خانه / فال و طالع بینی / فال ماهانه میلادی | فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۷
فال ماه میلادی,فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال این ماه میلادی,فال ماهانه این ماه میلادی,طالع بینی ماهانه میلادی,طالع بینی ماه میلادی

فال ماهانه میلادی | فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۷

فال ماهانه میلادی | فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۷

فروردین:

به طور کلی، همه چیز ِشما در توازن بوده و پایتان استوار است. اما ایده ی چندان بدی به نظر نمی رسد که در ۱م و ۲م ماه، کمی هم از دایره ی اطمینان خود پا بیرون بنهید. محدودیت های خود را به چالش کشیده و دست به کاری غیر قابل پیش بینی بزنید. کمی جسارت به خرج بدهید. میبینید؟ حالا دیگر فرقی نمی کند چه حسی دارید، و شک ها و ناراحتی هایتان تفاوتی در آنچه هستید ایجاد نمی کنند. برنامه ریزی نکردن و ندانستن همه چیز از پیش چندان هم بد نیست. حتی اشتباه کردن هم دیگر آنقدرها بد به نظر نمی رسد. در طول ماه، همان طور که به کارها و فعالیت های مختلف و روزانه ی خود می پردازید، همواره این نکته را به یاد داشته باشید. در ۵م، ۶م و ۷م ماه، به شکل رضایت بخشی با خود در تعامل و آشتی خواهید بود. حالا که اینقدر با خودتان در هماهنگی به سر می برید فرصت را مغتنم بشمارید و ببینید دلتان چه خواسته هایی دارد. در ۱۰م، ۱۱م و ۱۲م، اگر به هر شکل احساس کردید که عصبی هستید، حتماً زمانی را به خودتان اختصاص دهید، حالا چه با یک جلسه یوگا در سالن خانه ی خودتان، و چه با شنا کردن در یک برکه. یک رویا (چه در خواب شبانه و چه رویایی روزانه)، می تواند به خوبی به شما بفهماند که چه امیدها و انتظارهایی برای تاریخ های ۱۷م و ۱۸م دارید. در ۲۳ م و ۲۴ م حال خوب و بسیار رومانتیکی خواهید داشت. چه حال خوبی است، نه؟ آماده باشید تا در ۲۸م، دوباره از محدوده ی امن خود بیرون رفته و کمی خطر کنید.

اردیبهشت:

دوستان تان شخصیت حقیقی شما را می شناسند، به همین دلیل پیشنهادات و اندرزهایی که در ۱م و ۲م ماه به شما می دهند بسیار برایتان مفید خواهد بود. مجبور نیستید که حتما به آن پندها گوش بدهید، اما حالا که چیزی برای از دست دادن ندارید، پس چرا که نه؟ در ۵ و ۶م ماه، مخازن مالی تان بیشتر و بیشتر در حال آب رفتن هستند، اما باز هم چیزهای ارزان زیادی برای خرید و راه های زیادی برای خوش گذرانی وجود دارد که اصلا فکرش را هم نکرده بودید. در ۱۷ ،۱۸ و ۱۹م ماه، ذهن تان به شدت درگیر مسائل رازآلود است، کنجکاوی تان می تواند بهترین نتیجه ی ممکن را برایتان با خود به همراه آورد. با این حال نباید در کار کسی که از شما نظر نخواسته است دخالت کنید، چرا که اصلا نتایج خوبی به همراه نخواهد آورد. در ۲۳ و ۲۴م ماه وقت آن خواهد بود که مسائلی را که پنهانی در جریان هستند به روشنی مطرح کنید. رو در رو کردن کسی با حقیقت ممکن است چندان برایش خوشایند نباشد، اما باید این کار را انجام دهید. ۳۰م ماه هم با چالش هایی به سوی شما خواهد آمد، اما قدرتی پنهانی خواهید داشت که در صورت لزوم می توانید به آن رجوع کنید. خیلی قوی تر از آن هستید که به نظر می رسید.

خرداد:

آخرین اتفاق رومانتیک زندگی تان چه مربوط به یک روز پیش و چه مربوط به چند سال پیش باشد، در دوم و سوم ماه دوباره لبریز از احساس عاشقی خواهید شد. عشقی حقیقی، صاف و ساده و کودکانه، و شورانگیز. آرام باشید و از این حس و حال لذت ببرید. در ۹ و ۱۰ م ماه، علاقه ای به بیرون آمدن از پوسته ی خود ندارید، اما با این همه خوب می دانید چه حرفی را در چه زمانی و به چه کسی باید بزنید. پس از این روزها چه دنبال کار باشید و چه دنبال یافتن دوستان تازه، فرصت های پیش رویتان بیشتر از همیشه خواهد بود. در ۱۶ و ۱۷م ماه بیش از پیش با دوستان نزدیک خود احساس رفاقت خواهید کرد، و پشت سر گذاشتن برخی جنجال ها روابط تان را محکم تر خواهد کرد. شاید نیاز به حرف زدن دوباره و دوباره از آن مسائل داشته باشید، حداقل اینکه برای گپ زدن و گفت و گو کردن همدیگر را دارید. در ۲۶ و ۲۷م ماه هدف های بزرگی در سر می پرورانید، اما فقط این نیست؛ بلکه از مهارت های لازم برای رسیدن به این هدف ها نیز برخوردارید. نظم و انضباط را در کارهای خود حفظ کرده و حواستان را بر کارهایتان متمرکز کنید تا به بالای کوه رسیده و پرچم فتح را بر قله ی هدف های خود بنشانید.

همچنین بخوانید:  دو خصوصیت خوب و بد از متولدین ماههای مختلف سال

تیر:

در ۱و ۲م ماه یک سنت شکن واقعی خواهید بود. ممکن است دیگران شما را عجیب و غریب خوانده و با دست به هم نشان تان دهند، اما شما در حال انجام کاری اساسی هستید. به راه خود ادامه دهید، مرزها را شکسته و دست به کارهای غیر معمول بزنید، آدم هایی مثل شما هستند که می توانند دنیا را تغییر دهند. در ۱۰ و ۱۱م ماه کنار آمدن با تغییراتی که کارِ دست خودتان نیستند کار سختی خواهد بود، اما شما یکی از آن نشانه های آسمانی هستید که قابلیت انطباق پذیری بالایی دارند و خیلی زود خود را با آن تغییرات هماهنگ خواهید کرد. یک دقیقه وقت کافی است که همه چیز را بهتر درک کنید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه کاملا بر کار خود متمرکز خواهید بود، اما اگر برای مدتی طولانی به یک مشکل چشم بدوزید، این خطر وجود دارد که چشم تان سیاهی رفته و دید تان را نسبت به مسائل به کلی از دست بدهید. از دیدگاه های دیگران بهره بگیرید. ۲۶ و ۲۷م ماه، می توانند روزهایی گیج کننده باشند، هر چه بیشتر سعی در تمرکز بر مسئله ای بکنید، دید تان نسبت به آن تیره و تار تر می شود. کمی به خود وقت استراحت بدهید، مدیتیشن کنید، پیوند خود را با عنصر خاک قوی تر کرده، فروتنانه رفتار کنید و شکرگزار باشید که مشکلاتتان در حال از بین رفتن هستند.

مرداد:

در ابتدای این ماه اگر دیدید پروژه ای که فکر می کردید سریع به سرانجام می رسد، پیشروی کمی داشته است، نگران نباشید. بعضی وقت ها امورات کندتر از آنچه که تصور می شود، پیش خواهند رفت و این امری کاملا طبیعیست. وقتی که شرایط مساعد شود، در یک چشم بهم زدن همه چیز نظم و سامان پیدا می کند و سرانجام می یابد؛ پس شما نیز به تلاش های خود ادامه دهید و به موقع استراحت کنید و به خود برسید تا زمان نتیجه گرفتن فرا رسد. با آغاز هفته ی دوم، همه ی امورات زندگی به آسانی در جریان خواهند بود. معاشرت با دیگران نیز لذت بخش تر از هر زمانی دیگری می شود. در اوساط ماه ممکن است زخم های قدیمی سر باز کنند و بهتر است در این روزها بیشتر به خود برسید. در ۲۱م و ۲۲م ماه به تعاملات اجتماعی خود رسیدگی کنید و در ۲۷م برای خود شاخه ای گل بخرید. این ماه را با امیدواری و مثبت اندیشی به پایان برسانید.

شهریور:

در شروع ماه نو، با خود و اطرافیانتان رو راست باشید. دروغ های کوچکی که رو شوند، از هزار تا حقیقت تلخ و دردناک مضرتر خواهند بود. البته این نکته هم مدنظر داشته باشید که نباید این رو راستی هم توأم با بی جنبگی باشد و نبایستی سفره ی دل خود را برای هر کسی پهن کنید. دد حوالی ۵م-۶م ماه نیاز به ورزش و جنب و جوش خواهید داشت؛ فراموش نکنید که زمان کافی را به آن اختصاص دهید. هرچقدر که از لحاظ فیزیکی/جسمی قویتر باشید، دشواری ها، آسانتر از پیش رویتان برداشته می شوند. ۱۰م-۱۱م ماه باید در مورد آینده شغلی خود بازبینی و تأمل به خرج دهید. آیا از شرایط کاری و حرفه ای موجود راضی هستید؟ ۱۷م-۱۸م ماه نیز تجربیات بی نظیری را کسب خواهید کرد. در ۲۳م ماه نزدیکان خود را فراموش نکنید. شاید بد نباشید که تماس تلفنی یا ایمیلی با آنها داشته باشید و از آنها یادی کنید؛ چه بسا بهتر باشید که بطور حضوری به ملاقات آنها بروید. تمام این کارها شما را به هدفی که در ۲۷م ماه به سرانجام می رسد هدایت خواهند کرد. باید با دقت پیش بروید. در پایان ماه زمان استراحت و آرامش خواهید داشت.

همچنین بخوانید:  فال پاسور روزانه : فال ورق روزانه 27 آبان 96

فال ماه میلادی,فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال این ماه میلادی,فال ماهانه این ماه میلادی,طالع بینی ماهانه میلادی,طالع بینی ماه میلادی

مهر:

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

آبان:

اگر در آغاز ماه به این فکر افتاده اید که شاید بهتر باشد ذهن خود را به مساله ای غیر از آینده ی خود مشغول کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که چه روزی بهتر از اولین روز ماه برای رسیدگی به حساب های مالی و شروع پروژه های جدید برای تضمین آینده ای روشن تر؟ در۴ ،۵ و ۶م ماه آنقدر کار بر سرتان ریخته است که حتی فکرش را هم نمی کنید که بتوانید به سرانجام برسانیدشان اما کافی است کمی بر تلاش خود افزوده و همینطور از دوستانتان کمک بگیرید تا هیچ گزینه ی انجام نشده ای در فهرست کارهایتان باقی نماند. سپاس گزاری از دوستان خود را فراموش نکنید. در ۱۱ و ۱۲م ماه اتفاقی شگفت زده تان خواهد کرد، اما اگر آرامش خود را حفظ کرده و با مشکل موجود رو در رو شوید، خواهید دید که شرایط آنقدرها هم بد نیست. همیشه پشت هر رخدادی دلیل خاصی وجود ندارد، اما این روزها موقعیت فرق دارد و نباید آن را نادیده بگیرید. در ۲۱ و ۲۲م ماه، رسیدن به سر و وضع خود می تواند کاری سرگرم کننده باشد. به هر حال، هر کاری هم کنید زیبا هستید. در ۳۰ و ۳۱م ماه بدون آنکه بخواهید، زود حواس پرت شده و ممکن است نسبت به کسی بی محلی کنید. پیش رفته و خیال های خود را دنبال کنید – شما را به جاهای خوبی خواهند برد.

آذر:

در بازه‌ی ۳م تا ۵م ممکن است اتفاق خارق‌العاده‌ای در زندگی‌تان رخ دهد و هیچ کاری جز نگاه کردن با بهت و تعجب نمی‌توانید انجام دهید. در روزهای ۶م و ۷م ماه از نظم خوبی برخوردار خواهید بود و بهتر است بعد از آنکه به امور خودتان رسیدگی کردید، به کسی که نیاز به استعدادهای شما دارد، کمک کنید. شاید ایده‌ای برای کسب و کار هم در این میان پیدا کنید. در بازه‌ی ۱۳م تا ۱۵م ماه علاقه دارید تا با فرهنگ‌های جدیدی آشنا شده و آنها را تجربه کنید. چه بسا به این منظور به کشوری جدید سفر کرده و یا شاید حتی صرفا بعضی الگوها و رسم‌های جدید را وارد خانه و زندگی خود کنید. در ۱۸م و ۱۹م ماه احساس سرزندگی خواهید کرد و تقریبا هیچ کاری نبوده که از پس انجام آن برنیایید. اتفاقات کم نظیر و خوبی در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه انتظار شما را می‌کشند. همه چیز را بدون آنکه قضاوتی کنید، می‌پذیرید.

دی:

در آغاز ماه تکلیف خواسته‌های خود را از دنیا معلوم کرده و آماده‌ی پذیرش اتفاقات خوبی که به سمت‌تان در حرکت هستند باشید. هرچقدر که خواسته‌های بیشتری داشته باشید، اتفاقات خوب بیشتری نیز به سمت شما حرکت خواهند کرد. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه لازم است که توجه‌ی ویژه‌ای به جزییات داشته باشید. هیچ کس دقیق‌تر از شما نبوده و به خوبی از پس این کارها بر می‌آیید. در ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل ناشناخته‌ای مواجه خواهید شد و تا همه چیز برای‌تان مشخص نشود، دست از تلاش بر نخواهید داشت. به یاد داشته باشید که بعضی مسائل قابل توجیح کردن نبوده اما همین که تمام سعی خود را کرده باشید، آن شب با خیالی راحت می‌توانید بخوابید. ۲۰م و ۲۱م ماه هیچ تمایلی به اتلاف وقت دیگران ندارید بخاطر همین تمام سعی خود را خواهید کرد تا در زمان مشخص و یا حتی زودتر از آن، به تعهدات‌تان عمل کنید. وقت دیگران برای‌تان از اهمیت زیادی برخوردار است. در روزهای پایانی ماه بهتر است وسائل خود را مرتب کنید. از نامرتب‌ترین آنها شروع کرده و سپس به سراغ مرتب‌ترها بیایید.

همچنین بخوانید:  فال ورق در وهاران

بهمن:

آیا واقعا فکر می کنید از بازی بیرون انداخته شده اید؟ در ۲ و ۳م ماه اعتماد به نفس و انرژی تان زیاد می شود، اتفاقی که ارمغانش این آگاهی برای شماست که بله، شاید آن پایین ها دارید دست و پا می زنید، اما هنوز از بازی بیرون رانده نشده اید. در ۶ و ۷م ماه به هدف واقعی زندگی خود فکر خواهید کرد، به شک می افتید که واقعا “وقتی بزرگ شدید چه کاره می خواهید بشوید”! شاید وقت آن است که دوباره درس و مشق را شروع کنید و یا به دنبال فرصت های کاری تازه تری بگردید. در ۱۳ و ۱۴م ماه شما نرم ترین و منعطف ترینید، و وقتی دیگران سعی در کشیدن نقشه ای دارند نمی توانید جلوی خنده ی خود را بگیرید. چه چیز خنده دار است؟ مساله این است که شما در لحظه و با واکنش های آنی است که شکوفا می شوید. در ۲۰ و ۲۱م ماه مسئولیت ها و کارهای زیادی بر سرتان آوار می شوند که ترجیح می دادید انجامشان ندهید، اما خوب شما اهل در رفتن از زیر بار مسئولیت نیستید. اگر امکان محول کردن آنها را به کسی دیگر دارید که چه بهتر، اما اگر نه هر چه زودتر به سرانجام برسانیدشان تا وقت برای سرگرمی داشته باشید. ۲۷ و ۲۸م شما لبریز از گفت و گوهای پرمایه و پایه دار خواهند بود. زمان خوبی برای پرسیدن در مورد چیزهاییست که همیشه مایل به دانستن پاسخ شان بوده اید.

اسفند:

در۵،۶ و ۷م ماه آماده اید تا گذشته ها را کنار گذاشته و همه چیز را تازه کنید، جا با لباسی تازه، چه با سبک تازه ای از موسیقی، و یا مزه کردن غذایی تازه، همه ی پیچ و خم های این آخری ها را پشت سر گذاشته اید و این مساله دور و وری هایتان را شگفت زده می کند. در ۱۰،۱۱ و ۱۲م ماه بهترین نیت ها را برای انجام کارهای درست در سر دارید، اما حواس پرتی و وسوسه در هر گوشه ای کمین کرده است. تا جای ممکن راه راست را ادامه خواهید داد، اما اگر هر از چند گاهی لغزش و خطایی نداشته باشید که دیگر آدم نیستید.در ۱۳ و ۱۴م ماه نقشه هایی که با دقت برنامه ریزی کرده بودید به خوبی پیش می روند و بسیار خوش حال خواهید بود. وقتی کسی در زمان و مکانی که وعده اش را داده است حضور به هم می آورد احساس شادمانی و رضایت می کنیدو در ۱۷ و ۱۸م ماه آنقدر انرژی مثبت در هوا پراکنده است که شاید واقعا شروع به بپر بپر کنید. وقتی از پس روزهای سخت، روزهای خوش و آرام از راه میرسند همه چیز بسیار شیرین تر خواهد بود. در ۲۴ و ۲۵م ماه ایده های خیلی خوبی در سر دارید، اما جزییاتش هنوز برایتان گیج کننده است. پیش از بیان آنها بهتر است دوباره دستی به سر و رویشان بکشید و ضعف هایشان را برطرف کنید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال ابجد هفتگی,فال هفتگی ابجد,فال هفته ابجد,فال ابجد هفته,ابجد هفتگی,ابجد هفته,فال ابجد این هفته,فال ابجد,طالع بینی ابجد,فال ابجد چیست,آموزش فال ابجد,ابجد

فال ابجد هفتگی از ۲۴ آبان تا ۳۰ آبان ۹۶

فال ابجد هفتگی از ۲۴ آبان تا ۳۰ آبان ۹۶ آیا تا به حال اسم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *