خانه / فال و طالع بینی / فال ماهانه آبان ۹۶ در وهاران
فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه آبان ۹۶ در وهاران

فال ماهانه آبان ۹۶ در وهاران

فال ماهانه آبان 95 در وهاران

فروردین

بد نیست که در روزهای نخست ماه، مقداری در مواضع خود تغییر جهت ایجاد کرده و کارهایی که قبلا انجام نداده اید را آزمایش کنید. هیچ چیزی مثل تغییر موضع نمی تواند بینش های جدیدی را به زندگی شما وارد کند. در روزهای ۵م، ۶م و ۷م ماه میلادی سعی کنید به همان مسیر و رویکرد همیشگی بچسبید. بعدا فرصت کافی برای خلاقیت و کارهای جدید خواهید داشت. مراقب اتفاقات روز ۱۳م و ۱۴م باشید. برای ۱۵م و ۱۶م، دوستی و روابط جدید در طالع شما دیده می شود. ممکن است برای ۲۱م و ۲۲م ماه با یکی از دوستانتان برنامه ای بچینید. شاید هم بد نباشد برای ۲۵م، ۲۶م و ۲۷م ماه مقداری در آشپزی خلاقیت به خرج دهید و البته فراموش نکنید که لااقل در روز آخر ماه هم که شده اندکی به سلامتی خودتان و ورزش، زمان اختصاص دهید.

اردیبهشت

در ۱م، ۲م و ۳م ماه، فشارها کم شده و فرصتی برای شکوفایی پیدا خواهید کرد. تنش و استرس تاثیری معکوس دارند، پس سعی کنید اطمینان خاطر حاصل کنید از اینکه خود را در محیط هایی سالم که برایتان خوب و مطلوب هستند قرار می دهید. در ۶م و ۷م ماه به شکلی اتفاقی، به غریبه ها کمک می کنید، و اگرچه کسی، به شکل سنتی، از شما قدردانی نمی کند، اما از یاری رساندن به دیگران احساس خوبی داشته و زندگی تان کامل تر به نظر می آید. در ۱۳م و ۱۴م ماه، آنقدر حواس پرت و سردرگم می شوید که حس می کنید که اگر سرتان به گردن تان وصل نبود، ممکن بود که حتی آن را هم گم کنید، پس بد نیست گر از کسی دیگر بخواهید تا حواسش به امور مهم تر باشد. در این روزها همینقدر که بدانید پول و کلیدتان را کجا گذاشته اید، خودش خیلی است. در ۱۹م و ۲۰م، تنها حرف می زنید و از نظر کاری هیچ کار مفیدی انجام نمی دهید، اما خوب، کاریش هم نمی توان کرد، دوست دارید با مردم بر سر مسائل بحث بر انگیز و تابو گفت و گو کنید. به ظور کلی دیگران چندان جدی نخواهند گرفتتان، اما شما خوب بلدید کی و کجا خلاقیت به خرج دهید. در روزهای ۲۸م، ۲۹م، و ۳۰م ماه همه چیز خیلی خوب است و به راستی دلیل اینکه می گویند خنده بر هر درد بی درمان دواست را درک می کنید. مدت ها بود که اینهمه لبخند به لب نبوده اید.

خرداد

بهتر است که بزرگترین نگرانی‌های‌تان را در روزهای ۱م و ۲م این ماه با دیگران مطرح کنید. با نادیده گرفتن آنها، کاری پیش نخواهد رفت. شاید اگر اهداف‌تان را مشخص کنید، با تکمیل هرکدام و با دست به کار شدن برای انجام هدف بعدی، اندکی احساس بهتری داشته باشید. درست است که در روزهای ۳م و ۴م با حداقل ها هم می‌توانید پیش بروید اما در چنین شرایطی اصلا به شما خوش نخواهد گذشت. چیزی که مدت‌ها می‌خواستید را به خودتان هدیه دهید و نگران اینکه با خواسته‌های دیگران مغایرتی دارد یا خیر هم نباشید. این حق شما است! ۱۵م و ۱۶م مملو از چالش‌هایی خواهند بود که ممکن است برخی از آنها بر آینده‌ی شما نیز تاثیر بگذارند. خودتان را برای این روزها آماده کنید و تا قبل از اینکه تمام تلاش خود را نکرده‌اید، تسلیم نشوید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس می‌کنید که نیاز به تغییر دارید اما فراموش نکنید که داشتن اعتماد به نفس یک نعمت است و نه بلا. در ۲۸م و ۲۹م ماه ممکن است نتوانید هیچ فرد قابل اعتمادی را در بین دوستان نزدیک‌تان پیدا کنید. شعاع جستجو را بیشتر کرده و سر و صدای اضافی هم به راه نیاندازید.

همچنین بخوانید:  فال بدبختی سال 2017 (خنده دار و جالب)

تیر

در ۱ و ۲م ماه همه چیز قابل مذاکره است. برای گرفتن بهترین قیمت ها چانه میزنید، آماده اید که متن قراردادها را عوض کنید و کاری کنید که همه چیز به سود شما بینجامد. گاهی از این که می تواندی بی تفاوت باشید احساس غرور می کنید، اما در ۵، ۶ و ۷م ماه وقتی با کسی دیدار کنید که واقعا برایتان جذاب باشد، آنگاه دیگر تظاهر به بی تفاوتی و خونسردی کار آسانی نخواهد بود. از او خوشتان آمده است، بپذیرید! نگاه بسیار ویژه ای نسبت به جهان دارید و ۱۵ و ۱۶م ماه بهترین زمان برای آن خواهد بود. شاید آماده ی اینهمه شور و استقبال از ایده هایتان نباشید، اما به هر رو درست مثل هر ابرپهلوانی احتیاط می کنید تا در مرکز توجه دیگران قرار نگیرید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همچنان در پشت صحنه به کارهایتان ادامه دهید، به ویژه به این خاطر که بسیار بیش از حالت معمول احساس خجالت زدگی می کنید. در ۳۰ و ۳۱م ماه بهترین نیت ها را در سر می پرورانید، اما همه مثل شما نیستند. برای امور تجاری هم اعتماد ضروری است و هم توجه به جزییات.

مرداد

در ۲، ۳ و ۴م ماه شرکت کردن در هیچ قرعه کشی و بخت آزمایی را از دست ندهید، به سروقت بدهی های کهته بروید، حق عضویت های مجانی بگیرید و کوپون های خریدتان را بسته بندی کنید- در این روزها بدون این که زحمتی بکشید لیاقت این را خواهید داشت تا بهترین ها را بر سر راه خود ببینید. در ۷و ۸م ماه یک منبع واقعی انگیزه برای دیگران هستید، به ویژه برای خردسالان. در ۱۳ و ۱۴م ماه احتمالا اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهند، که بزرگتر های فامیل یا شخصی از گذشته ی شما را درگیر خواهند کرد. هیچ چیز را با گفتن اینکه باور نکردنی است سرسری رد نکنیدو با دقت به تمام وقایع و عوامل توجه کنید. اتفاقاتی عجیب تر از این هم رخ داده اند، اینطور نیست؟ در ۲۵ و ۲۶ م ماه یک مذاکره کننده ی فوق العاده هستید، و استدلال هایتان بسیار متوازن هستند. اگر آنچه را که سهم عادلانه ی شماست به دست نیاورید، به احتمال زیاد کوتاهی از شما نبوده است. در ۳۰م ماه با گروهی بیرون بزنید، چرا که قطعا نیاز خواهید داشت تا دوستانی در کنارتان حاضر بوده و اتفاقات دور از ذهن و غریبی را که دارد برایتان رخ می دهد شاهد باشند.

شهریور

چرا در آغاز ماه این‌قدر اصرار دارید که راه و روش شما بهترین راه برای انجام کار است!؟ مطمئن باشید اگر از خودتان انعطاف نشان دهید به نفع‌تان خواهد بود. در روزهای ۵م و ۶م ماه همه فکر می‌کنند که دیگر قادر به ادامه دادن نیستید اما در لحظه‌ی آخر همه را متعجب خواهید کرد. با این کار اطرافیان‌تان نیز احترام بیشتری برای شما قائل خواهند شد. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م حس و درک‌تان تقویت شده و در مسیر های جالبی قدم خواهید گذاشت. چرا باید به سمت راست حرکت کنید وقتی که تمام اعضای بدن و حس‌های‌تان می‌گویند که به چپ بروید؟ در ۱۷م و ۱۸م ماه با ظهور اعتماد به نفس‌تان، موقعیت‌های عاشقانه‌ای ممکن است فراهم گردد. در روزهای ۲۴م و ۲۵ ماه با بحران مالی مواجه خواهید شد. لازم است که بودجه‌ای را برای کارهایتان در نظر بگیرید. پس‌انداز کردن برای روز مبادا آن‌قدر که فکر می‌کنید سخت نیست. در روزهای آخر ماه اشتهای زیادی خواهید داشت و سر نمی‌شوید. شاید این کار دلیلی فراتر از گشنگی داشته باشد. بهتر است با یکی از دوستان‌تان صحبت کنید.

همچنین بخوانید:  فال تخمین زمان هفتگی از 20 آبان تا 26 آبان 96

مهر

در آغاز ماه تمایل به ارتباط برقرار کردن دارید، و از قضا این دقیقاً همان کاریست که باید انجام دهید. زنگ بزنید، برای کسی نامه ای بنویسید، روی صفحه های مجازیتان پست بگذارید، چرا که این زمان نیاز دارید هر چه در قلبتان می گذرد را افشا کنید. نتیجه اش هم برای شما خوب خواهد بود و هم برای دنیای اطرافتان. در ۵مو و۶م ماه وقتش شده است که فکری به حال وضعیت ورزش کردن خود بکنید. ببینید مناسب است یا نه؟ برنامه ماهیانهی درستی برای خود بریزید. و تند وبی معطلی شروع به عملی کردنش کنید. در دهم و یازدهم ماه، یم پروژه ی کاری، ارتباطاتی که با دیگران دارید، و یا یک پیاده روی در کنار ساحل می تواند اتفاقا عاطفی عمیقی را برایتان رقم بزند. ۱۴م،۱۵م و ۱۶م ماه، روزهای فوق العاده ای برایتان خواهند بود،ازشان لذت ببرید. در ۲۱م و ۲۲م هم انرژی های فوق العاده و اتفاقات هیجان انگیزی سر وقتتان خواهند آمد. در ۲۷م و ۲۸ ماه دوستان و خانواده تان ممکن است به کمکتان نیاز پیدا کنند. هوایشان را داشته باشید. در ۲۹م، ۳۰م و ۳۱م سعی کنید با تفریح و شادی ماه را به پایان برسانید.

آبان

همه ی آن چیزها و کارهایی که ماه پیش به فردا انداختید را با یاد آورید، بله در اول ماه با همه ی آنها رو به رو خواهید شد. اما خوب بخش خوبی هم برای این ماجرا وجود دارد و آن اینکه حالا دیگر آماده ی رویارویی با آن کارهای هستید. حالا دیگر اهل پا پس کشیذن از چالش ها نیستید. در ۷ و ۸م ماه، راه و روشی که نسبت به روابط تان در پیش می گیرید از این قرار خواهد بود:”شل بگیر اما رها نکن”، به ویژه اگر دلتان بخواهد همه چیز را راحت بگیرید. علاوه بر اینها، با فضا دادن به دیگران باعث می شوید احساس کنند بیش از آنچه فکرش را می کرده اند شما را می خواهند. در ۱۵ و ۱۶م بیرون بزنید و با دنیا در آمیزید، چرا که برقرار کردن رابطه های تازه هرگز اینهمه آسان نبوده است. هر گز نمی توانید پیش بینی کنید کی با چه کسی ملاقات خواهید کرد و چه تاثیر مهمی در چه بخشی از زندگی تان خواهد گذاشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه واقعا سرحال، رو فرم و پرانرژِی هستید. در آن روزها اگر فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت های بازیگری خود پیدا کنید، کافی است شانس با شما یار بوده و کارگردان یا تهیه کننده ای هنر نمایشگری تان را ببیند، آنگاه بعید نیست قراردادی برای یک فیلم با شما ببندند. در ۲۵ و ۲۶م ماه خوشرویی و خوش سر و زبانی شما با دیگران پاداش خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

آذر

در ۱م، ۲م و ۳م برای هر پیروزی به سور بنشینید.زندگی واقعاً همان چیزی است که شما می سازید، و خب شما هم در حال انجام کارهای فوق العاده ای هستید. وقتی که برنامه های تان را مرتب و منظم کنید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع پیروزی تان شود. در ۷م و ۸م ماه شیفته ی راز و رمز ها خواهید بود و پرونده ی آدم های گم شده، جرم های حل نشده، و رازهای فراطبیعی و احضار روح به شدت جذبتان می کنند. فکر بدی نیست که لامپ ها را خاموش کرده و یک کاسه ذرت بو داده در دست گرفته و به تماشای فیلمی ترسناک بنشینید. بهتر است یکی دو دوست را هم دعوت کنید تا اگر خیلی ترس برتان داشت تنها نمانده باشید. در ۱۵ و ۱۶ م ماه، بی اندازه بیزارید که کسی وقت تان را تلف کند، چرا که هم باید با کسان بسیاری دیدار کرده و کارهای زیادی را انجام دهید. همین نگاه کار محور را در روزهای ۲۱،۲۲ و ۲۳ م ماه نیز خواهید داشت. جوری که می خواهید سوتی را گوشه لبانید گذاشته و بنوازید تا دیگران خوب بفهمن که این شمایید که دستور می دهید. در ۲۹ و ۳۰ ام ماه از اینکه به جزییات رسیدگی کنید لذت می برید. و آدم هایی که شانس کار کردن در کنار شما را دارند باید شکرگزار بخت خود باشند.

همچنین بخوانید:  طالع بینی روابط عاشقانه از روی خط کف دست

دی

احساس می‌کنید که در روزهای ۲م و ۳م ماه در باتلاق گیر افتاده‌اید. همه چیز در دور آهسته بوده پس چرا شما هم آرام نمی‌گیرید؟ نگران آن نباشید که خودتان را به دیگران برسانید؛ کافیست تلاش خودتان را کنید. در روزهای ۹م و ۱۰م شرایط هم‌اندیشی ایجاد خواهد شد و این موقعیت را خواهید داشت تا طرز فکر خود را با دنیا در میان بگذارید. خواهید دید که به تنهایی می‌توانید دنیا را تغییر دهید. در ۱۶م و ۱۷م ماه جزییات کار، شما را کلافه خواهد کرد. ممکن است در پشت صحنه،‌ ترس از شکست باشد که این کلافگی ها را در شما ایجاد کرده باشد. مسئولیت کار خود را بپذیرید. پاداش‌هایی که دریافت خواهید کرد، بیشتر از انتقاد‌ها خواهند بود. در محدوده‌ی ۲۳م تا ۲۵م ماه دلتان می‌خواهد که به سفر و گردش بروید؛ پس چرا که نه!؟ تنها چیزی که لازم دارید یک نقشه، مسواک و یک دست لباس اضافی بوده تا ماجراجویی خود را آغاز کنید.

بهمن

اگر این اواخر همینطور در جریان زندگی پیش می رفتید و به این فکر می کردید که اصلا این زندگی برای چه هست و در چه جهتی باید حرکت کنید، بدانید که جواب خود را در روزهای نخست این ماه بطور قطعی خواهید یافت. هدف خود از این زندگی و نحوه ی رسیدن به آن را به طور واضح خواهید دید و حتی اینکه با چه کسی می خواهید باشید و اینکه چطوری آنها را مجاب کنید که بخواهند با شما باشند. از اینکه بالاخره تا حدودی تکلیفتان با خودتان معلوم می شود، لذت ببرید و خوشحال باشید. آن دسته از کارهای طاغت فرسا و خسته کننده ای هم که مدت هاست بر روی هم تلنبار شده اند را سعی کنید در اواخر هفته ی اول ماه، یک بار و برای همیشه سر و سامان دهید. مطمئنا حس بهتری خواهید داشت اگر شر نیمه کاره ماندن این کارها از ذهنتان کم شود.

اسفند

در نخستین روز از این ماه همه سفت و سخت مشغول انجام کارهایشان هستند اما شما هیچ عجله‌ای ندارید. شاید از چیزی خبر دارید که آنها ندارند. در روزهای ۵م و ۶م ماه تمام اولویت‌های خود را بر روی نزدیک‌ترین افراد به خودتان خواهید گذاشت. تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید. در روزهای ۱۲م و ۱۳م ماه برتری‌ای را که نسبت به سایر رقبا نیاز دارید را کسب خواهید کرد؛ پس اگر منتظر فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن از آنها بودید، از این موقعیت استفاده کنید. ۱۷م و ۱۸م ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. شاید پذیرش آنها را در ابتدا سخت باشد اما دیری به طول نمی‌انجامد که با آنها کنار خواهید آمد. در بازه‌ی ۱۹م تا ۲۱م ممکن است با تغییر موقعیت و جایگاه‌تان، اطرافیان شما پشت سرتان حرف بزنند. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید. حتی حاضر هستید از مهم‌ترین داشته‌های خود گذشت کرده تا پیروز شوید.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال ابجد هفتگی,فال هفتگی ابجد,فال هفته ابجد,فال ابجد هفته,ابجد هفتگی,ابجد هفته,فال ابجد این هفته,فال ابجد,طالع بینی ابجد,فال ابجد چیست,آموزش فال ابجد,ابجد

فال ابجد هفتگی از ۲۴ آبان تا ۳۰ آبان ۹۶

فال ابجد هفتگی از ۲۴ آبان تا ۳۰ آبان ۹۶ آیا تا به حال اسم …

۲ دیدگاه

 1. سلام. سایت تاروت رنگی از شما کپی برداری کرده فال این ماه را …

  • سلام دوست عزیز و همراه خوب پورتال وهاران
   ضمن تشکر از همراهی شما و تشکر بابت اطلاع رسانی تان
   تذکر لازم به سایت مورد نظر داده می شود.
   همراهی همیشگی شما باعث دلگرمی ماست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *