خانه / فال و طالع بینی / فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۵ آذر تا ۱ دی ۹۶
فال هفتگی PMC فال PMC

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۵ آذر تا ۱ دی ۹۶

فال هفتگی PMC : فال PMC از ۲۵ آذر تا ۱ دی ۹۶

فال هفتگی PMC فال PMC

💠 #فروردین

مدتیست دخل و خرج تان با هم جور نیست دست روی دست گذاشتن دردی را دوا نمی کند سخت است اما با اولویت بندی مخارج می توانید این شرایط را تغییر دهید و مشکلات را حل کنید اگر نسبت به این موضوع بی توجه بمانید همین مشکل ساده در آینده تبدیل به یک معضل بزرگ و باعث دردسرتان می شود. مراقب باشید سفره دلتان را پیش همه کس باز نکنید.

💠 #اردیبهشت

یکی از دوستان قدیم را به طور اتفاقی و بعد از مدت ها بی خبری ملاقات می کنید این آغاز یک اتفاق خوب برایتان خواهد شد. یکی از دوستان یا اعضای خانوادتان شما را وارد مسئله ای کرده که تا مدت ها درگیر آن خواهید بود اگر در محیط کاری موقعیتی پیش آمد آن را غنیمت بدانید و برای ارتقا مقام درخواست کنید.

💠 #خرداد

در محل کار تحت فشار هستید به صلاحتان هست تا بین تعهداتی که می پذیرید و کارایی خود توازن ایجاد کنید.برای یافتن کار جدید انرژی صرف کنید تا از این وضع خلاص شوید. برای تجدید قوا و تمرکز بیشتر، پیشنهاد سفری که به شما شده را جدی بگیرید وقت آن رسیده که زمانی را به خود و خانواده تان اختصاص بدهید.

💠 #تیر

شخصی با قصد و منظور خبری را به شما می رساند، زرنگ باشید از این گوش بگیرید و از آن گوش بیرون کنید. دور از هیاهوی جاری قدری انرژی و توان برای روز های آینده ذخیره کنید. دوری عزیزی موجب دلواپسی تان شده بهتر است همانطور که تا حالا صبر پیشه کرده اید همین روند را ادامه بدهید به زودی خبرهای بسیار خوبی از او خواهید شنید.

همچنین بخوانید:  فال عشق روزانه 2 مرداد 96 در وهاران

💠 #مرداد

این روزها دچار حالت هایی از افسردگی شده اید. بهتر است همین حالا کاری برای خودتان بکنید تا قدری خلق و خوی تان بهتر شود . برای اینکه کاری را آغاز کنید دنبال محرکی بیرونی نباشید شما باید در وجود خودتان به این باور برسید که تغییر و تحول باید در وجود خودتان ایجاد شود دل در گرو کسی دارید که متاسفانه به شما کاملا بی توجه است.

💠 #شهریور

مشکلات خودتان را به گردن دیگران نیندازید و عاقلانه تصمیم گیری کنید .هفته پر کاری را پیش رو دار ید که البته موقتی است و شرایط بعد از این هفته به روال عادی بر می گردد.با جذابیت های ظاهری و سطحی تحت تاثیر قرار نگیرید شما باهوش تر از این حرف ها هستید .شنونده خوبی باشید.

💠 #مهر

تحت تاثیر یک اتفاق کارهای عام المنفعه انجام می دهید که حس و حالتان را بهتر می کند ترک کردن عادتی منفی که تبدیل به بخشی از رفتار شما شده کار آسانی نیست و نیاز به صرف وقت و تمرین بیشتری دارد . درمورد نیتی که در ذهن دارید نا امید نباشید شما می توانید به خواسته تان برسید نذری دارید که بهتر است زودتر ادا کنید.

💠 #آبان

برای رسیدن به نیتتان برداشتن یک قدم کوچک در مسیر درست اما طونی از تلاش برای میانبر زدن موثر تر است . فکر می کنید که جلو می افتید بیشتر شما را از رسیدن به هدفتان دور می کند اگر قصد تغییر و جابجایی دارید نباید این کار شما را نگران بکند . به مرور زمان انچه را که می خواهید انجام می شود

همچنین بخوانید:  فال پاسور روزانه : فال ورق روزانه 27 آذر 96

💠 #آذر

باید در زمان تعیین شده جایی می بودید که نرفته اید دلیل اصلی آن را توضیح بدهید و بیهوده طفره نروید . بخاطر موقعیت اجتماعی که دارید شخصی را که شمارا می شناسد به موقعیت شما غبطه می خورد از این نگرش او نسبت به خودتان سود ببرید و سعی کنید قدر خودتان را بیشتر بدانید افکار منفی که آفت زندگیتان شده از خودتان دور کنید

💠 #دی

درجا نزنید و عمرتان را بیهوده تلف نکنید این روز ها غالبا احساس خستگی می کنید مسافرت می تواند آرامش لازم را برایتان ایجاد کند کارهای عقب افتاده فکرتان را مشغول کرده با رسیدگی و انجام آنها از استرس و نگرانی شما کاسته خواهد شد از هرگونه تصمیم گیری ناشی از لجاحت و سختی اکیدا خودداری کنید.

💠 #بهمن

اگر پاسخ پیشنهادی که به شما شده را با دقت ندهید هیچ کس جز شما متضرر نمی شود ایده ای سازنده برای ایجاد تغییرات مثبت در شرایط زندگی به ذهنتان خطور کرده ، حالا که بستر لازم برای آن فراهم نیست ضرورت دارد تا بجای نا امیدی قدم به قدم در مسیر رسیدن به ایده تان گام بردارید عجول نباشید این کار زمان زیادی می برد.

💠 #اسفند

زنگ تلفن برای دادن خبری مهم و شادی آفر ین به صدا در می آید تا مدت ها قلبتان بابت خبری که خواهید شنید مسرور خواهد بود قدم در راهی خواهید گذاشت که با سختی ها و مسایل فراوانی دست و پنجه نرم خواهید کرد از سختی های راه ترس به دلتان راه ندهید این راه برای شما بسیار روشن است و موفقیت به ارمغان می آورد.

همچنین بخوانید:  فال عطسه در وهاران

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال عشق هفتگی

فال عشق هفتگی از ۲۵ آذر تا ۲ دی ۹۶

فال عشق هفتگی از ۲۵ آذر تا ۲ دی ۹۶ فروردین فرصت خوبی بین شما …

یک دیدگاه

  1. خیلی ممنون به خاطر قرار دادن این فال. گرچه درست بودنش بارها برام ثابت شده اما این بار که دیر دیدمش متوجه شدم چقدر میتونست تاثیرگذار باشه اگه زودتر خونده بودمش و هشدار رو جدی می گرفتم. واقعا میتونست بعضی چیزها یه جور دیگه ای باشه اگه زودتر خونده بودم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *