خانه / فال و طالع بینی / فال ماهانه بهمن ۹۵ در وهاران
محل تبلیغات در مجله اینترنتی وهاران
فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه بهمن ۹۵ در وهاران

فال ماهانه بهمن ۹۵ در وهاران

فال ماهانه آبان 95 در وهاران

فروردین

در نخستین روز ماه فکرتان درگیری یکی از ستاره های سینما یا موسیقی خواهد بود، اما خب می دانید که قرار نیست به هم برسید، مگر نه؟ در ۲، ۳ و ۴م ماه هر چیز شاعرانه ای را دوست دارید، ترانه ها هم مشمول این جریان هستند. اگر مسل به نوشتن دارید دست به نوشتن شعری بزنید، یا ترانه و شعر کسی دیگر را که به خوبی بیانگر احساس تان است قرض بگیرید. در ۱۲ و ۱۳م ماه در حال تمیز کاری و سرو سامان دادن به همه چیز هستید تا برای چیزهای تازه تر جا باز کنید. اما آیا مطمئنید که با دور انداختن چیزهای کهنه مشکلی ندارید؟ تغییرات نیمه ی ماه، به ویژه اگر دائمی باشند، چندان برایتان آسان نیستند. در ۲۴ و ۲۵م ماه، کسی از تلاش های تان قدردانی خواهد کرد . دل تان گرم و قرص می شود، هرچند که برای تشکر دیگران نیست که تلاش می کنید، اما دانستن این موضوع که در زندگی دیگران تفاوتی ایجاد کرده اید بسیار دلچسب است. در ۳۰ و ۳۱م ماه گمان می کردید که اتفاقاتی رومانتیک در پیش رو دارد، اما اینطور نخواهد بود و احساس ناامیدی می کنید. گویا بهتر است همه چیز را از نو آغاز کنید و شروعی دوباره داشته باشید.

اردیبهشت

در آغاز این ماه، تمام فکر و خیالتان درگیر برنامه‌های آتی خودتان خواهد بود و تقریبا تمام وقت‌تان هم صرف یافتن پاسخ سوال‌های موجود در ذهنتان خواهد شد. در روزهای ۴م تا ۶م ماه درگیر کشمکش‌های عاشقانه خواهید بود. اتفاقات سختی ممکن است رخ دهند پس بهتر است تا جایی که می‌توانید حریف خود را بشناسید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه ممکن است برای پر کردن حفره‌ای عاطفی که مدت‌ها برای پر کردن آن در تلاش هستید، اقدام کنید. با اینکه می‌دانید این قبیل رویکردهای عاطفی در طولانی مدت به نفع‌تان نخواهند بود، اما در این لحظه به آن نیاز داشته و از آن لذت می‌برید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، به طرز غیر منتظره‌ای احساس گوشه نشینی و خجالت زدگی می‌کنید. جای نگرانی وجود نداشته و باید بدانید که این شرایط برای همه پیش می‌آید. مادامی که آبروی خودتان را نبرید، فرصت جبران ایجاد خواهد شد. بطور مادرزاد، رهبر و مدیر خوبی هستید پس در ۲۸م یا ۲۹م ماه که پیشنهاد موقعیتی ویژه به شما داده شد، آن را به آغوش گرفته و پذیرا باشید. مطمئن باشید که کسی را ناامید نخواهید کرد.

خرداد

هیچ خوشتان نمی‌آید که کسی در روزهای نخست ماه به شما بگوید چه کاری را انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید. اغلب افراد خوششان نمی‌آید که کسی به آنها امر و نهی کند اما شما در این روزها بیش از حد عصبانی خواهید شد. در روزهای ۵م تا ۷م ماه بر سر مسائل مشترک کلی با افراد ارتباط برقرار خواهید کرد و بعد از اندکی همنشینی به این مسئله پی می‌برید که مسائل جزیی دیگری را هم نیز با آنها در اشتراک دارید. اگر اندکی تلاش کنید، می‌توانید از بین آنها دوستانی ماندگار برای خود ایجاد کنید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهید بود که می‌توانید از این امر به منظور بهبود شرایط حرفه‌ای خود استفاده نمایید. به خوبی از توانایی های خود با خبر هستید پس چه بهتر که آنها را نیز برای دنیا به نمایش درآورید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه با تشویق غریبه‌ها، حس خوبی پیدا خواهید کرد. همین که خوشرو باشید، بهترین شکلی است که می‌توانید در این روزها به تن بگیرید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس بخشندگی خواهید داشت و همینطور بی دلیل به اعضای خانواده و دوستان خود هدیه خواهید داد. رابطه‌ی عاشقانه‌ای رو به رشد در روزهای پایانی ماه شما را دچار سرگیجه خواهد کرد. شهوت و هوس نیز لذت‌بخش می‌باشند.

تیر

در شروع ماه نو، با خود و اطرافیانتان رو راست باشید. دروغ های کوچکی که رو شوند، از هزار تا حقیقت تلخ و دردناک مضرتر خواهند بود. البته این نکته هم مدنظر داشته باشید که نباید این رو راستی هم توأم با بی جنبگی باشد و نبایستی سفره ی دل خود را برای هر کسی پهن کنید. دد حوالی ۵م-۶م ماه نیاز به ورزش و جنب و جوش خواهید داشت؛ فراموش نکنید که زمان کافی را به آن اختصاص دهید. هرچقدر که از لحاظ فیزیکی/جسمی قویتر باشید، دشواری ها، آسانتر از پیش رویتان برداشته می شوند. ۱۰م-۱۱م ماه باید در مورد آینده شغلی خود بازبینی و تأمل به خرج دهید. آیا از شرایط کاری و حرفه ای موجود راضی هستید؟ ۱۷م-۱۸م ماه نیز تجربیات بی نظیری را کسب خواهید کرد. در ۲۳م ماه نزدیکان خود را فراموش نکنید. شاید بد نباشید که تماس تلفنی یا ایمیلی با آنها داشته باشید و از آنها یادی کنید؛ چه بسا بهتر باشید که بطور حضوری به ملاقات آنها بروید. تمام این کارها شما را به هدفی که در ۲۷م ماه به سرانجام می رسد هدایت خواهند کرد. باید با دقت پیش بروید. در پایان ماه زمان استراحت و آرامش خواهید داشت.

همچنین بخوانید:  فال عشق هفتگی : از 2 بهمن تا 9 بهمن 95

مرداد

در سه روز نخست این ماه ذهنتان فعالیت بالایی داشته و با کوچکترین تحریکی مشغول به تفکر و برنامه ریزی خواهد شد. در این روزها اگر چیزی را شروع کنید، لزوما به این معنا نخواهد بود که به سرانجام و پایانی نیز خواهد رسید. کارهای کوچک برای آدم های کوچک هستند و شما الان موقعیتی بسیار مهمتر از این دارید که وقت خود را صرف کارهای جزیی کنید. در ۸م و ۹م این ماه، برخی جریان ها برعکس میل شما خواهند شد و امکان شناسایی دلایل این امر نیز وجود نخواهد داشت. اگر دوستانتان با شما نمی سازند، شانس چندانی برای سازگاری با غریبه ها نیز نخواهید داشت. در میانه ی ماه روحیه ی کارآفرینی شما گل کرده و موقعیت های جانبی برای کسب درآمد خواهید داشت. تمرکز خود را بر روی کارهایی که مسلط تر هستید بگذارید و اجازه دهید دیگران به جزییات کارها رسیدگی کنند. در محدوده ی ۱۹م و ۲۰م این ماه نیز همه چیز گل و بلبل خواهد شد و نیازی به هیچ نگرانی نخواهد بود. ۲۶م و ۲۷ ماه دوباره نگرانی های قدیمی به سمت شما بازخواند گشت اما اگر اراده کنید از پس هر کاری بر خواهید آمد. چاره ی مشکلات شما کمی بیشتر زحمت کشیدن است.

شهریور

در ۱م، ۲م و ۳م ماه، پیرامون تان پر از زیبایی است، اما احتمالاً انقدر درگیر هستید که هیچ متوجه آن نمی شوید. وقتی را برای درک این زیبایی ها در تقویم خود اختصاص دهید. پنجره را باز کنید تا صدای پرنده ها به گوش تان برسد. حتی شاید بد نباشد که یک کتاب در مورد گونه های پرندگان بخرید تا با دیدنشان بتوانید بشناسیدشان. به صدای خندیدن بچه مدرسه ای ها کوش بدهید. در این روزها باید دوباره به خوشی های پایه ای و واقعی بازگردید. در ۹م و ۱۰م ماه، هیچ به فکر خطر کردن و شجاعت به خرج دادن نیستید، خیلی هم خوب است، چرا که به دردتان هم نخواهند خورد. قمار کردن را برای کسی بگذارید که چیزی برای باخت ندارد. اگر قرار بر سرمایه گذاری بر چیزی است، فقط به سمت چیزی بروید که از آن صد در صد مطمئنید. در ۱۵م و ۱۶م ماه، به همیاری نزدیک ترین دوستان خود اتکا کنید. و اگر در دسترس نبودند، افکار خود را با آشنایی معتمد در میان بگذارید. از اینکه در هر جایی که به خوبی و مهربانی نیاز دارید، دستتان آن را می یابد، شگفت زده خواهید شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه، یک گفت و گوی خوب همه ی آن چیزی است که برای گذشتن از این روزها به آن نیاز دارید، و حدس بزنید موضوع مورد علاقه تان برای این گفت و گو چه می تواند باشد؟ “خودتان”! اما از یاد نبرید که چند دقیقه ای از گفت و گو را هم متمرکز بر کسی کنید که با او صحبت می کنید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه 5 بهمن 95 - سه شنبه

مهر

در ۴ م و ۵ م ماه چشم تان در پی جایزه ای است، و با به دست نیاوردنش اندوهگین خواهید شد. مساله این است که واقعاً دور از دسترس است. و این حال و هوای آه و اوه کنان و اندوهناک این روز ها مانع از رسیدن تان به هر چیزی می شود. در ۶م، ۷م و ۸م ماه، خوش بین تر می شوید، که خیلی هم خوب است، چرا که این روزها در هیچ آزمونی قرار نیست که ناموفق باشید. اگر خانواده و دوستانتان به کمک تان نیاز داشتند، لیوان آب توی دستتان را هم زمین گذاشته و به کمک شان بشتابید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، استراتژی های کمی هستند که ممکن است برایتان کار نکنند، و نتیجه های پایانی تان هم همه را شگفت زده و میخکوب خواهد کرد. معمولاً اهل تعریف از خود نیستید، اما در آن روزها، همه بهتان حق این کار را می دهند. در ۱۹م و ۲۰ م ماه با بازگشتن به تخت پادشاهی در رویاهای خود قرین لذت خواهید شد، اما نباید کارهای خود را از یاد ببرید. از فرمانروایی بر عالم خیال خود حس آرام و خوبی دارید، اما آدم های زیادی برای رسیدن شما به آن احساس آسایش دست داشته اند. درست مثل یک ملکه یا شاه، با بزرگواری دیگران را هم در لذت بردن از نتیجه های به دست امده شریک کنید.

آبان

مطمئنا خیلی خوب بود اگر با آغاز ماهی جدید، همه خواسته هایتان، خیلی مرتب و منظم و بسته بندی شده در درب منزلتان ظاهر می شدند. متاسفانه در اغلب مواقع، مسائل زندگی به همین سادگی حل نخواهند شد. بهتر است قبل از اینکه نقشه ی اولتان دچار شکست شود، برنامه ی جایگزینی را طراحی کرده و آماده نمایید. در حوالی ۶م تا ۸م این ماه میلادی، مراقب حرف هایتان باشید. طعنه زدن به دیگران ممکن است تبدیل به نیش دردناکی برای خودتان شود. حدود ۱۳م و ۱۴م این ماه، با اینکه در جمعی قرار خواهید گرفت که نقطه نظر مشترک با شما دارند، حرکتی را بصورت انفرادی آغاز خواهید کرد. نمی توان به زور دیگران را وادار به همراهی کرد. شاید منطق و دلایل خود را نمی توانید به خوبی به آنها انتقال دهید. ۲۲م و ۲۳م این ماه زمان خوبی برای اختصاص وقت به علائق قدیمی خودتان است. ۲۶م تا ۲۸م نیز زمان خوبی برای تجدید خاطر با دوستان قدیمی خواهد بود اما به جای تکرار مکررات، شاید بد نباشد که صرفا این کار را محدود به مرور آلبوم تصاویر و خاطره ها نمایید.

آذر

در روزهای ۳م و ۴م ماه نبض درونی خاصی را حس خواهید کرد که نحوه‌ی واکنش نشان دادن و ارتباط برقرار کردن با دیگران را به شما دیکته می‌کند. معمولا خودتان را آدم خیلی باحالی نمی‌دانید اما این روزها آن چیزی که برای این کار لازم است را در درون خود دارید. در روزهای ۷م تا ۹م ماه با مواجه شدن با حقیقتی که از آن غافل بودید، احساس امنیت خاطر خواهید داشت اما چیزی به طول نمی‌انجامد که متوجه می‌شوید هنوز چقدر چیز برای یادگیری وجود دارد. با خود ساده‌لوح قدیم‌تان خداحافظی کرده و به خود جهان‌دیده‌ی جدیدتان آشنا شوید. در بازه‌ی ۱۲م تا ۱۴م ماه استعداد‌های هنری‌تان شکوفا خواهند شد و این بهترین فرصت برای فراگیری سبکی جدید خواهد بود. در پشت ظاهر آرام روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه اتفاقات زیادی در حال وقوع است و قصد هم ندارید که آنها را با دیگران در میان بگذارید. تنها در صورتی از پس مشکلات و مسائل ۲۶م و ۲۷م ماه بر می‌آیید که آنها را با دوست صمیمی‌تان در میان بگذارید. در نهایت مهم نیست که به چه کسی نگرانی‌هایتان را انتقال دهید، مهم‌ترین مسئله آن است که اعتماد بین شما وجود داشته باشد.

دی

در روزهای ۳م تا ۵م ماه موقعیتی خواهید داشت تا کاری که تا به حال هیچ کس انجام نداده را انجام دهید. یا با دقت تمام مشغول انجام این کار شوید و یا چشم بسته به روزگار اعتماد کرده و قدم بردارید. در هر صورت همه از دستاوردهای شما شگفت‌زده خواهند شد. ۱۱م و ۱۲م ماه حواستان به افرادی که برای‌تان نقشه کشیده‌اند خواهد بود چرا که اصلا قصد ندارید که اجازه دهید دوباره بلایی بر سرتان بیاورند. اگر احساس کردید که چیزی درست نیست، حتما آن را پیگیری کنید چراکه معمولا در چنین مواقعی ضمیر ناخودآگاه‌تان اشتباه نمی‌کند. در روزهای ۱۸م و ۱۹م ماه کسی تکبرتان را بی پایه و بی اساس نمی‌بیند اما اعتماد به نفس بیش از حد ممکن است درگیری هایی را ایجاد نماید. اگر حرف آخر را شما نزنید، مشکلی پیش نمی‌آید. بعدا و در فرصت هایی دیگر نوبت شما هم خواهد شد. در روزهای ۲۲م و ۲۳م می‌توانید ترفند های جدیدی را یاد بگیرید. تا آنچه که می‌خواهید را یاد نگرفته اید، دست از سعی و تلاش بر ندارید. بهتر است در روزهای پایانی ماه سطح انتظارات خود را پایین آورید. اینکه شما از پس کاری بر می‌آیید به آن معنی نیست که بقیه هم باید بتوانند آن کار را انجام دهند.

همچنین بخوانید:  جشن عروسی متولدین ماههای مختلف چگونه است؟

بهمن

در ۱م، ۲م و ۳م برای هر پیروزی به سور بنشینید.زندگی واقعاً همان چیزی است که شما می سازید، و خب شما هم در حال انجام کارهای فوق العاده ای هستید. وقتی که برنامه های تان را مرتب و منظم کنید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع پیروزی تان شود. در ۷م و ۸م ماه شیفته ی راز و رمز ها خواهید بود و پرونده ی آدم های گم شده، جرم های حل نشده، و رازهای فراطبیعی و احضار روح به شدت جذبتان می کنند. فکر بدی نیست که لامپ ها را خاموش کرده و یک کاسه ذرت بو داده در دست گرفته و به تماشای فیلمی ترسناک بنشینید. بهتر است یکی دو دوست را هم دعوت کنید تا اگر خیلی ترس برتان داشت تنها نمانده باشید. در ۱۵ و ۱۶ م ماه، بی اندازه بیزارید که کسی وقت تان را تلف کند، چرا که هم باید با کسان بسیاری دیدار کرده و کارهای زیادی را انجام دهید. همین نگاه کار محور را در روزهای ۲۱،۲۲ و ۲۳ م ماه نیز خواهید داشت. جوری که می خواهید سوتی را گوشه لبانید گذاشته و بنوازید تا دیگران خوب بفهمن که این شمایید که دستور می دهید. در ۲۹ و ۳۰ ام ماه از اینکه به جزییات رسیدگی کنید لذت می برید. و آدم هایی که شانس کار کردن در کنار شما را دارند باید شکرگزار بخت خود باشند.

اسفند

در مراحل آغازین یک پروژه هستید، اما در ۵م و ۶م ماه اعتماد به نفس کامل برای بردن این پروژه به مرحله ی بعدی را خواهید داشت. اگر آشناهایی بلند مقام دارید که می توانند کارتان را سرعت بخشند، از آنها درخواست کمک کنید. ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه روزهای خوبی برای تمیز کاری هستند، چرا که چیزهایی به چشم تان می آیند که پیشتر اصلا متوجه شان نشده بودید. چه حسی بهتر از اینکه خود را از شر چیزهایی که به عقب می کشاندندتان رها کنید. در ۱۹، ۲۰ و ۲۱م ماه با مطرح کردن یکی از ایده هایتان با مقاومت رو به رو خواهید شد، نمی توان بر همه ی آنها پیروز شد. اما زمانی که متوجه شوید برخی از اینها از سر حسادت و تنگ چشمی با شما مبارزه می کنند، احساس بهتری خواهید داشت. در ۲۴ و ۲۵م ماه هدف های بزرگی خواهید داشت، اما آنجور که باید پیگیرانه عمل نمی کنید. برای به دست آوردن تمرکز تان می توانید کمی چرت بزنید یا حداقل در فضایی باز کمی استراحت کنید. در ۲۸ و ۲۹ م ماه به هوس های ویارگونه ی خود، به ویژه اگر خلاقانه هستند، تن بدهید. همان خوراکی را که از کودکی به یاد دارید دوباره درست کنید، یا مثلا سعی کنید غذای رستوران محبوب تان را به کمی تغییر برای خود فراهم کنید.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال هفته اول آبان 95 را در وهاران بخوانید

فال هفته اول بهمن ۹۵ را در وهاران بخوانید

فال هفته اول بهمن ۹۵ را در وهاران بخوانید فروردین: اگر مجرد هستید و مدتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *