خانه / سرگرمی / فال ای چینگ هفتگی از ۳۰ مهر تا ۶ آبان ۹۶
فال ای چینگ هفتگی,فال هفتگی ای چینگ,فال ای چینگ هفته,فال هفته ای چینگ,ای چینگ هفتگی,ای چینگ هفته,فال ای چینگ,ای چینگ,فال ایچینگ هفتگی,فال هفته ایچینگ,ایچینگ

فال ای چینگ هفتگی از ۳۰ مهر تا ۶ آبان ۹۶

فال ای چینگ هفتگی از ۳۰ مهر تا ۶ آبان ۹۶

یکی از جدیدترین فال و طالع بینی که مدتی است رواج پیدا کرده است و طرفداران بسیار زیادی دارد، فال ای چینگ است. فال ای چینگ معمولا به صورت هفتگی منتشر می شود که همکاران بخش تحریریه وهاران بعد از ترجمه فال ها از سایت های مرجع، آن را در اختیار شما همراهان عزیز و همیشگی وهاران قرار می دهند. از شما خوبان دعوت می کنیم فال هفته ای چینگ را مطالعه نمایید.

فال ای چینگ هفتگی,فال هفتگی ای چینگ,فال ای چینگ هفته,فال هفته ای چینگ,ای چینگ هفتگی,ای چینگ هفته,فال ای چینگ,ای چینگ,فال ایچینگ هفتگی,فال هفته ایچینگ,ایچینگ

فال هفتگی ای چینگ

🔴 فروردین 🔴
از هر اتفاق بدی نهراسید زیرا این اتفاق ها همیشه نشانه بدی نیست و شروع روزهای بهتری برای شماست.

🔴 اردیبهشت 🔴
از ابتدای روابط و اتفاقهای زندگی نمی توانید ادامه آن را پیش بینی کنید. همیشه شروع خوب نشانه ادامه خوب هم نیست.

🔴 خرداد 🔴
همه چیز به نفع شماست ولی تنها چیزی که می تواند همه پلهای پیش رویتان را خراب کند بی احتیاطی است. بچگی نکنید و زیرک باشید.

🔘 تیر 🔘
خود را با هر شرایطی هماهنگ کنید و در هر شرایطی سروری کنید نه بردگی. اگر قصد ازدواج دارید در رابطه با کسی که می خواهید با او ازدواج کنید بیشتر تحقیق کنید.

🔘 مرداد 🔘
موفقیتهایی که در پیش دارید اندک و کوچک اند مگر اینکه اراده تان را قوی کنید. واقع بین باشید و از بلندپروازیهای بی نتیجه دست بردارید.

🔘 شهریور 🔘
مخالفتهایی که با شما می شد از بین رفته و زمان آزادی شما فرا رسیده. هر حرکتی به نفع شماست. ملاقات در پیش دارید

همچنین بخوانید:  دانستنی های جالب دنیا که نمی دانستید!

🔵مهر 🔵
روابط دوستانه خود را تقویت کنید. اگر خود را قوی و با اراده می بینید برای ریسک کردن تردید نکنید. برای نتیجه مطلوب ریسک لازم است.

🔵 آبان 🔵
شما به تمرکز روی کارهایتان نیاز دارید تا شرایط را بهتر تحت کنترل خودتان بگیرید. فکر و تامل نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت.

🔵 آذر 🔵
افرادی را که می توانند حتی کوچکترین اثر مثبتی در زندگیتان داشته باشند از دست ندهید. به ظاهرتان اهمیت دهید. راهی را که عقل فرمان می دهد انتخاب کنید.

⚫️ دی ⚫️
با احتیاط رفتار کنید تا با مخالفت دیگران مواجه نشوید. مخالفتها نشانه بی علاقگی اطرافیانتان نیست. با آرامش پیش روی کنید. کامروایی در پیش است.

⚫️ بهمن ⚫️
راهتان درست است راهتان را ادامه دهید. در راه، در برخورد با سختی ها قوی باشید و در مقابل حرف زور و نابجا که جلوی پیشرفتتان را می گیرد بایستید.

⚫️ اسفند ⚫️
با شخص جدیدی آشنا خواهید شد که به نفع شماست. پیشرفت در مسائل کوچک وجود دارد.

فال ای چینگ هفته

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال میلادی روزانه : فال روزانه

فال میلادی روزانه ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷ : فال روزانه میلادی ۲ آبان ۹۶

فال میلادی روزانه ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷ : فال روزانه میلادی ۲ آبان ۹۶ فال و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *