×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

ماجرای انتشار عکس های نیمه عریان بانوی بدنساز

انتشار عکسی از یک بدنساز زن در صفحه شخصی او این روزها بسیار خبرساز شده است که پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد.

انتشار عکس توسط بانوان بدنساز اشاعه فحشاست

فضای مجازی در بین ورزشکاران محبوبیت خاصی دارد. این روزها کمتر ورزشکاری را می‌توان پیدا کرد که به حضور در این قبیل شبکه‌های مجازی علاقه نشان نداده و فعالیت‌های روزانه‌اش را در معرض دید هوادارانش قرار ندهد. اما این بار انتشار یک عکس کار را به بازداشت ورزشکار خانم کشاند.

از تذکر شفاهی تا ابطال کارت مربی‌گری

سخنگوی فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی مدعی شد این بانوی بدنساز که گویا بخش عمده فعالیت‌هایش در زمینه بدنسازی در یکی از کشورهای خارجی انجام شده است، به دلیل انتشار عکسی نیمه‌عریان در صفحه مجازی‌اش بازداشت شده است.

ما هم اطلاع دقیقی از نام و نشان این ورزشکار در اختیار نداریم اما به نظر می‌رسد وی در ایران حضور دائمی نداشته و در رفت و آمد بوده است. موضوع مهمی که باید به آن اشاره کنم، این است که این ورزشکار در زمره ورزشکاران و مربیان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران نبوده و کارت مربیگری او از سوی فدراسیون صادر نشده است زیرا اگر اینطور بود، اطلاعات دقیق او را در اختیار داشتیم و نامه یا اخطاری را از مراجع قانونی دریافت کرده بودیم».

ماجرای انتشار عکس های نیمه عریان بانوی بدنساز

سلطانی‌نژاد از روند برخورد فدراسیون در ادامه چنین رفتارهایی صحبت کرد و گفت:« ما در مرحله اول با فراخواندن این ورزشکاران به فدراسیون در حضور نماینده حراست وزارت ورزش به آن‌ها تذکر شفاهی می‌دهیم و در صورت ادامه روندشان کمیته انضباطی تشکیل خواهیم داد و در این باره تصمیم‌گیری می‌کنیم. آخرین اقدام فدراسیون به این نفرات، ابطال کارت مربیگری‌شان خواهد بود».

همچنین بخوانید:  جزییات کتک زدن دستفروش در اهواز توسط ماموران شهرداری

سخنگوی فدراسیون بدنسازی معتقد است مربیان بدنساز خانم برای تبلیغ کار خود راهکارهای بسیار مناسب‌تری از انتشار تصاویر نیمه‌عریان خود دارند. او در این زمینه گفت:‌ «اکثر خانم‌های بدنساز کشور، مدیریت سالن‌های بدنسازی را بر عهده دارند. آن‌ها می‌توانند سالن‌های ورزشی و تجهیزات بدنسازی خود را در صفحات مجازی و پایگاه‌های تبلیغاتی تبلیغ کنند. بی‌شک این روش مناسب‌تری است».

انتشار این تصاویر اشاعه فحشاست!

یک کارشناس حقوقی درباره روش‌های تبلیغ مربیان بدنسازی بانوان در شبکه‌های مجازی گفت: «تبلیغ باید در چارچوب قوانین باشد؛ در غیر این صورت اشاعه فحشا محسوب می‌شود و می‌توان با این ورزشکاران برخورد کرد. البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که صرفا صدور مجوز فعالیت در بدنسازی دلیل نمی‌شود که به طرق مختلف، تبلیغاتی انجام شود که با شئونات اسلامی و قوانین مرتبط از جمله قانون مجازات اسلامی در تغایر باشد».

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false