خانه / سرگرمی / فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۸ مهر تا ۵ آبان ۹۶
فال هفتگی PMC فال PMC

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۸ مهر تا ۵ آبان ۹۶

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۸ مهر تا ۵ آبان ۹۶

فال هفتگی PMC فال PMC

فروردین:

مدت هاست که به چیزی علاقه مند شده اید و می خواهید آن را بدست آور ید. باید بیشتر تلاش کنید. موفقیت در چند قدمی شماست. ارزش واقعی خود را نمی شناسید. تغییر شغل و مکان فع برای شما مقدور نیست. هدیه ای در یافت می کنید. پیامی به شما داده می شود که برایتان هیجان فراوانی به همراه دارد. کمی استراحت کنید و بیشتر به فکر سلامتی خود باشید.

اردیبهشت:

از نظر مالی شرایطتتان بهتر میشود، در کاری مهم حتما با دیگری مشورت کنید. او با تجربیاتش به شما کمک خواهد کرد، ریسک کنید و آماده ی مقابله باشید، اگر طالب چیزی یا کسی هستید باید صبر و تحمل از خودتان نشان دهید، یادتان باشد که از روی ظاهر در مورد افراد قضاوت نکنید، فکرهایی که در سر دارید خوب هستند به شرط آنکه عجله نکنید.

خرداد:

به مسائل مادی بیش از حد توجه می کنید. در دنیا مسائل دیگری هم وجود دارد. برای حل مشکلتان از دوستی کمک بگیرید. شما بهتر از هر کسی می دانید که به تنهایی از پسش بر نمی آیید. تلفن مهمی که مربوط به کار است باعث خوشحالیتان می شود. آرامش را هیچ کس نمی تواند به شما هدیه دهد. خودتان باید آن را در وجودتان پیدا کنید.

تیر:

کمی در روابط با دوستانتان تجدید نظر کنید. از کسی که برای شما خبرهای ناراحت کننده می آورد، دوری کنید.برای رسیدن به نیتتان تلاشتان را بیشتر کنید. در کار یا تحصیل موفقیتی به دست خواهید اورد. شما دوست ندارید از شما انتقاد شود اما این دلیل نمیشود که دیگران حق نداشته باشند از شما انتقاد کنند. کمی آرامتر با مردم برخورد کنید.

همچنین بخوانید:  اس ام اس عاشورا محرم 95

مرداد:

خودتان را بی جهت وارد مسایلی که به شما مربوط نیست نکنید. در مورد تصمیمی که در زمینه کاری گرفته اید شاید بهتر باشد تجدید نظر کنید. حالا شرایط فرق کرده. بهتر است هوشیار باشید و از این شرایط بهترین استفاده را ببرید. خواسته ای که در دل دارید با کمی درد همراه است. اما بالاخره عملی میشود. بیشتر کتاب بخوانید و مهارت های خودتان را با ببرید.

شهریور:

حیف است که لحظات عمرتان را به تلخی بگذرانید. نگران نباشید. آنچه که از آن می ترسید، اتفاق نخواهد افتاد. بیشتر مواظب حرف هایتان باشید و نیت تان را با عشق و علاقه بیشتری دنبال کنید. با آن چیزی که شما را نگران میکند، روبه رو شوید. به جای آن که تمام مدت با آن زندگی کنید. هدیه ای دریافت می کنید و قهری بلند مدت به آشتی بدل خواهد شد.

مهر:

نیتی که در دل دارید موجب دلنگرانی و سرگردانیتان شده. با فردی مشورت کنید اما بهتر است از ان چشم پوشی کنید. سعی کنید بیشتر با عقل خود زندگی کنید تا با احساستان. به اطراف خود درست نگاه کنید. فردی به کمک شما نیازمند است. او را کمک کنید. چیزی را که چند وقت پیش گم کرده اید پیدا میکنید. به زودی مقاتی خواهید داشت و پیشنهادهای خوبی میشنوید.

آبان:

سعی کنید در اطراف خود از رنگ سبز استفاده کنید. یک سفر کاری پیش رو دار ید. در کار خود مصمم و با اراده هستید. فقط بدانید که برای هر کاری مقدماتی لازم است. به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. در مورد مشاجره پیش آمده، نگاهتان را به موضوع تغییر دهید. از غرورتان کم کنید. اما راز دل خود را به کسی نگویید. پشیمانتان می کنند.

همچنین بخوانید:  اس ام اس میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) آذر 95

آذر:

به دلیل فشارهای کاری این اواخر، عزیزی را با بد اخلاقیتان رنجانیده اید. هر چه زودتر دلش را بدست آور ید. با شخصی ملاقات خواهید کرد که بیش از شما به نفع او خواهد بود. پیغام خوشحال کننده ای بدستتان می رسد. شخصی سعی دارد به شما کمک کند. به حرف او گوش کنید. مشکلی با پادرمیانی شخصی حل خواهد شد. شما هم اگر دنبال دردسر نمی گردید، دیگر پی اش را نگیرید.

دی:

عجولانه و بدون فکر اصرار و رازهای خود را فاش می کنید. این کار به سودتان نیست. در مورد نیتی که در دارید، اگر کمی صبر کنید، بهتر است. هر چیز زمانی دارد. در انتخاب دوستان خود بی دقتید. برنامه ریزی کنید و هدف های مشخصی برای خود تعیین کنید. از همین امروز به چیزهای نو بیندیشید و شاکر نعمت هایی که دارید، باشید.

بهمن:

عشق بازوهای خود را به روی شما میگشاید. اما شما همچنان تردید دارید و یک قدم به جلو و دو قدم پس میکشید. عشق میتواند شما را از خامی به پختگی برساند. رویدادهای هفته های اخیر را به دقت بررسی و تجزیه تحلیل کنید. راه حل بیرون رفتن از بحران را میتوانید از این طریق پیدا کنید. نگاه خود را نسبت به مسائل تغییر دهید. خودتان را برای شنیدن یک خبر خوش آماده کنید.

اسفند:

نیتى که در دل دارید به واقع گرى بیشترى احتیاج دارد با دوراندیشی اقدام کنید از هرروزتان انتظارهاى شگفت انگیز نداشته باشید قدرى خوددار و زیرک باشید تغییر شغل یا مقام ادارى برایتان پیش مى آید به سفرى شاد مى روید روى پاى خود بایستید اوضاع مالى تان روبراه مى شود دنیا را هر جور بگیرید همون جور مى گذرد.

همچنین بخوانید:  فال عشق روزانه 2 مرداد 96 در وهاران

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال تخمین زمان هفتگی,فال هفتگی تخمین زمان,فال تخمین زمان هفته,فال هفته تخمین زمان,تخمین زمان هفتگی,فال تخمین زمان این هفته,تخمین زمان هفته

فال تخمین زمان هفتگی از ۳۰ مهر تا ۶ آبان ۹۶

فال تخمین زمان هفتگی از ۳۰ مهر تا ۱ آبان ۹۶ ما در این مقاله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *