خانه / فال و طالع بینی / فال فرشتگان هفتگی از ۲۵ دی تا ۲ بهمن ۹۶

فال فرشتگان هفتگی از ۲۵ دی تا ۲ بهمن ۹۶

فال فرشتگان هفتگی از ۲۵ دی تا ۲ بهمن ۹۶

فال هفتگی فرشتگان یکی از جدیدترین فال هایی است که به تازگی منتشر شده است. ما در این مقاله از وهاران می خواهیم فال فرشتگان هفتگی را برای شما عزیزان منتشر کنیم.

فال فرشتگان هفتگی,فال هفتگی فرشتگان,فال فرشتگان,فال هفته فرشتگان,فال فرشتگان هفته,فال فرشتگان این هفته,فرشتگان هفتگی,فرشتگان هفته,فال فرشته ها

فال هفتگی فرشتگان

⭐️ فروردین ⭐️
✨فرشته آزور Azur
به تو مژده می دهم که به زودی به اهداف و آرزوهایت خواهی رسید فقط باید کمی صبور باشید و در این راه عجله نکنید زیرا شتاب و عجله باعث می شود تا از این امر دورتر شوید.

⭐️ اردیبهشت ⭐️
✨فرشته بتانی Bethany
از تو می‌خواهم تا به خودت توجه کنی و به سلامتیت بیشتر اهمیت دهی اگر این کارها را بکنی هیچگاه به بیماری و مشکلات نخواهی افتاد.

⭐️ خرداد ⭐️
✨فرشته اپال Opal
خداوند از من خواسته تا از تو و خانواده‌ات محافظت کنم پس تشویش و دل نگرانی نداشته باش زیرا تا خدا را داری هیچ کس گزند و آسیبی به تو نمی رساند.

✨ تیر ✨
✨فرشته پاتینسه Patience
من فرشته عشق هستم و می‌خواهم تا به من اجازه دهید تا وارد قلبت شوم زیرا این امر باعث می‌شود تا زندگی برایت بسیار زیبا تر و شیرین تر شود. عاشقانه زیستن را از خودت نگیر.

✨ مرداد ✨
✨فرشته میس تی کیو Mystique
من به تو این قدرت و جسارت را می‌دهم که بدون وحشت و ترس به سمت جلو حرکت کنید و از مشکلات و موانع نهراسی پس به من اعتماد کن.

✨ شهریور ✨
✨فرشته رایه Raye
به تو توصیه می کنم برای رهایی از اضطراب و استرس به خداوند روی بیاوری و بسیار قرآن بخوانی، مدیتیشن هم میتواند آرامش از دست رفته تو را بازیابی کند.

همچنین بخوانید:  فال عشق هفتگی از 2 بهمن تا 8 بهمن 96

🌟 مهر 🌟
✨فرشته روچل Rochelle
جواب سوال هایی که داری در درون قلب خودت هست پس به آن بنگر و پاسخ سوالهای ات را بگیر اینگونه براحتی مشکلاتت حل میشود.

🌟 آبان 🌟
✨فرشته یوونه Yvonne
تو بسیار مهربان و دل رحم هستی و به همه کائنات عشق می ورزی من کاری می کنم که هیچگاه گزندی به تو و همچنین موجودات خداوند نرسد پس نگرانی به دلت راه نده.

🌟 آذر 🌟
✨فرشته سارنا sarena
خداوند به ما امر کرده تا راه دستیابی به رزق و روزی را به تو یاد بدهیم و این مسیر را برای تو هموار کنیم پس تلاشت را افزایش بده تا بتوانید رفاه بیابید.

💫 دی 💫
✨فرشته زانا Zanna
من فرشته نگهبان تو هستم و به تو کمک می‌کنم تا از سختی ها و گرفتاری ها به راحتی عبور کنی من نمی گذارم کسی آسیب و گزندی به تو برساند.

💫 بهمن 💫
✨فرشته دزیره Desiree
از تو می خواهم که دست نگه داری و کاری را انجام ندهی زیرا هم اکنون شرایط مساعد نیست و ممکن است به گرفتاری و مشکل بربخوری.

💫 اسفند 💫
✨فرشته مرلینا Merlina
من فرشته علم و دانش هستم و از تو می‌خواهم که بیشتر به اطرافتان توجه کنید و درباره مسائل پیرامون خود اطلاعات بیشتری کسب کنید چون عدم توجه به این قضیه باعث شده تا همواره مستأصل و پریشان باشید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال عشق روزانه

فال روزانه عشق : فال عشق روزانه ۳ بهمن ۹۶

فال روزانه عشق : فال عشق روزانه ۳ بهمن ۹۶ فال عشق یکی از فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *