خانه / فال و طالع بینی / فال ماهانه خرداد ۹۶ در وهاران
فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه خرداد ۹۶ در وهاران

فال ماهانه خرداد ۹۶ در وهاران

فال ماهانه آبان 95 در وهاران

فروردین

در نخستین روز ماه در چانه زنی و تخفیف گرفتن رودست ندارید، در زمان خرید به عزیزانتان نیز فکر کنید، وقت خوبی برای خرید کاوهای تولد است. در ۵ و ۶م ماه احساساتتا درگیر کسی خواهد بود، اما زندگی همیشه آنجور که آدم فکر می کد پیش نمی رود. می دانید چه زمانی باید شکست را پذیرفت، درست است؟ در ۱۷ و ۱۸م ماه، پروژه های تازه ای شروع خواهند شد، اگر از پشتیبانی لازم برخوردار نیستید، چرا یکی از آن شرکت های سرمایه گذاری اینترنتی را امتحان نمی کنید؟ نسبت به بودجه ی لازم روراست بوده و طرح تان را با دیگران شریک شوید، هم ترسناک است و هم هیجان انگیز! در ۲۴ و ۲۵م ماه قلبتان رئوف و مهربان است، و این نکته کمی آسیب پذیر تان می کند. اما خب، عاشق بودن و از دست دادن به مراتب بهتر از این است که طعم عشق ورزی را نچشده باشید. در ۲۸ و ۲۹م ماه درخشش و جذابیت تان دست خودتان نیست. دیگران خیره چشم به شما خواهند دوخت. چنین احساس شگفت انگیزی را تما با کسی شریک شوید.

اردیبهشت

در روزهای نخست این ماه، عشق و عشق‌بازی بالاترین اولویت را برای‌تان خواهند داشت. با تمام وجود در این کار قدم خواهید گذاشت و به همین دلیل به سادگی هرکسی را می‌توانید شیفته‌ی خود کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه موقعیتی برای ترفیع درجه و یا افزایش حقوق خواهید داشت اما لازم است که برای انجام چنین چیزی، خودتان را ثابت کنید. مسائلی همچون واریز به موقع اجاره را به صاحب‌خانه و یا اینکه چند روز را بدون حقوق، اضافه‌کاری کرده‌اید را به رئیس خود یادآوری کنید. فرصتی فراهم خواهد شد تا در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه نقشی در فعالیتی گروهی داشته باشید اما شاید بهتر باشد که نقش خود را بصورت فردی ایفا کنید. در هر دو صورت توانایی‌های خلاقانه و هنرمندانه‌ی خود را در معرض نمایش خواهید گذاشت. در ۲۴م و ۲۵م این کاه، مرزهای بین واقعیت و خیال مبهم خواهند شد. هیچ ایرادی ندارد که اندکی از وقت خود را در رویاهای‌تان سر کنید. یکی از نزدیکان‌تان زمان بازگشت به عالم واقع را به شما اعلام خواهد کرد.

خرداد

در روزهای یکم یا دوم ماه کسی که از شما بپرسد “به چه فکر میکنید؟” با جوابی غیرمنتظره مواجه خواهد شد. انواع و اقسام فکرهای احمقانه در ذهن دارید اما از آنجایی که احتمالا هیچ کدام از آنها را عملی نخواهید کرد، بهتر است که این افکار را برای خودتان نگه دارید. بازه‌ی ۸م تا ۱۰م، بازه‌ی آرامی خواهد بود و باید سعی کنید همه چیز را حتی الامکان غیر رسمی نگه دارید. حتی اگر به میهمانی رسمی‌ای دعوت شدید، همین که در جمع حاضر شوید، اهمیت بیشتری از اینکه چه چیزی بر تن دارید، خواهد داشت. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م خودتان را باور خواهید داشت که هیچ ایرادی در این کار وجود ندارد. اعتماد به نفس به شما کمک خواهد کرد تا بیش از همیشه اوج بگیرید. در روزهای ۲۰م و ۲۱م حواس‌تان سر جایش نخواهد بود و بهتر است که هر آنچه که مهم است را در جایی یادداشت کرده که مبادا فراموش کنید. اگر چیزی را فراموش کنید، ممکن است بقیه حاضر به بخشیدن شما نباشند. در ۲۴م و ۲۵م ماه یکی از دوستان یا اقوامتان اطلاعاتی را در اختیار شما میگذارد که کمک خواهد کرد تا با شفافیت بهتری مسیر خود را ادامه دهید. بعضی وقت‌ها باور اینکه زندگی شما این چنین است، دشوار به نظر می‌رسد.

تیر

در روزهای نخست ماه تمایل چندانی برای قدم گذاشتن در موقعیت‌هایی که راحت نیستید، ندارید. در خانه مانده و غذا از بیرون سفارش دهید و یا دوستان/همسایگان خود را به میهمانی دعوت کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه اغلب اطرافیان‌تان متفاوت با همیشه جلوه می‌کنند که این ناشی از طرز نگرش شما خواهد بود. وقتی که رویکردی متفاوت در پیش بگیرید، همه بشاش‌تر و خوشحال‌تر از معمول جلوه کرده و این حالت بسیار عالی می‌باشد. در روز ۱۶م یا ۱۷م ماه با مشارکت در کلاس و یا گوش دادن به یک بحث، دیدگاه‌تان نسبی به موضوعی که فکر می‌کردید تصمیم خود را پیرامون آن گرفته‌اید، تغییر خواهد کرد. در روزهای ۲۰م و ۲۱م دوستان‌تان می‌توانند به شما کمک کنند پس اگر احساس ضعف داشتید، به آنها تکیه کنید. صداقت و وفاداری شما، مزد آنها خواهد بود. در ۲۴م و ۲۵م ماه از اینکه هرکاری که ‌می‌خواهید را می‌توانید انجام دهید، احساس خوبی خواهید داشت. هرآنچه که می‌خواهید در ۲۸م و ۲۹م ماه بخورید و رژیم گرفتن را به روزی دیگر موکول کنید.

همچنین بخوانید:  فال دکوراسیون ماه تولد 2017

مرداد

آنقدر با جذبه و اعتماد به نفس در نخستین روز از این ماه می‌درخشید که می‌توانید با خود خورشید هم رقابت کنید. نگذارید که این موقعیت به هدر رود. معمولا خیلی کم پیش می‌‌آید که مسئله یا شرایطی را «اورژانسی» تلقی کنید اما در ۷م-۸م ماه این اتفاق می‌افتد. محیط پیرامونتان هم حس عجیب و غریبی خواهد داشت اما خوش‌بختانه ظرف چند روز، این حس و حال نیز برطرف خواهد شد. کسی را به سادگی در زندگی خود راه نمی‌دهید. موضعی تدافعی نسبت به شخصی جدید که سر و کله‌اش در ۱۳م/۱۴م ماه ظاهر می‌شود، خواهید گرفت. آیا آن فرد واقعا رفتار مشکوکی از خود نشان داده یا اینکه شما نسبت به عالم و آدم بدبین هستید؟ حسادت ممکن است کار دستتان دهد. ۲۰م-۲۱م ماه ممکن است درخواست افزایش حقوق یا ترفیع درجه دهید اما آیا واقعا لیاقت آن را دارید؟ اگر آره، که خب اجازه ندهید چیزی جلوی شما را بگیرد اما اگر نه، بهتر است قبل از چنین درخواستی، اندکی سخت تر کار کنید. در روزهای پایانی ماه، هرآنچه که اراده کنید را بدست خواهید آورد.

شهریور

به طور کلی، همه چیز ِشما در توازن بوده و پایتان استوار است. اما ایده ی چندان بدی به نظر نمی رسد که در ۱م و ۲م ماه، کمی هم از دایره ی اطمینان خود پا بیرون بنهید. محدودیت های خود را به چالش کشیده و دست به کاری غیر قابل پیش بینی بزنید. کمی جسارت به خرج بدهید. میبینید؟ حالا دیگر فرقی نمی کند چه حسی دارید، و شک ها و ناراحتی هایتان تفاوتی در آنچه هستید ایجاد نمی کنند. برنامه ریزی نکردن و ندانستن همه چیز از پیش چندان هم بد نیست. حتی اشتباه کردن هم دیگر آنقدرها بد به نظر نمی رسد. در طول ماه، همان طور که به کارها و فعالیت های مختلف و روزانه ی خود می پردازید، همواره این نکته را به یاد داشته باشید. در ۵م، ۶م و ۷م ماه، به شکل رضایت بخشی با خود در تعامل و آشتی خواهید بود. حالا که اینقدر با خودتان در هماهنگی به سر می برید فرصت را مغتنم بشمارید و ببینید دلتان چه خواسته هایی دارد. در ۱۰م، ۱۱م و ۱۲م، اگر به هر شکل احساس کردید که عصبی هستید، حتماً زمانی را به خودتان اختصاص دهید، حالا چه با یک جلسه یوگا در سالن خانه ی خودتان، و چه با شنا کردن در یک برکه. یک رویا (چه در خواب شبانه و چه رویایی روزانه)، می تواند به خوبی به شما بفهماند که چه امیدها و انتظارهایی برای تاریخ های ۱۷م و ۱۸م دارید. در ۲۳ م و ۲۴ م حال خوب و بسیار رومانتیکی خواهید داشت. چه حال خوبی است، نه؟ آماده باشید تا در ۲۸م، دوباره از محدوده ی امن خود بیرون رفته و کمی خطر کنید.

همچنین بخوانید:  طالع بینی چینی 2017 ( فال سال چینی 2017 )

مهر

به دنبال شور و هیجان و کاری نو در آغاز ماه هستید. آن قدر بگردید تا آنچه که بدنبالش هستید را بیابید. ۵م-۶م ماه باید برنامه ریزی دقیقی را آغاز کنید. تا ۱۲م-۱۳م ماه شاید آنچه که فقط در حد یک ایده بود، به واقعیت رسیده باشد. امور حرفه ای و شخصی شما حسابی روی غلتک خواهند افتاد و همه چیز آنطور که می خواهید پیش خواهند رفت. در حوالی ۲۱م-۲۲م ماه بد نیست که به دنبال ایجاد ثبات باشید اما فراموش نکنید که بخاطر برقراری ثبات، ایده هایتان را فدا نکنید. نیازهایتان را در ۲۵م-۲۶م ماه بازگو کنید چراکه این کار تاثیر بسزایی در چگونگی مواجهه با دنیا ایجاد خواهد کرد. در روزهای پایانی ماه باید برای هرچیزی آماده باشید. روزهای پرمشغله ای را در محیط کار تجربه خواهید کرد.

آبان

در ۲، ۳ و ۴م ماه شرکت کردن در هیچ قرعه کشی و بخت آزمایی را از دست ندهید، به سروقت بدهی های کهته بروید، حق عضویت های مجانی بگیرید و کوپون های خریدتان را بسته بندی کنید- در این روزها بدون این که زحمتی بکشید لیاقت این را خواهید داشت تا بهترین ها را بر سر راه خود ببینید. در ۷و ۸م ماه یک منبع واقعی انگیزه برای دیگران هستید، به ویژه برای خردسالان. در ۱۳ و ۱۴م ماه احتمالا اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهند، که بزرگتر های فامیل یا شخصی از گذشته ی شما را درگیر خواهند کرد. هیچ چیز را با گفتن اینکه باور نکردنی است سرسری رد نکنیدو با دقت به تمام وقایع و عوامل توجه کنید. اتفاقاتی عجیب تر از این هم رخ داده اند، اینطور نیست؟ در ۲۵ و ۲۶ م ماه یک مذاکره کننده ی فوق العاده هستید، و استدلال هایتان بسیار متوازن هستند. اگر آنچه را که سهم عادلانه ی شماست به دست نیاورید، به احتمال زیاد کوتاهی از شما نبوده است. در ۳۰م ماه با گروهی بیرون بزنید، چرا که قطعا نیاز خواهید داشت تا دوستانی در کنارتان حاضر بوده و اتفاقات دور از ذهن و غریبی را که دارد برایتان رخ می دهد شاهد باشند.

آذر

اگر هم راه آسان و هم راه دشواری برای انجام کاری در آغاز این ماه وجود داشته باشد، مصمم هستید تا راه دشوار را دنبال کنید. شاید بد نباشد از کسی کمک بگیرید چون دیدن اینطور دست و پا زدن اصلا جالب نیست. در روزهای ۴م تا ۶م ماه، اگر بخواهید، می‌توانید مشورت‌ها و اطلاعات خوبی را دریافت کنید. فراموش نکنید که کسی نمی‌تواند ذهن شما را بخواند؛ پس اگر از آنها کمک نخواهید، متوجه اینکه با مشکل مواجه شده‌اید، نخواهند شد. در روزهای ۹م و ۱۰م ماه، مهارت‌های ارتباطی شما به اندازه‌ی یک سر و گردن از همه بهتر شده و به سادگی می‌توانید وارد مکالمات سازنده با دیگران شوید. شاید فرصت خوبی باشد تا عذرخواهی که از مدت‌ها پیش باید انجام می‌دادید را انجام دهید. اگر در بازه‌ی ۱۸م تا ۲۰م ماه پروژه‌ای منتظر به اجرا در‌آمدن باشد، این شما هستید که به عنوان اولین داوطلب مشارکت خود را اعلام کرده و اصلا حوصله‌ی فکر کردن به جزییاتی که باعث می‌شود مدیر بهتری باشید تا کارمند‌ی خوب را هم ندارید. در ۲۸م و ۲۹م ماه لازم است تا تحت هر شرایطی، دیدگاه منطقی خود را حفظ نمایید.

دی

در آغاز ماه تمایل به ارتباط برقرار کردن دارید، و از قضا این دقیقاً همان کاریست که باید انجام دهید. زنگ بزنید، برای کسی نامه ای بنویسید، روی صفحه های مجازیتان پست بگذارید، چرا که این زمان نیاز دارید هر چه در قلبتان می گذرد را افشا کنید. نتیجه اش هم برای شما خوب خواهد بود و هم برای دنیای اطرافتان. در ۵مو و۶م ماه وقتش شده است که فکری به حال وضعیت ورزش کردن خود بکنید. ببینید مناسب است یا نه؟ برنامه ماهیانهی درستی برای خود بریزید. و تند وبی معطلی شروع به عملی کردنش کنید. در دهم و یازدهم ماه، یم پروژه ی کاری، ارتباطاتی که با دیگران دارید، و یا یک پیاده روی در کنار ساحل می تواند اتفاقا عاطفی عمیقی را برایتان رقم بزند. ۱۴م،۱۵م و ۱۶م ماه، روزهای فوق العاده ای برایتان خواهند بود،ازشان لذت ببرید. در ۲۱م و ۲۲م هم انرژی های فوق العاده و اتفاقات هیجان انگیزی سر وقتتان خواهند آمد. در ۲۷م و ۲۸ ماه دوستان و خانواده تان ممکن است به کمکتان نیاز پیدا کنند. هوایشان را داشته باشید. در ۲۹م، ۳۰م و ۳۱م سعی کنید با تفریح و شادی ماه را به پایان برسانید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه 9 خرداد 96 - سه شنبه

بهمن

آیا واقعا فکر می کنید از بازی بیرون انداخته شده اید؟ در ۲ و ۳م ماه اعتماد به نفس و انرژی تان زیاد می شود، اتفاقی که ارمغانش این آگاهی برای شماست که بله، شاید آن پایین ها دارید دست و پا می زنید، اما هنوز از بازی بیرون رانده نشده اید. در ۶ و ۷م ماه به هدف واقعی زندگی خود فکر خواهید کرد، به شک می افتید که واقعا “وقتی بزرگ شدید چه کاره می خواهید بشوید”! شاید وقت آن است که دوباره درس و مشق را شروع کنید و یا به دنبال فرصت های کاری تازه تری بگردید. در ۱۳ و ۱۴م ماه شما نرم ترین و منعطف ترینید، و وقتی دیگران سعی در کشیدن نقشه ای دارند نمی توانید جلوی خنده ی خود را بگیرید. چه چیز خنده دار است؟ مساله این است که شما در لحظه و با واکنش های آنی است که شکوفا می شوید. در ۲۰ و ۲۱م ماه مسئولیت ها و کارهای زیادی بر سرتان آوار می شوند که ترجیح می دادید انجامشان ندهید، اما خوب شما اهل در رفتن از زیر بار مسئولیت نیستید. اگر امکان محول کردن آنها را به کسی دیگر دارید که چه بهتر، اما اگر نه هر چه زودتر به سرانجام برسانیدشان تا وقت برای سرگرمی داشته باشید. ۲۷ و ۲۸م شما لبریز از گفت و گوهای پرمایه و پایه دار خواهند بود. زمان خوبی برای پرسیدن در مورد چیزهاییست که همیشه مایل به دانستن پاسخ شان بوده اید.

اسفند

در دو روز نخست از این ماه دلتان می‌خواهد که در خانه بمانید. می‌خواهید استراحت کرده، به تماشای برنامه‌ی مورد علاقه‌تان نشسته و غذای دلخواه خود را میل نمایید. وقتی با نشستن در خانه می‌توانید این همه لذت ببرید، چه نیازی به بیرون رفتن است؟ در روزهای ۱۳م تا ۱۵م ماه ممکن است علیرغم ترسی که از گم شدن دارید، قدم در سرزمین‌های ناشناخته بگذارید. مسائل مالی در ۱۸م و ۱۹م پر رنگ تر خواهند شد و یکی از اعضای خانواده نیز آماده است تا نظر خودش را به شما بگوید. اگر نمی‌خواهید ارقام و اعداد دقیق را در اختیار یکی از نزدیکان‌تان قرار دهید، بهتر است که کسی را بدین منظور استخدام نمایید (که این کار مسلما مجانی نخواهد بود). در روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه درجا خواهید زد و علیرغم تلاش‌های فراوان، پیشروی نخواهید کرد. شاید همین که بتوانید موقعیت خود را حفظ کنید، دستاورد خوبی لحاظ گردد. ۲۶م و ۲۷م ماه زندگی شلوغ و پر هیجانی را تجربه خواهید کرد اما فراموش نکنید که برای زیاده روی در این کارها ساخته نشده اید. از اینکه از شهرت خوشتان نمی‌آید، ناراحت نشوید؛ همه چیز در مورد ظاهر نیست.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال نیمه اول خرداد ۹۶ در وهاران

فال نیمه اول خرداد ۹۶ در وهاران فروردین اراده شما در زندگی قابل تقدیر است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *