قالب وردپرس
خانه / فال و طالع بینی / فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۶ اسفند ۹۶ تا ۳ فروردین ۹۷
فال هفتگی PMC فال PMC

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۶ اسفند ۹۶ تا ۳ فروردین ۹۷

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۶ اسفند ۹۶ تا ۳ فروردین ۹۷

فال هفتگی PMC فال PMC

فروردین

به آنچه دارید قانع هستید. این اواخر گاهی چنان از لحاظ مالی تحت فشار قرار گرفته اید که عنان صبر و تحمل را از دست داده اید. بجای دست روی دست گذاشتن، راه تازه ای را امتحان کنید. با اندک سخن درشتی آزرده خاطر میشوید و دوستان، باید دائم مراعات حال شما را بکنند. بهتر است در رفتارتان تغییری ایجاد کنید.

اردیبهشت

امکان پیشرفت های مالی برایتان وجود دارد، پس کارها را با دلشوره انجام ندهید، زیرا باعث عقب افتادن امور می شوید. آرام باشید کسی پشت سر شما قرار دارد و شما را به جلو تشویق می کند. از مسافری خبر های خوب می شنوید. او به خواسته دلش می رسد و خیال شما هم راحت می شود. قبل از امضای قراردادی حتما اطلاعات لازم را جمع آوری کنید.

خرداد

در مورد مطلبی با اینکه حق با شماست، بهتر است بیش از حد اصرار نکنید. نتیجه معکوس خواهد داد. حرفتان را بزنید و تصمیم گیری را به دیگران واگذار کنید. اگر در حق کسی بدی کرده اید توقع گذشت و خوبی نداشته باشید. در کارتان گرهی افتاده. شما این روزها زود از کوره در می روید و لب به شکایت می گشایید. کمی آرامتر رفتار کنید.

تیر

دو خبر از راه دور به دستتان خواهد رسید. با موجی از توقعات از جانب دیگران روبرو خواهید شد. سعی کنید آنچه که هستید باشید، نه آنچه دیگران توقع دارند. اگر احساس می کنید که دیگران چیزهایی را از شما پنهان می کنند نگران نباشید. همه چیز در کوتاه مدت برملا خواهد شد. هرگونه عجله در تصمیم گیری در این خصوص شما را با مشکل بزرگتری روبرو خواهد کرد

مرداد

وقتی در انجام کاری به خواسته خود نمی رسید، نگذارید نا امیدی و عصبانیت مشکلات بزرگتری برایتان ایجاد کند. ناخواسته برای خود محدودیت هایی قائل شده اید که از ترس ها یا خاطرات گذشته تان سرچشمه گرفته اند. از گذشته ها بگذرید و در حال لذت بردن از امروز برای فردا برنامه ریزی کنید. به زور متوسل نشوید.

شهریور

شما فردی بسیار دوست داشتنی هستید و خودتان بهتر از دیگران می دانید که چه اشتباهی کرده اید. با قبول نکردن اشتباهتان هر روز خودتان را بیشتر درگیر می کنید. شما درسی را یاد گرفته اید که برای همیشه روشی را که ملکه ذهن خود کرده بودید تغییر می دهد. مسیری را که تغییر کرده به درستی درک کنید. یادتان باشد در همیشه بر یک پاشنه نمی چرخد.

مهر

قرار نیست همه مثل شما فکر کنند. مطمئن باشید شما نمیتوانید به تنهایی دیگران را تغییر بدهید. اگر حرف حقی دارید، با شجاعت تمام و در کمال آرامش مطرح و از آن دفاع کنید. اشکال کار اینجاست که شما تکلیف خودتان را نمیدانید و برسر دوراهی هستید. بهتر است با کسی که به قضاوتش اطمینان دارید صلاح و مشورت کنید.

آبان

کسی سعی دارد شما را از تصمیمی که گرفته اید باز دارد. به تحلیل های او گوش کنید و در نهایت خودتان تصمیم مقتضی را بگیرید. جریان هایی در اطرافتان می گذرد که باید خودتان را با آن هماهنگ کنید. گاهی برخی مسائل را باید نادیده گرفت و همه را نباید زیر ذربین گذاشت. مراقب باشید تا با قضاوت یک طرفه آتش اختلاف کوچکی را شعله ور نکنید.

آذر

مسئله ای که برای شما بی اهمیت است برای طرف مقابلتان بسیار مهم است. بهتر است همین حالا به حرف هایش گوش کنید. جایی که انتظارش را ندارید هدیه یا پولی به دستتان می رسد، که بسیار برابتان خوشایند است. خواب بدی را که دیده اید خوب تعبیر کنید و بد به دلتان راه ندهید. صدقه دادن می تواند بلا را از شما دور کند بیهوده روحتان را پریشان نکنید.

دی

تا جای ممکن کارها را با زور و عجله پیش نبرید. شما زمان زیادی را در اختیار دارید و می توانید طی آن کار هایتان را بهتر و با حوصله و صبر بیشتری سروسامان بدهید. با وجود پیشرفت هایی که اخیرا شاهد بوده اید باز هم احساس می کنید که کنترل امور را در دست ندارید. مقصر اصلی خودتان هستید کمی با خودتان مهربانتر باشید.

بهمن

احتمالا تصمیم هایتان به خاطر شرایطی غیر قابل انتظار و پیش بینی نشده لغو می شوند. ممکن است یکی از دوستان و آشنایانتان از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد. حالا زمان مناسبی برای تفریح و گردش نیست. شما چاره ای ندارید جز آنکه زمان بیشتری را به امور کاری یا تحصیلی اختصاص بدهید. تنبلی را از خودتان دور کنید.

اسفند

اگر احساس خستگی و کسالت می کنید به تعطیلاتی چند روزه بروید. گاهی دست به کارهایی می زنید که نسنجیده است. بهتر است از تجربه های گذشته بهره بجویید و از آن ها درس های خوبی بگیرید، در غیر اینصورت خطاهای گذشته دوباره تکرار خواهد شد. ورزش را فراموش نکنید. یادتان باشد در همه تصمیم گیری ها همسر و فرزندان خود را در اولویت قرار دهید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال هفتگی میلادی,فال هفته میلادی,فال میلادی هفتگی,فال میلادی هفته,فال هفته اول میلادی,فال هفته دوم میلادی,فال هفته سوم میلادی,فال هفته چهارم میلادی

فال هفتگی میلادی | فال هفته سوم مارس ۲۰۱۸ | از ۱۵ تا ۲۱ مارس ۲۰۱۸

فال هفتگی میلادی | فال هفته سوم مارس ۲۰۱۸ | از ۱۵ تا ۲۱ مارس …

۲ دیدگاه

  1. سلام چرا فالها به روز رسانی نمیشه

  2. خیلی ممنون به خاطر قرار دادن این فال. گرچه درست بودنش بارها برام ثابت شده اما این بار که دیر دیدمش متوجه شدم چقدر میتونست تاثیرگذار باشه اگه زودتر خونده بودمش و هشدار رو جدی می گرفتم. واقعا میتونست بعضی چیزها یه جور دیگه ای باشه اگه زودتر خونده بودم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس