خانه / دسته‌بندی نشده / خبر تعطیلی مدارس سه شنبه ۹ آذر ۹۵
تعطیلی مدارس ارومیه شنبه 26 فروردین 96 + جزئیات خبر

خبر تعطیلی مدارس سه شنبه ۹ آذر ۹۵

جزییات خبر تعطیلی مدارس سه شنبه ۹ آذر ۹۵

با توجه به اینکه دوشنبه ۸ آذر ۹۵ به مناسبت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵ به مناسبت شهادت امام رضا (ع) تعطیل رسمی است، گمانه زنی ها برای تعطیلی مدارس کشور در روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵ به دلیل میان تعطیلی وجود دارد. پورتال وهاران در این مقاله جزییات را بررسی می کند

تعطیلی مدارس ۹ آذر ۹۵ ؟

مسعودثقفی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران درباره تعطیلات رسمی پیش رو در هفته جاری اظهار داشت:با توجه  به این که روز های دو شنبه و چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شده است و در پی آن روز های پنج شنبه و جمعه نیز طبق روال دیگر روز ها تعطیل است اما هنوز درمورد امکان تعطیلی روز سه شنبه هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی افزود:تصمیمات در این زمینه بر عهده دولت است و آموزش و پرورش به تنهایی اطلاعیه ای را صادر نمی کند.

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه به طور معمول سیاست دولت این است که بین تعطیلات رسمی را تعطیل اعلام نمی کند گفت:اگر روز سه شنبه مدارس شهر تهران تعطیل شود اطلاعیه آن از طرف دولت به زودی اعلام خواهد شد.

جزییات خبر تعطیلی مدارس سه شنبه 9 آذر 95

مدارس کشور روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵ دایر است

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت آموزشی تمامی مدارس و مراکز آموزشی کشور روز سه شنبه نهم آذرماه دایر است و جریان طبیعی خود را طی خواهد کرد.

زهرا اسماعیلی اظهار کرد: امر تعلیم و تربیت تعطیل بردار نیست و پویایی و تحرک در مسیر توسعه و بالندگی کشور امری لازم و ضروری است.

وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید بر اهمیت تلاش و کار مضاعف در دستگاه های اجرایی به ویژه نهاد آموزش و پرورش یادآورشد: آموزش و پرورش به عنوان عظیم ترین دستگاه اجرایی کشور با وظیفه خطیر فرهنگسازی،‌نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در راستای تعلیم و تربیت دارد و این مهم جز به همت و پشتکار اقشار فرهنگی و همراهی و همدلی خانواده ها و دانش آموزان امکان پذیر نخواهد بود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

خبر تاسف انگیز درگذشت هاشمی رفسنجانی 19 دی 95

خبر تاسف انگیز درگذشت هاشمی رفسنجانی ۱۹ دی ۹۵

خبر تاسف انگیز درگذشت هاشمی رفسنجانی ۱۹ دی ۹۵ آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *