتگی می کنید، اجازه ندهید که این حال شما را به زانو بیاندازد. در عوض، به آن، به چشم یک جور نسخه نگاه کنید که دکتر روحتان برایتان پیچیده است؛ وقت استراحت و آرامش است! باید کمی از سرعت خود را کم کرده و به خودتان برسید. روحتان، به عنوان دکتر درونی شما، اصلاً در این باره شوخی ندارد. در روزهای ۳م و ۴م ماه، کاملاً به حال پر انرژی خود باز خواهید گشت، چرا که خوب از خودتان مراقبت کرده اید! حالا وقت رسیدگی به پروژه هایی است که به شما محول شده اند، تا بتوانید به موقع تحویلشان دهید. برای روز ۹م ماه، همه ی برنامه های خود را از قبل کنترل و هماهنگ کنید، تا با هم دچار تداخل نشوند، خصوصاً اگر قرار ملاقاتی با محبوبتان دارید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م خلاقیتتان بیش از اندازه زیاد خواهد شد. در روزهای ۱۹م و ۲۰م ممکن است وصعیتی بسیار ناخوشایند پیش آید، که می تواند با ایجاد خشم یا ترس باعث حال گیری تان شود. در ۲۵م ماه، موقعیت خیلی خوبی به سراغتان می آید، خصوصاً اگر مجبور به انجام برنامه ی تکراری روزانه ی خود نباشید. و ۲۸م، دوباره وقت یک استراحت کوتاه خواهد بود.

آذر:

آخرین اتفاق رومانتیک زندگی تان چه مربوط به یک روز پیش و چه مربوط به چند سال پیش باشد، در دوم و سوم ماه دوباره لبریز از احساس عاشقی خواهید شد. عشقی حقیقی، صاف و ساده و کودکانه، و شورانگیز. آرام باشید و از این حس و حال لذت ببرید. در ۹ و ۱۰ م ماه، علاقه ای به بیرون آمدن از پوسته ی خود ندارید، اما با این همه خوب می دانید چه حرفی را در چه زمانی و به چه کسی باید بزنید. پس از این روزها چه دنبال کار باشید و چه دنبال یافتن دوستان تازه، فرصت های پیش رویتان بیشتر از همیشه خواهد بود. در ۱۶ و ۱۷م ماه بیش از پیش با دوستان نزدیک خود احساس رفاقت خواهید کرد، و پشت سر گذاشتن برخی جنجال ها روابط تان را محکم تر خواهد کرد. شاید نیاز به حرف زدن دوباره و دوباره از آن مسائل داشته باشید، حداقل اینکه برای گپ زدن و گفت و گو کردن همدیگر را دارید. در ۲۶ و ۲۷م ماه هدف های بزرگی در سر می پرورانید، اما فقط این نیست؛ بلکه از مهارت های لازم برای رسیدن به این هدف ها نیز برخوردارید. نظم و انضباط را در کارهای خود حفظ کرده و حواستان را بر کارهایتان متمرکز کنید تا به بالای کوه رسیده و پرچم فتح را بر قله ی هدف های خود بنشانید.

همچنین بخوانید:  فال انبیا هفتگی از 26 دی تا 2 بهمن 96

دی:

در شروع ماه نو، با خود و اطرافیانتان رو راست باشید. دروغ های کوچکی که رو شوند، از هزار تا حقیقت تلخ و دردناک مضرتر خواهند بود. البته این نکته هم مدنظر داشته باشید که نباید این رو راستی هم توأم با بی جنبگی باشد و نبایستی سفره ی دل خود را برای هر کسی پهن کنید. دد حوالی ۵م-۶م ماه نیاز به ورزش و جنب و جوش خواهید داشت؛ فراموش نکنید که زمان کافی را به آن اختصاص دهید. هرچقدر که از لحاظ فیزیکی/جسمی قویتر باشید، دشواری ها، آسانتر از پیش رویتان برداشته می شوند. ۱۰م-۱۱م ماه باید در مورد آینده شغلی خود بازبینی و تأمل به خرج دهید. آیا از شرایط کاری و حرفه ای موجود راضی هستید؟ ۱۷م-۱۸م ماه نیز تجربیات بی نظیری را کسب خواهید کرد. در ۲۳م ماه نزدیکان خود را فراموش نکنید. شاید بد نباشید که تماس تلفنی یا ایمیلی با آنها داشته باشید و از آنها یادی کنید؛ چه بسا بهتر باشید که بطور حضوری به ملاقات آنها بروید. تمام این کارها شما را به هدفی که در ۲۷م ماه به سرانجام می رسد هدایت خواهند کرد. باید با دقت پیش بروید. در پایان ماه زمان استراحت و آرامش خواهید داشت.

بهمن:

در آغاز ماه جدید، ذهنتان مشغول عشق و عاشقی و گل و شعر و ادب شده است. علاقه ی خاصی به دوست داشتن و مورد دوست داشتن قرار گرفتن دارید و هیچ حسی بهتر از این وجود ندارد که زنده بودن را به شما یادآور شود. حدود ۵م-۶م این ماه (ماه میلادی)، دوستی برای رفع مشکلات عاطفی خود از شما کمک و راهنمایی می طلبد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر مشکلاتشان نکنید و بطور کلی و سطحی وارد قضیه شوید. در حوالی ۱۰م-۱۱م سر و کله ی آدم حسودی که چشم دیدن موفقیت شما را ندارد پیدا می شود. در ۱۲م یا ۱۳م شانس شما را یاری خواهد کرد. در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه جاری، تمام کارهایتان به بهترین نحو پیش رفته و موجبات خشنودی و کمال رضایت شما را ایجاد خواهند کرد. بد نیست لااقل در آخرین هفته ی ماه نیز با مقداری ورزش یا مدیتیشن، به سلامت روح و جسم خود رسیدگی کنید. پایان ماه نیز توأم با هیجان و صفای ویژه ای خواهد بود.

اسفند:

به دنبال شور و هیجان و کاری نو در آغاز ماه هستید. آن قدر بگردید تا آنچه که بدنبالش هستید را بیابید. ۵م-۶م ماه باید برنامه ریزی دقیقی را آغاز کنید. تا ۱۲م-۱۳م ماه شاید آنچه که فقط در حد یک ایده بود، به واقعیت رسیده باشد. امور حرفه ای و شخصی شما حسابی روی غلتک خواهند افتاد و همه چیز آنطور که می خواهید پیش خواهند رفت. در حوالی ۲۱م-۲۲م ماه بد نیست که به دنبال ایجاد ثبات باشید اما فراموش نکنید که بخاطر برقراری ثبات، ایده هایتان را فدا نکنید. نیازهایتان را در ۲۵م-۲۶م ماه بازگو کنید چراکه این کار تاثیر بسزایی در چگونگی مواجهه با دنیا ایجاد خواهد کرد. در روزهای پایانی ماه باید برای هرچیزی آماده باشید. روزهای پرمشغله ای را در محیط کار تجربه خواهید کرد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال هفته اول آبان 95 را در وهاران بخوانید

فال هفته اول بهمن ۹۶ | از ۱ تا ۷ بهمن ۹۶

فال هفته اول بهمن ۹۶ | از ۱ تا ۷ بهمن ۹۶ *** همچنین ببینید: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *