خانه / اخبار / روز شنبه میان تعطیلی نیست ؛ باز بودن مدارس شنبه ۲۹ آبان ۹۵
روز شنبه میان تعطیلی نیست ؛ باز بودن مدارس شنبه 29 آبان 95

روز شنبه میان تعطیلی نیست ؛ باز بودن مدارس شنبه ۲۹ آبان ۹۵

روز شنبه میان تعطیلی نیست ؛ باز بودن مدارس شنبه ۲۹ آبان ۹۵

همانطور که میدانید یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ به خاطر اربعین حسینی سراسر کشور اعم ار ادارات و ارگان ها و بانک ها و مدارس و … تعطیل است. برخی از افراد و خانواده ها شاید فکر کنند که چون روز شنبه میان تعطیلی است به همبن خاطر امکان تعطیل بودن مدارس در ۲۹ آبان ۹۵ وجود دارد، اما مرکز اطلاع رسانی آموزش پرورش کشور طی بیانیه ای اعلام کرده که روز قبل از اربعین ۹۵ ، یعنی شنبه ۲۹ آبان ۹۵ همه مدارس سراسر کشور دایر هستند. پورتال وهاران در این مقاله متن کامل این بیانیه را برای شما عزیزان آماده کرده است که در ادامه می خوانید.

روز شنبه میان تعطیلی نیست ؛ باز بودن مدارس شنبه 29 آبان 95

مدارس کشور روز شنبه دایر است

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: فعالیت تمام مدارس و مراکز آموزشی کشور در روز شنبه بیست و نهم آبان به روال عادی در جریان است.

در بستر فرهنگ کار و تلاش چیزی به نام بین التعطیلین وجود ندارد و آموزه‌های دینی و حرکت در مسیر توسعه و بالندگی و تأکید رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید، بر کار و اهمیت مضاعف وتلاش مجدانه همه ارکان دولت است و نهاد آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی فرهنگ ساز رسالت بزرگی در نهادینه شدن فرهنگ تلاش و کار مسئولانه  دارد و تحقق این امر علاوه بر جدیت مدیران و فرهنگیان در مدارس، همراهی و همدلی خانواده‌ها و مساعدت اولیا دانش‌آموزان را نیز می‌طلبد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  جزییات خبر افزایش آلودگی هوای تهران در سه روز آینده آذر 95

درباره ی admin

همچنین ببینید

برنده فینال خنداننده شو مرداد 96,برنده مسابقه خنداننده شو مرداد 96,برنده خنداننده شو کیست,برنده فینال خنداننده شو 96,میثم درویشان پور برنده خنداننده شو

مشخص شدن برنده فینال خنداننده شو مرداد ۹۶

مشخص شدن برنده فینال خنداننده شو مرداد ۹۶ فینال مسابقه خنداننده شو ۲۴ مرداد ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *