قالب وردپرس
خانه / اخبار / جزئیات خبر پرداخت مستمری به کم درآمدها در سال ۹۶
جزئیات خبر پرداخت مستمری به کم درآمدها در سال 96

جزئیات خبر پرداخت مستمری به کم درآمدها در سال ۹۶

جزئیات خبر پرداخت مستمری به کم درآمدها در سال ۹۶

طرح پرداخت حقوق به کم درآمدها در سال ۹۶ توسط دولت مطرح شده است. هدف این طرح همانطور که از اسم آن پیداست، پرداخت مستمری به افراد کم درآمد در سال ۹۶ است. اگر می خواهید جزئیات خبر مستمری کم درآمدها در سال ۹۶ را مطالعه نمایید با این مقاله پورتال وهاران تا پایان همراه شوید چرا که جزئیات کامل خبر مستمری افراد کم درآمد در سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

توضیح در مورد پرداخت مستمری به کم‌ درآمدها تیر ۹۶

علی ربیعی، درباره طرح ارائه مستمری به اقشار کم درآمد اظهار کرد: این طرح متوقف نشده و یک نوع جوسازی است. متاسفانه جوسازی‌های انتخاباتی تا حالا ادامه پیدا کرده است و گزارش‌هایی در این باره در رسانه‌ها منتشر شده بود؛ در حالی که طرح متوقف نشده و فاز اول آن که ثبت نام از مشمولان بود انجام شده و اکنون در حال بررسی داده‌های جمع آوری شده هستیم.

وی افزود: این برنامه دولت است و ما بتدریج افزایش مستمری ها را از ۳٫۴ به پنج برابر افزایش می‌دهیم و این کف حمایت اجتماعی برای همه است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این طرح را با مدنظر قرار دادن شیوه‌های مختلف ثبت نام شروع کردیم گفت: البته در مرحله اول، پشت نوبتی‌های کمیته امداد و بهزیستی را مورد توجه قرار می‌دهیم و در مرحله دوم سراغ ثبت نامی‌ها می‌رویم، این روند هم ادامه خواهد یافت.

ربیعی ادامه داد: بنابراین در مرحله اول پشت نوبتی ها را تحت پوشش می‌بریم و از آن سو برنامه خروج شان را نیز تنظیم می‌کنیم؛ برنامه‌ای مبنی بر اینکه این افراد هر کدام تا چه مدت باید مستمری را بگیرند. آن دسته که معلول دائم اند تکلیفشان مشخص است اما برای آنها که می‌توانند توانمند شوند باید چگونگی اتصالشان به طرح اشتغال را مشخص و برنامه ریزی کنیم. این یک طرح عظیم اجتماعی است و افرادی که در این شرایط باشند از مسیر دو سازمان‌ حمایتی می‌آیند و با برنامه توانمندسازی پیش می‌روند.

وی تاکید کرد: این برنامه پروژه بزرگ اجتماعی است؛ از ما انتظار نداشته باشید در قبال آن همانند کارهای بزرگی که در دولت قبل شروع شد و نتیجه ای نداشت عمل کنیم. این برنامه دولت دوازدهم و طرحی دائمی است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس