خانه / فال و طالع بینی / فال ماهانه بهمن ۹۶ در وهاران
فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه بهمن ۹۶ در وهاران

فال ماهانه بهمن ۹۶ در وهاران

فال ماهانه آبان 95 در وهاران

فروردین

در نخستین روز ماه چه دلیل خاصی برای شادی داشته باشید و چه نه، می توانید پا به پای انرژی های مثبتی که در سر هر کوی و برزنی به اطراف پراکنده می شوند لذت ببرید. واژه ی کلیدی زندگی شما در این روز “در حال انفجار” است! و از هر نظر این حق را دارید که نسبت به آنچه در پیرامونتان در حال رخ دادن است سرشار از هیجان باشید.در ۶ و ۷م ماه نگرانی های مالی تان می تواند کمی این جشن و پایکوبی شما را سوت و کور کند. اما به احتمال زیاد راه حلی فوق العاده برای مشکلاتتان وجود دارد، چیزی که هنوز به فکرتان نرسیده. داشتن فکری خلاقانه می تواند هر مشکلی را حل کند، درگیری های مالی هم در این میان مستثنی نیستند. در ۱۳ و ۱۴م ماه خود را آماده ی دوستی های متعدد و تازه کنید. نیمه ی ماه نقطه ی اوج در روابط، به ویژه در شبکه های اجتماعی خواهد بود. حتی اگر فورا احساس رفاقت با کسی نکردید، بد نیست که شماره و اطلاعاتشان را یادداشت کنید، از کجا معلوم! ممکن است روزی به درد تان بخورد. در ۱۷،۱۸ و ۱۹م ماه اطراف خود را با زیبایی لبریز می کنید، پس اگر با غریبه ای دوست داشتنی و یا یکی از آدم های مشهور و محبوب تان ملاقات کردید خیلی شگفت زده نشوید. هرگاه چیزی را باور کنید، ممکن می شود. در ۲۷ و ۲۸م ماه اتفاقات عاشقانه بالای فهرست امور تان قرار دارند، پس چه به دنبال عشق می گردید و چه عشق خود را یافته اید، در این روزها مثل دانه ی اسفندی بر آتش عشق خواهید بود.

اردیبهشت

در ۶، ۷ و ۸م ماه همه چیز برایتان انگیزه بخش خواهد بود. از هر چیز کوچکی حتی بال زدن پروانه و صدای خنده ی کودکی به وجد می آیید. چطوره می خواهید این احساسات را به دنیا نشان دهید؟ شاید درست کردن یک تارنما، یا حتی یک گفت و گوی ساده با فردی غریبه ایده یخوبی برای این کار باشد. شاید در ۱۱م و ۱۲م ماه با شکست خوردن در پروژه ای که خیلی رویش کار کرده اید نا امید شوید، اما شما که اهل کوتاه آمدن و جا زدن نیستید، نه؟ یک رویکرد جدید همه ی بازی را دگرگون خواهد کرد. چند روزی به خود وقت داده و پس از آن با نیرو و گروهی حدید دوباره باز گردید. در ۱۹م و ۲۰م، شرایط احتماعی به کونه ای است که فرصتی برای خوش گذرانی و جشن خواهید داشت، تا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. در ۲۴م و ۲۵م وقتی نگاه ها به سوی تان جلب می شود، اولین واکنش تان این خواهد بود که سر در لاک خود فرو ببرید، اما چرا میخواهید دنیا را از وجود خود محروم کنید؟ دلیلی برای پنهان کردن خود ندارید، در سراپای وجودتان هنری نیست که نباشد.

خرداد

در ۱م، ۲م و ۳م برای هر پیروزی به سور بنشینید.زندگی واقعاً همان چیزی است که شما می سازید، و خب شما هم در حال انجام کارهای فوق العاده ای هستید. وقتی که برنامه های تان را مرتب و منظم کنید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع پیروزی تان شود. در ۷م و ۸م ماه شیفته ی راز و رمز ها خواهید بود و پرونده ی آدم های گم شده، جرم های حل نشده، و رازهای فراطبیعی و احضار روح به شدت جذبتان می کنند. فکر بدی نیست که لامپ ها را خاموش کرده و یک کاسه ذرت بو داده در دست گرفته و به تماشای فیلمی ترسناک بنشینید. بهتر است یکی دو دوست را هم دعوت کنید تا اگر خیلی ترس برتان داشت تنها نمانده باشید. در ۱۵ و ۱۶ م ماه، بی اندازه بیزارید که کسی وقت تان را تلف کند، چرا که هم باید با کسان بسیاری دیدار کرده و کارهای زیادی را انجام دهید. همین نگاه کار محور را در روزهای ۲۱،۲۲ و ۲۳ م ماه نیز خواهید داشت. جوری که می خواهید سوتی را گوشه لبانید گذاشته و بنوازید تا دیگران خوب بفهمن که این شمایید که دستور می دهید. در ۲۹ و ۳۰ ام ماه از اینکه به جزییات رسیدگی کنید لذت می برید. و آدم هایی که شانس کار کردن در کنار شما را دارند باید شکرگزار بخت خود باشند.

همچنین بخوانید:  فال غرور متولدین ماههای مختلف / جدید و جالب

تیر

در روزهای نخست این ماه همه‌ی کارها را به تعویق خواهید انداخت و متوجه دلیل این همه نگرانی از جانب بقیه نخواهید شد. نهایتا که قرار است کارها را انجام دهید پس چرا این‌قدر شلوغش می‌کنند؟ در روزهای ۶م و ۷م مسائل زیادی را در سر دارید و بهتر است که از لحاظ روحی، فرصت استراحت به خودتان دهید. خودتان را سرگرم کاری‌هایی کنید که نیاز به کمک گرفتن از فکر‌تان نداشته باشند (در عمل یعنی هیچ کاری انجام ندهید). در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م احساس خواهید کرد که آدم بسیار مهمی هستید. درک نمی‌کنید که چرا کسی درب را برای‌تان باز نمی‌کند و یا اینکه چرا در مقابل‌تان خم و راست نمی‌شود. ۱۸م و ۱۹م ماه همراه با جرقه‌هایی فکری خواهد بود و هرچقدر که ارتباط قوی‌تری با ذهن خود داشته باشید، ارتباط قوی‌تری نیز با بدن خود خواهید داشت (اگر برای اولین بار با کسی آشنا می‌شوید، مراقب باشید که در چنین شرایطی زیاده‌روی نکنید). انرژی زیادی را باید در روزهای ۲۲م و ۲۳م صرف ارتباطات کنید. سعی کنید طوری به طرف مقابل نزدیک نشوید که بعدا هیچ راه بازگشتی برای‌تان وجود نداشته باشد.

مرداد

با اینکه هر از گاهی ممکن است کنترل خودتان را از دست دهید، در روزهای ۲م و ۳م این ماه به خوبی از پس شرایط ایجاد شده بر خواهید آمد. در ۴م و ۵م ماه، بازدهی کاری شما بسیار بالا خواهد رفت (مخصوصا اگر مشغول کارهایی باشید که به آنها علاقه دارید). وظایف خود را در اولین فرصت انجام دهید تا فرصت کافی برای تفریح یا رسیدگی به امور شخصی خود را داشته باشید. اتفاقات عجیبی در محدوده‌ی ۱۰م تا ۱۲م رخ می‌دهید که نتایج آنها کاملا نامشخص است. باید تا مشخص شدن نتیجه، صبر کنید. در ۲۰م و ۲۱م ماه آماده اید تا به مرحله‌ی بعد از زندگی خود پیش بروید اما شخصی از گذشته، شما را رها نخواهد کرد. کافیست که بپذیرد قضیه مهم نیست و پیش بروید. در ۲۵م و ۲۶م ماه می‌بایست احساسات خود را بیان کنید. آنقدر که فکر می‌کنید پیچیده نیست.

شهریور

در روزهای ۶م و ۷م ماه مراقب باشید تا از شما سوءاستفاده نشود. اهل کمک کردن هستید اما نباید اجازه دهید تا دیگران از شما سوء استفاده کنند. در بازه‌ی ۱۰م تا ۱۲م ماه افکار عجیبی به ذهنتان می‌رسد اما جای نگرانی وجود ندارد چراکه لزوما تصورات شما قرار نیست که به واقعیت بپیوندند. قبل از اینکه کسی را مقصر اعلام کنید، حسابی تحقیق کنید تا بعدا شرمنده نشوید. در روزهای ۱۵م و ۱۶م ماه شرایط برای عشق‌ورزی و دوستی محیا می‌شود. در ۲۵م و ۲۶م ماه، با پایان‌های ناخواسته و غیرمنتظره‌ای مواجه خواهید شد. سعی کنید شرایط را سخت نگیرید و آنچه که اتفاق افتاده را پذیرفته و به ادامه‌ی زندگی خود بپردازید. فراموش نکنید که هرجا که دری بر روی شما بسته شود، در جایی دیگر درهای دیگری به سوی‌تان گشوده خواهد شد. در ۲۷م و ۲۸م ماه لازم است تا برخلاف دیگران حرکت کرده و کار درست را انجام دهید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه 2 بهمن 96 - دوشنبه

مهر

در روز اول ماه کمی احساس تنبلی می کنید، نه؟ جای نگرانی نیست، چرا که در ۲، ۳ و ۴م ماه در تخت ماندن و سر جا بند شدن برایتان غیر ممکن است، هیچ نشانه ای از بی حال و حوصلگی نخواهید داشت. در ۹ و ۱۰م ماه باور دارید که باید ایمان داشته باشید و به دنبال نشانه هایی هدایت گر بگردید. دلیلی هم ندارد که با این حس ششم خود مخالفت کنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه تاکید بسیاری بر پول و مسائل مالی هست، و بدتان نمی آید که می توانستید خود را در زمره ی دسته ی پولدار می دید، اما خوب می دانید که برای پول درآوردن باید کار کنید. ترجیح تا ناین خواهد بود که به ایده های بزرگ خود بیندشید، و حاشیه ها و جزییات بی اهمیت مسائل را به دیگران واگذارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه بی اندازه دلتان می خواهد عقل و بدنی سالم داشته باشید و آماده اید تا برای به دست آوردن این دو سخت کار کنید. بد نیست رژیم غذایی خود را تغییر داده و یک مربی شخصی استخدام کنید. هر کاری که برای انجم دادن داشته باشید از اراده ی کافی برای به سرانجام رساندن آن برخوردارید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹ م ماه بی اندازه تمایل به رقابت دارید، هرچند این به آن معنی نیست که هر کاری هم برای پیروزی می کنید. در واقع اخلاقیاتتان مانع از آن می شود که کاری ناجوانمردانه از شما سر بزند.

آبان

اگر این اواخر همینطور در جریان زندگی پیش می رفتید و به این فکر می کردید که اصلا این زندگی برای چه هست و در چه جهتی باید حرکت کنید، بدانید که جواب خود را در روزهای نخست این ماه بطور قطعی خواهید یافت. هدف خود از این زندگی و نحوه ی رسیدن به آن را به طور واضح خواهید دید و حتی اینکه با چه کسی می خواهید باشید و اینکه چطوری آنها را مجاب کنید که بخواهند با شما باشند. از اینکه بالاخره تا حدودی تکلیفتان با خودتان معلوم می شود، لذت ببرید و خوشحال باشید. آن دسته از کارهای طاغت فرسا و خسته کننده ای هم که مدت هاست بر روی هم تلنبار شده اند را سعی کنید در اواخر هفته ی اول ماه، یک بار و برای همیشه سر و سامان دهید. مطمئنا حس بهتری خواهید داشت اگر شر نیمه کاره ماندن این کارها از ذهنتان کم شود.

آذر

ماه جدید با دنیایی پر از شگفتی‌ها آغاز می‌شود. به سفر بدون مقصد خاصی بروید. به جای رفتن به سمت راست همیشگی، به سمت چپ بروید. با غریبه‌ها مهربانی کنید چراکه نمی‌دانید کی ممکن است خودتان هم به کمک آنها نیاز داشته باشید. در ۷م و ۸م ماه با تمام وجود به جزییات توجه خواهید کرد و همین امر ممکن است موجب آن شود تا دیگران برای انجام کارهایشان به سراغ شما بیایند. مشکلی از بابت انجام کارها ندارید اما می‌خواهید که سهمی اساسی در پاداش کار داشته باشید. ۱۶م و ۱۷م ماه دلتان می‌خواهد به کسی گیر دهید و معمولا اغلب افراد خوششان نمی‌آید که غلط‌هایشان را اصلاح کنید (خودتان خوشتان می‌آید؟). با ملایمت بیشتری به انتقادهای سازنده بپردازید چراکه ممکن است به ضررتان تمام شود. در روزهای ۲۴م تا ۲۵م ماه همه شیفته و مجذوب شما خواهند شد.

دی

شاید بد نباشد که در ابتدای این ماه سری به شجره‌نامه‌ی خانوادگی خود بزنید. خودتان را برای مواجه شدن با برخی از ناشناخته ها آماده کنید. ۵م و ۶م ماه می‌خواهید هرکاری را که دوست دارید انجام دهید اما آیا چنین چیزی امکان دارد؟ اول به وظایف اصلی خود رسیدگی کنید تا شاید فرصت برای تفریح و خوشی هم ایجاد شود. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م زندگی‌تان مورد توجه تماشاچی‌های زیادی قرار خواهد گرفت. اگر مردم واقعا قصد مشارکت در زندگی‌تان را داشته باشند، حاضر به پرداخت بهای آن هم خواهند شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه آماده هستید تا کاندیدای موقعیت و سمتی شوید. خوشبختانه اطرافیان و دوستان‌تان به شما کمک خواهند کرد. در ۲۶م و ۲۷م ماه به همه با دید تعجب نگاه خواهید کرد و بهتر است که وقت خود را با کودکان یا افرادی که قلب کودکانه دارند سپری کنید. خودتان را سرگرم کنید! دنیا جای زیبایی برای زندگی کردن است.

همچنین بخوانید:  فال دکوراسیون ماه تولد 2017

بهمن

در اول، دوم، و سوم ماه هیچ انگیزه ی پنهانی ندارید، اما مگر می شود این را به هر کسی که می رسید توضیح دهید؟ احتمالاً نه! بهتر است تنها گاهی که پیش نزدیکان و معتمدان تان هستید سپر خود را زمین بگذارید. در چهارم و پنجم ماه دلتان می خواهد گوشه ی کتابخانه ای سرتان را توی یک کتاب کنید. اما فکرش را هم نمی کنید اما با انجام این کار ممکن است دیدار یک آدم جذاب را از دست بدهید. با یک غریبه ملاقات کنید و ببینید چه می شود. دیدید؟ دنیا به آخر نرسید. در سیزدهم و چهاردهم ماه حس انسان دوستانه تان آن قدر زیاد می شود که به هیچ رو نمی توانید خودخواهانه رفتار کنید. چگونه می توانید از این حالت بهره بگیرید؟ به پیرامون خود نگاه کنید، شاید بتوانید در سازمان های خیراخواهانه و انسان دوستانه جایی برای خود بیابید. خودتان باشید. تغییری در دنیا ایجاد کنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه شما متفاوت ترین آدم توی جمع هستید. با تایید شدن یگانگی تان، بهتان ثابت خواهد شد که در راه درستی قرار گرفته اید. در ۲۸م و ۲۹م با مراقبت و توجه به چیزی که می خواهید به دستش بیاورید، مانع از این می شوید که کسی دیگر آن را تصاحب کند. اما یادتان باشد که شریک شدن آنچه دارید بهتر از انبار و احتکار کردن آن است.

اسفند

در آغاز ماه خود را برای هر فعالیت اجتماعی ممکنی آماده کنید، چه پیک نیک باشد و چه موزه. از تمام جزئیات این اتفاقات لذت خواهید برد. و از اینکه برای عزیزانتان بساطی از عیش و لذت فراهم کنید هم لذت خواهید برد. و در نهایت از خود فعالیتی که مشغولش هستید هم لذت خواهید برد، آن هم با علم به اینکه آدم حرفه ای ای چون شما برنامه اش را ریخته. در ۵م و ۶م ماه، عاشقانه هایتان توجه م وانرژی شما را به خود اختصاص خواهند داد. و قطعاً از آن لذت خواهید برد. شما به سختی کار می کنید و در ۱۴م، ۱۵م و ۱۶م ماه به خوبی نتیجه ی این همه زحمت را می بینید. چه حس خوبی است وقتی قدر کارتان را بدانند، نه؟در ۲۱م و ۲۲م ماه، وقتی که باید به دخل و خرج خود و کارهای کرده و نکرده رسیدگی کنید، مطمئن شوید که این کار را با دقت انجام می دهید. در ۲۵م و ۲۶م ماه، قبل از فرستادن هر ایمیل کاری، آن را دو بار بخوانید. در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه فروتنانه رفتار کنید. یادتان باشد که زندگی یک هدیه است!

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال هفته اول آبان 95 را در وهاران بخوانید

فال هفته اول بهمن ۹۶ | از ۱ تا ۷ بهمن ۹۶

فال هفته اول بهمن ۹۶ | از ۱ تا ۷ بهمن ۹۶ *** همچنین ببینید: …

۲ دیدگاه

 1. سلام. سایت تاروت رنگی از شما کپی برداری کرده فال این ماه را …

  • سلام دوست عزیز و همراه خوب پورتال وهاران
   ضمن تشکر از همراهی شما و تشکر بابت اطلاع رسانی تان
   تذکر لازم به سایت مورد نظر داده می شود.
   همراهی همیشگی شما باعث دلگرمی ماست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *